IFP Club - lehce vydělané peníze?

Tady můžete řešit otázky týkající se dědění, diskriminace a další.

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod 4honza 5. 3. 2010 17:10

r.boy: Doporučuji tohle řešit ve vláknu na finexpertu http://forum.finexpert.cz/viewtopic.php?f=312&t=1101745 - nikoliv tady.
4honza
Datel roku 2009
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod David31 14. 3. 2010 18:18

Mám kamaráda, který se nechal nalákat na peníze. Rozjel to ve velkém, ale narazil, nakonec neměl nic a prodělal i to, co neměl... Problém je v tom, že si lidé neuvědomují, že každý nemá schopnosti, aby byl "bohatý" z tohoto druhu podnikání.
David31
Čtenář

Odeslat příspěvekod xxxx123 22. 4. 2010 17:00

nevim co resite, zadna pyramida ani letadlo. Jsem v nem a nikoho nenuti jit do toho. Sporeni na duchod je fajn. mel jsem u CP a v 65 bych mel sotva milion. Tady sice prvni dva roky nic moc, ale lepsi jak kooperativa,tam 10 let platiteto co dva roky tady u CPP. Vyuzivam jen vyhodu klubu, maji perfekt slevy u firem co tam maji reklamu. Shaneni lidi me moc nebavi. Neni to jen o tom. Ted jsem byl s eximem v terucku za all inclusive za sedmicku na 10 dni. komu se to podari.
xxxx123
Čtenář

Odeslat příspěvekod 4honza 23. 4. 2010 13:17

Co řešíme - že zrovná do letadlových vláken často přispívají nicky, které nemají žádný příspěvek na fóru, náhodou objeví toto vlákno a jak rychle rozprostřou své moudro, tak rychle také mizí.

Jak už tady bylo napsáno asi 1000x, obecně IŽP není vhodný produkt na spoření, protože se jedná o kombinaci rezervotvorného a rizikového pojištění s docela velkými náklady a ne o spořící produkt. Slevy jsou jenom vábnička a přeplatíte je několikrát.

V Turecku jsem byl taky a IŽP na to opravdu nepotřebuju :-)
4honza
Datel roku 2009
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod p0etrik 23. 4. 2010 17:04

xxxx123 píše:Ted jsem byl s eximem v terucku za all inclusive za sedmicku na 10 dni. komu se to podari.

Nevim jestli je zrovna nutne brat jako pozitivum to, ze nemas na poradnou dovolenou. :hm
p0etrik
Návštěvník

Odeslat příspěvekod brobino 25. 4. 2010 19:34

Dobrý den, přijďte se sám přesvědčit jak se vydělávají slušné peníze. Pokud ale chcet zústat tam kde jste, tak prosím, nikdo Vám nebrání.A požádám Vás, aby jste nerozšiřoval poplašné a nepravdivé zprávy pokud ne jste dobře informován. Takové keci- jedna baba...- na to se už nehraje. Lidi chtějí pravé ifnformace. Děkuji za pochopení...
brobino
Čtenář

Odeslat příspěvekod 4honza 25. 4. 2010 21:32

Ano, "vydělávat" slušné peníze. Ale stačí se podívat do zde nalinkovaného vlákna na zkušenosti těch, kteří se nechali zlákat a mají na krku směnky a zadek stažený tak, že by přeštípli dvojku drát
4honza
Datel roku 2009
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 26. 4. 2010 06:21

A další z těch nicků, co má jeden příspěvek a v něm hromadu pravopisných chyb. Informační hodnota žádná.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Maty.Lara 26. 4. 2010 07:03

A divne jak tyhle nicky s jednim prispevkem jsou podobne... Kazdy pise at neuvadime nepravdive informace, ale jeste tedy zadny z nich nenapsal ty pravdive, aby nas vyvedl z omylu a ohromyl nas... a dokazal nam, jak jsme hrozne hloupy a chudy...
Muze-li se neco pokazit, tak se to taky pokazi.
Maty.Lara
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 4honza 26. 4. 2010 10:35

Maty.Lara píše:A divne jak tyhle nicky s jednim prispevkem jsou podobne...

Někdy dokonce tak podobné, že to jsou stále titíž lidé :-) Ale to je jedno, "důležité" je mít poslední příspěvek v diskusi, který ignoruje veškerá fakta ve vlákně napsaná, a všechny ihned obvinit z toho, že pomlouvají, jsou nepřejícní a navíc si vymýšlejí. Tohle je úplně standardní schéma, nejen u tohoto letadýlkového vlákna.

Jenom je záhadou, proč, když někteří procitnou do čeho to spadli, tak se snaží z tohohle kruhu vymotat a že to sakra není vůbec jednoduché (viz diskuse na FE).
4honza
Datel roku 2009
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod streety 5. 5. 2010 00:45

r.boy píše: Bonus za doporučení, který mají na smlouvě, činí 1,6667% z hlavního ročního pojištění - cca 200 Kč, nevím kde berou těch 12 000, navíc se vyplácí až od druhého doporučeného klieta.. No, je tam spoustu věcí, který nesedí, nemám ani náladu to tady vyjmenovávat. Každopádně budu rád za každou radu, jak na tuto společnost. Bohužel využili neznalosti mého dobrého kamaráda, nalákali ho na "výdělky" a pod.. Smlouvu o IZP jsme ihned vypověděli, od smlouvy s IFP jsme odstoupili - nicméně tito "sociálně cítící lidé" se moc o navrácení směnky bavit nechtějí..

budu rád za každou radu :-))


Doporučuji naučit se číst a naučit se počítat.

Ad 1)
Výše odměny činí 1,66667% z hlavního ročního pojistného, a to za každý rok trvání smlouvy.
A smlouva se uzavírá na 30 let. ;-)
Ad 2)
2000 x 12měs. = 24.000,- Kč
24.000 x 1,6667% = 400,- Kč
400,- Kč x 30 let = 12.000,- Kč

Pro hnidopichy: Nejsem členem IFP Clubu, jen jsem byl pozván na sezení. ;-)
streety
Čtenář

Odeslat příspěvekod conin 30. 5. 2010 14:57

Dobrý den,

před necelými 2 týdny jsem "naletěl" firmě IFP a podepsal u nich (po mém následném zjištění) ohromně nevýhodnou smlouvu, od které se prý nedá odstoupit jinak než zaplacením 48 tisíc a nebo vtáhnutím lidí do klubu. Jak odstoupit od smlouvy bez žádné finanční újmy? Je to možné?? Budu vám vděčný za jakoukoliv radu a zkušenost.
conin
Čtenář

Odeslat příspěvekod putna 14. 6. 2010 23:02

Dobrý den,

jelikož už nějaký ten pátek pracuji v obchodu, co se týká zprostředkování služeb fin. poradenství, tak bych tohle malink zhodnotil. Slyšel jsem od kamaráda vyprávění z prezentace spol. IFP. Okamžitě mi docvaklo, jak je to jednoduché.
Kamarádovi bylo řečeno :

máme tady super produkt od ČPP, investiční životní pojištění, kde budeš dávat 2.000,- /m ( 24.000,- /ročně ) po dobu dvou let a pak tyto peníze vybereš a za 2 roky budeš mít 14% zhodnocení (7% ročně ). Na toto se dá odpovědět jediné - co je na tom výhodného, je to malé zhodnocení na vloženou částku. Jen stavební spoření by tyto peníze zhodnotilo líp :-) Avšak to gró bylo jinde : seženeš 2 lidi, kteří takto investují a máš 12.000,- Kč provizi ( ted se přiznám, netuším, jestli z jednoho člověka, nebo z obou ). Každopádně obchod výhodný pro všechny, že? :-)

Realita je jiná.
ZA PRVÉ - po dvou letech na inv. živ.. pojištění (dále jen "IŽP") je akumulační rezerva 0,- , tzn. že tam žádné peníze nejsou z důvodů nákladů tohoto pojištění ( provize, správa atd..)
ZA DRUHÉ - chtějí 48.000,- Kč předem jako jednorázový vklad ( 2.000/m po dobu dvou let ). Proč? Protože se tak vyhnou storno lhůtě u IŽP, tzn. že pokud klient vypoví IŽP v prvních dvou letech, prodejce vrací provizi. Tímto se kryjí vůči možnému vrácení provize.
ZA TŘETÍ - provize u pojištoven je smluvní, většinou podle obratu. Reálně makléř pojištovny se dostává na nějakých 150% ročního pojistného, což znamená, že smlouva na 2.000,- /m ( 24.000/ročně) = 36.000,- PROVIZE!! -> v tomto případě není žádný problém zaplatit "poradce" a další manažery v síti nad ním.

Takže ve zkratce : člověk, který narve peníze do IŽP -> vyhodil je z okna, po dvou letech není možné, aby je uviděl, z vložených peněz se platí provize - pokud firma dostane za takovou smlouvu 36.000,- provizi, tak si to dokážeme spočítat -> 12.000,- dostane poradce, zbytek se rozdělí pro firmu a manažery v síti.

Vždycky se vydělává na lidech, někdo ty provize, zhodnocení atd. musí zaplatit. Nic není zadarmo. Můžu říct, že jako krátkodobý výdělek tohle může být dobrá varianta, pro člověka, co má kachní žaludek a nezáleží mu na známých, na kterých takto sprostě vydělá.. Pokud se bavíme, jestli je to pyramida, MLM nebo letadlo -> jsou to SYNONYMA!! Málo kdo to tuší, každý se raději schová za kabát MLM, protože zní odborně atd.. Není důležité, jakým způsobem prodáváme produkty ( at už MLM, pyramida nebo jak si to nazveme ), ale je důležité jaký ten produkt je, jestli je pro člověka užitečný ten produkt. Co se týče produktu společnosti IFP, ten je užitečný jen pro firmu, pojištovnu a "poradce" firmy.

Přeji mnoho úspěchů firmě a poradcům IFP Clubu.

S pozdravem

Pavel

-- 15. 6. 2010 00:06 --

conin píše:Dobrý den,

před necelými 2 týdny jsem "naletěl" firmě IFP a podepsal u nich (po mém následném zjištění) ohromně nevýhodnou smlouvu, od které se prý nedá odstoupit jinak než zaplacením 48 tisíc a nebo vtáhnutím lidí do klubu. Jak odstoupit od smlouvy bez žádné finanční újmy? Je to možné?? Budu vám vděčný za jakoukoliv radu a zkušenost.


Dobrý den,

od smlouvy IŽP můžete odstoupit ve dvoumesíční výpovědní lhůtě od uzavření smlouvy a vrátí Vám zaplacené pojistné, bez jakýchkoliv sankcí.

S pozdravem

Pavel

-- 15. 6. 2010 00:14 --

xxxx123 píše:nevim co resite, zadna pyramida ani letadlo. Jsem v nem a nikoho nenuti jit do toho. Sporeni na duchod je fajn. mel jsem u CP a v 65 bych mel sotva milion. Tady sice prvni dva roky nic moc, ale lepsi jak kooperativa,tam 10 let platiteto co dva roky tady u CPP. Vyuzivam jen vyhodu klubu, maji perfekt slevy u firem co tam maji reklamu. Shaneni lidi me moc nebavi. Neni to jen o tom. Ted jsem byl s eximem v terucku za all inclusive za sedmicku na 10 dni. komu se to podari.


jj spoření na důchod je fajn, ale ne přes IŽP, kde člověka krouhnout ještě od dan z příjmu při výběru :-) jinak co se týče slev u firem, to má dnes kde kdo. pokkud se nemýlím, u čpp máte slevu 7% u pov. ručení. to je pěkné, když já mám 20% mimo bonusy atd.. takže doporučení ode mě : stůjte nohama na zemi a otevřete trošku oči :-)
putna
Čtenář

Odeslat příspěvekod PavlaH 28. 6. 2010 21:44

Pokud máte nějaké nejasnosti kontaktujte Buď firmu IFP a.s. nebo kvalifikované referenty této spolešnosti, kde Vám odpoví na každou Vaší otázku.
Můj názor: Tato společnost je férová ke každému. Zajišťuje pro členy super výhody či slevy. Dokáže Vám pomoci ,když budete skutečně chtít něco s tím udělat. Zde se nejedná o to, že si budete ukládáte měsičně na Váš učet peníze, ale jim jde o to, aby jste si na to vydělaly formou doporučování. Toto může dělat každy jak maminky na mateřské dovolené, duchodci, lidé co pracují,lidé se základním vzděláním.
Nejvíce se mi na tom líbí, že se nemusíte nic učit ani nic vysvětlovat. Nepotřebujete k této práci talent. Jste placení pouze za to že mlčíte. Vy osobně na to nemáte patřičné školení.
Jsem maminka na mateřské dovolené a tato firma mi umožnila, aby se mé dítě mělo lépe nežli já. Nemusím přemýšlet co mám a co nemám koupit své malé dcerce nebo sobě, prostě to koupím.
Proto o této společnosti nemám žádné pochybnosti pomohla mi a pomáhá i ostatním, který si chtějí vydělat krásné peníze a kteří chtějí něco změnit v životě.
Mějte se krásně s pozdravem Pavlína
Naposledy upravil PavlaH dne 29. 6. 2010 10:11, celkově upraveno 1
PavlaH
Návštěvník

Odeslat příspěvekod MS-fanousek 28. 6. 2010 22:12

:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
MS-fanousek
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků