IFP Club - lehce vydělané peníze?

Tady můžete řešit otázky týkající se dědění, diskriminace a další.

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod PavlaH 1. 7. 2010 12:26

trent píše:Pavla: Jedna paní povídala... možná, ale je to lepší, než probuzení z ošklivého snu(rozuměj normální práce), nebo ty výstřelky z prvních stran tohoto vlákna, o tom, že kdo kdo není s námi, je hloupý, omezený, nepřející a závistivý.
Nicméně, já na žádném pohovoru nebyl(konkrétne IFP, ale byl jsem na jiném), ale když se zde tak perete za svou pravdu, tak proč nás odkazujete na referenty. Proč nám to nevysvětlíte přímo vy. Šetřit se dá i jiným způsobem, ale na to jsem se neptal. Ptal jsem se konkrétně, kde jsou ty přivýdělky, které nemusím danit? Pořád mi ještě nikdo z Vás nevysvětlil, jak na tom mohu vydělávat(nad rámec 24 000Kč/rok), tak abych neměl živnostenský list a nemusel z této činnosti podávat daňové přiznání. Probůh, snad to není tak složitá otázka.
Mimochodem, kdyby jste si prošli celé vlákno, tak Vás Bungo vyzýval(str. 15), aby jste ho řádně zasvětili do této problematiky. Mám pocit, že tak nikdo neučinil.


Ano je to tak, doporučovateké dostávají bonusy které se daní /když doporučí jenom 2x do roka tak se nezdaňují protže si tím zaplatí IZP na celý rok/, doporučovateké nemají živnostenké listy, protože mají bonusy.
Příklad: když třeba vyhrajete v soutěži nějaký ten obnos malý či velký daníte a nemusíte mít živnostenský list. Nejste nikde vedený.
Byla by úplná hloupost kdyby musel mít živnostěnský list, aby mohl dostat tu výhru :kuk:
PavlaH
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Gozorr 1. 7. 2010 12:29

Ano to mluví samo za sebe.......Stránky jsou ve výstavbě. Proto zdrojový kód takový jaký je. Než sem něco hodím zjistím si proč.
Gozorr
Čtenář

Odeslat příspěvekod PavlaH 1. 7. 2010 12:36

myšpulín píše:
PavlaH píše:Pro řádné vysvětlení najdete kontakdy na http://www.ifp-club.eu


8-D O serióznosti vypovídá to že na titulní straně jsou fotky z nějaké společné dovolené členů sdružení. :lol:

Už vidím jak by na lidi působily stránky pojišťovny kde by na titulce ukazovali jak si zaměstnaci válí šunky u moře. :mrgreen: :mrgreen:


Ano zde vidíte jaké máme výhody, ale hlavní není ta fotografie ale ten kontak na firmu IFP ;-)
zavádíte diskuzi úplně někam jinam než by měla směřovat.Pokud závidíte, že naši členové jak vy říkáte sdružení jsou na dovolené u moře. Je to pouze a jednoduše Váš problém. firma umožňuje různé slevy na dovolenou kamkoliv a mimochodem proč by jsme se mi co pracujeme pod IFP nechlubyly tím, že jezdíme k moři když na to máme.
a teď si myslím,že jsem zahrnete z nepoctivé práce, ale naše práce je jako každá jiná. Pojišťováci schání lidi, aby si mohli vydělat a pak se musí klepat 2-3 roky aby jim to klienti nerušily. U nás tomu tak není. Díky tomu, že u nás je to chráněné. proto bonusy jsou nevratné

-- 1. 7. 2010 13:49 --

MS-fanousek píše:Milá slečno(paní?) Pavlo, nesmíte se divit, že nevěříme. Když už po X-té slyšíme naprosto stejné, zcestné argumenty od N-té přezdívky:-) Logicky to vede k závěru, že to snad musí psát stejný člověk. Variantu, že jsou desítky lidí naočkovaní tak, že říkají totéž si radši nepřipouštíme.
Ale dobře, podle mailu a dalších informací co jsme dostal Vám věřím. Dovolím si položit pár otázek a třeba mi na ně odpovíde.

1. Nezaráží Vás, že je pojištění vydáváno za nejvhodnější produkt na spoření? Jaké zúročení máte garantované smlouvou? CO se stane, když pojišťovna ukončí činnost?
2. Co je rozumného na produktu, který Vás stojí minimálně 48.000. Nepřemýšlela jste nad tím, že existují jiné?
3. Na základě jakého oprávnění v IFP pracujete? Máte uzavřenou pracovní smlouvu či nějakou dohodu?
4. Máte živnostenský list případně registraci u ČNB?
5. Jakým způsobem daníte příjmy od IFP?
6. Nedomníváte se, že postup u IFP porušuje následující
"§ 26 odst. 2 písm. d) ZPZ („Právnická nebo podnikající fyzická osoba se jako pojišťovací zprostředkovatel nebo samostatný likvidátor pojistných událostí dopustí správního deliktu tím, že odměny osoby, která se má podílet na zprostředkovatelské činnosti v pojišťovnictví, odvozuje od získání dalších osob pro tuto činnost, které takto získal.“)"
7. Kolil si myslíte, že dokážete získat pro tento projekt lidí?


ješte dodatek k 1. bodu :CO se stane, když pojišťovna ukončí činnost? každá slušná pojišťovna má pro tyto případy ještě zajišťovnu - f) zajišťovnou právnická osoba, jejíž činností je přebírání pojistných rizik postoupených pojišťovnou nebo jinou zajišťovnou, se sídlem na území České republiky, která provozuje zajišťovací činnost podle tohoto zákona, nebo právnická osoba se sídlem v zahraničí, která provozuje zajišťovací činnost v souladu s právní úpravou země svého sídla,
Zajišťovny jsou, zjednodušeně řečeno, pojišťovny pojišťoven. Bez zajistné činnosti by však v podstatě žádná pojišťovna na našem ani jiném trhu nemohla pojišťovat mnohá majetková či odpovědnostní rizika.
Vztah mezi pojišťovnou a zajišťovnou je smluvním vztahem dvou objektivně nezávislých subjektů, na jehož základě dochází za předem přesně stanovených podmínek k postoupení neboli cesi rizika pojistitele na zajistitele. Je třeba si uvědomit, že tento vztah je založen na vzájemné důvěře a budován dlouhodobě.
Samozřejmě je podložen důkladnými rozbory a analýzami produktů, pojistných podmínek, procesů, provozních systémů a řady dalších pojistně-technických parametrů. Dá se říci, že čím větší informovanost a otevřenost na obou stranách panuje, tím větší je vzájemná důvěra a vztah mezi oběma partnery získává na patřičné kvalitě.
PavlaH
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Maty.Lara 1. 7. 2010 14:26

Gozorr píše:Ano to mluví samo za sebe.......Stránky jsou ve výstavbě. Proto zdrojový kód takový jaký je. Než sem něco hodím zjistím si proč.

A nechapu, proc bych si ja mela zjistovat, jestli jsou nebo nejsou stranky ve vystavbe (pokud to tedy nan nich neni napsane). Ja se tim neprezentuji...
Muze-li se neco pokazit, tak se to taky pokazi.
Maty.Lara
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MS-fanousek 1. 7. 2010 18:34

Gozorr píše:tam je to důležité slovo bonus = slevu

Asi nemáte pravdu. Když dám mým zaměstnancům služební auto k soukromému použití. Je to taky bonus a i když nic fyzicky nedostanou musí tento nepeněžní bonus zdanit. Toto je myslím ještě extrémnější případ než ta Vaše sleva, protože Vy ty peníze skutečně dostanete. Docela by mne zajímalo, jak tyto peníze účtuje IFP, aby to bylo daňově uznatelné.

Bungo> Vypozoroval sem, že pravopis dost často koreluje s dosaženým vzděláním a zkušeností. Takže je jasné na jaké skupiny se IFP zaměřuje. Pokud můžu posuzovat skupinku, kde jsem byl já, tak to byli:
- 3 x student učiliště
- 2 x dělník aktuálně nezaměstnaný ve finanční nouzi hledající půjčky
- 2 x důchodce ve finanční nouzi

-- 1. 7. 2010 19:44 --

PavlaH> Výhru v soutěži nelze dost dobře označit za podnikání. Minimálně to nenaplní podmínku opakující činnosti.Doporučování za provizi naopak charakter opakující se činnosti má.

Poctiví pojišťováci se klepat nemusí. Pokud si zjistí potřeby klienta a kvalifikovaně mu doporučí dobré řešení. Já například sem se svým poradcem maximálně spokojenej.
Jinak si myslím, že Vám dovolenou u moře nikdo nezávidí. Jen se ty stránky vymykají obvyklým standardům. Těžko budete hledat jinou firmu z nějaké oblasti, která se místo informací pro zákazníky bude zaměřovat víc na prezentaci toho, jak se mají dobře.

ad poznámka k ukončení provozu pojišťovny. Mne spíš zajímalo co se konkrétně ve vaší smlouvě píše o této situaci. Teorie je jedna věc, ale realita jiná ;-)

Maty.Lara> :-)
MS-fanousek
Návštěvník

Odeslat příspěvekod PavlaH 1. 7. 2010 19:04

Když chcete vědět co je ve smlouvě, tak proč si nezajdete za obchodním zástupcem této společnosti??? a nemuselo by se to řešit zde.
Naposledy upravil MgX dne 1. 7. 2010 19:53, celkově upraveno 1
Důvod: Odstraněna nadbytečná citace.
PavlaH
Návštěvník

Odeslat příspěvekod MgX 1. 7. 2010 20:00

1. nemám rád, když se začne rozebírat pravopis v závislosti na dosaženém vzdělání. Jeden umí to a druhý zase tohle. Znám několik lidí, kteří právě díky tomuto nenavštěvují internetová fóra ... a je to škoda.
Vždy uvádím příklad. Půjdete na operaci - velmi zásadní a nebezpečnou. Budete mít možnost zvolit mezi dvěma lékaři. První z nich průměrný operatér, avšak zvládá perfektně češtinu. Druhý ... co věta, to hrubka, ale špička v oboru.
Z mého pohledu bychom se měli nad tento nedostatek povznést a minimálně jej „hlasitě“ nekomentovat. Nebo je internet vyhrazen pouze pro dokonalé?

2.PavlaH a ostatní z tábora IFP ... prosím, abyste necitovali bezprostředně předcházející příspěvky na které reagujete ... tím spíš, že je citujete v jejich plném rozsahu. Případné další prohřešky tohoto typu, budu vnímat jako porušení pravidel SF.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod p0etrik 1. 7. 2010 20:18

MgX píše:Vždy uvádím příklad. Půjdete na operaci - velmi zásadní a nebezpečnou. Budete mít možnost zvolit mezi dvěma lékaři. První z nich průměrný operatér, avšak zvládá perfektně češtinu. Druhý ... co věta, to hrubka, ale špička v oboru.
Z mého pohledu bychom se měli nad tento nedostatek povznést a minimálně jej „hlasitě“ nekomentovat. Nebo je internet vyhrazen pouze pro dokonalé?


Mene pravdepodobny priklad bys tam nemel? Nez spickoveho lekare, ktery se neumi pomalu ani podepsat? A latinu zvladl jak?
Ovladani materskeho jazyka na urovni, za kterou by se nemusel cervenat, je jednim ze zakladnich znaku inteligentniho a vzdelaneho cloveka.
V posledni dobe mam pocit, ze je snad pomalu v mode neumet cesky a napadat vsechny, kterym se to nelibi.

Pokud se objevi clovek, ktery mi chce poskytovat financni poradenstvi, a ktery v kazde vete sekne hrubku, ze by se za ni stydel i patak, jak bude takovy clovek umet cist a analyzovat smlouvy? A ze vetsina zdejsich "IFP pozitivnich" cestinu neovlada, je proste fakt a dost mozna to o necem svedci. Nebo se radeji budeme unaset na vlnach "politicke korektnosti" a delat, ze nic takoveho nevidime, abychom nahodou nekomu neslapli na bebi?
p0etrik
Návštěvník

Odeslat příspěvekod PavlaH 1. 7. 2010 21:12

Já se přiznávám nejsem dokonalá a ani nebudu.NIKDO NENI DOKONALÍ. Někdo vidí chyby v tom druhém,ale sám jich dělá dost(nejedná se jenom o pravopis). V životě se nadělá tolik chyb.
Tento rozhovor je zcela zavádějíci od témetu, které se zde probírá.

-- 1. 7. 2010 22:17 --

Nic méně řeší se tady hrubky ostatních, ale Vám tam chybí čárky a háčky v téměř každém slovu.zameť te si před vlastním vchodem a pak suďte ostatní.
Naposledy upravil MgX dne 1. 7. 2010 21:23, celkově upraveno 1
Důvod: Odstraněna nadbytečná citace.
PavlaH
Návštěvník

Odeslat příspěvekod MgX 1. 7. 2010 21:22

p0etrik já zde hovořím o přístupu člověka k člověku jako takovému. Ten příklad, byl JEN příkladem.
Mimochodem ... tuším, že minulý rok (možná je to už déle) jsem měl možnost cosi sepisovat s čerstvě vystudovaným lékařem ...ne, neznal jsem ho. Ovšem v pár větách měl hned několik pravopisných chyb. Jak je možné, že vystudoval? To nevím, neučil jsem ho. A jestli si myslíš, že kecám - bohužel je to pravda.
A ještě jedna sranda ... znal jsem člověka, co uměl velmi dobře anglicky ... avšak čeština - nic moc.... a byl to občan naší země.

Jako moderátorovi diskuzního fóra se mně nelíbí, když se uživatelé navzájem jakkoliv urážejí, včetně urážek, které se týkají jejich znalostí/neznalostí. Člověk by měl některé věci přejít a pokud je chce ohodnotit - může tak učinit třeba prostřednictvím SZ. On obrázek každého je učiněn již tím, že „pýše jak pýše“ ..
A o politické korektnosti prosím nehovoř. Zde je to čistě, jak jsem již naznačil, o přístupu člověka k člověku.


A ještě jedna věc ... já mám spíše pocit, že jsou dlouhodobě na internetu napadáni ti, kterým čeština nejde. Pak v diskuzi o LCD televizorech (opět JEN příklad) chybí zbytečně člověk s přehledem, protože se stydí, že mu zase někdo vynadá.

Co chápu, když někdo napomene uživatele, kterého věty nedávají totálně smysl a jehož text je plný překlepů ...

A aby nevznikl celkově mylný dojem. Ne, já opravdu MLM a podobné „super“ věci nemusím. Myslím, že jsem se k tomuto již zde ve vlákně vyjádřil.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PavlaH 1. 7. 2010 21:26

MgW: omlouvám se citaci. už se to víc krát nestane.
PavlaH
Návštěvník

Odeslat příspěvekod MgX 1. 7. 2010 21:27

PavlaH

Již podruhé Vás napomínám za opakované porušování pravidel. Zbytečně citujete příspěvek, který přímo předchází tomu Vašemu.
Pakliže nebudete věnovat pozornost mému upozornění, Vaše fungování zde na fóru bude omezeno.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MS-fanousek 1. 7. 2010 21:51

MgX> To byla obecná úvaha. Bungo položil obecný dotaz a já na něj obecně odpověděl. Všimni si, že nikomu adresně hrubky nevyčítáme ani ho nezesměšňujeme.
Ale můžeš si porovnat pravopis lidí ze ZŠ, SŠ, VŠ uvidíš, že na tom co sem psal něco bude. Nicméně i zde je zajímavé, jak se vyvine pravopis v průběhu let.
MS-fanousek
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Jack111 1. 7. 2010 22:10

MgX: Myslím, žes to nepochopil. Nikdo jmenován nebyl. Byla jen nadhozena myšlenka, že se na jedné straně diskutujících vyskytuje určitý znak. V tomto případě o mnohém vypovídající. Je úplně jedno jestli za to může alkohol, porucha, blbost nebo lenost. Proč kolem toho chodit po špičkách? Proboha! Ať si toho hlavně nevšimne. Ať si nevšimne, že si o něm myslíme, jaký je to blbec... Jeho problém.
Společných znaků bychom našli jistě více, ale není tu možnost.

Tvoje příklady jsou zcela mimo. Výjimky. Něco jako poctivý a pracující víte kdo. Sem tam může být doktor problémy s pravopisem.
Jack111
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod p0etrik 2. 7. 2010 07:51

Jack: +1
p0etrik
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků