IFP Club - lehce vydělané peníze?

Tady můžete řešit otázky týkající se dědění, diskriminace a další.

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod sova-knihy 13. 2. 2010 01:15

whip píše:Myslím, že internetová diskusní fóra jsou vskutku pozoruhodný fenomén. Dala by se označit za "spolčení hlupců".
Nemluví ze mne ani kyselé hrozny zjištění, že většina nesdílí můj názor a víru - už dávno jsem se smířil s tím, že většina lidstava je "MLM negativ" a seznal to jako v zásadě dobrou skutečnost a myslím, že ze mne nemluví ani litřík vypité rulandy šedé, tedy hrozny naopak sladké, nýbrž zkušenost získaná důkladným pročtením tohoto fóra. Nelze se než trpce usmát nad demagogií, vytrháváním slov z kontextu a účelovou lží několikrát zde použitou k zamaskování podstaty neschopnosti argumentovat logicky - srovnatelné jsou tyto skutečnosti snad pouze s rétorikou politických procesů padesátých let.
Nechci se ani domýšlet, co všechno se zde v reakci na tento můj povzdech dočtu, říkám pouze tolik - nemá smysl diskutovat s hlupáky, howgh.

Píšeš o spolčení hlupců. Gratuluji do KLUBU. Ses jedním z nás a děkuji za poctu. Co tě přivedlo??
sova-knihy
Čtenář

Odeslat příspěvekod mareq0 13. 2. 2010 01:23

Co asi ? Nemá prachy a shání další hlupáky k sobě do ohrádky, nic víc... :D
Obešel já polí pět!
mareq0
Přeborník

Odeslat příspěvekod trent 13. 2. 2010 09:09

Ale no tak....hlupci..pšššt. Děkujeme whipovi za velmi pěkně napsaný komentář,který je bohužel opět stejně prázdný, jako předchozí od jeho kolegu z "fronty". Jako zastánce tohoto systému jste ale opoměl fakt, že pro všechny prostě výhodný tento způsob prodeje není. Není výhodný pro toho na uplném konci. A kdyby se tomu věnovali úplně všichni, tak by tento systém taky nefungoval, protože by jste neměli kde generovat jak další ovce, tak další peníze.
Když to vezmu selským rozumem...Proč tento způsob prodeje nějakého produktu je v podvědomí lidí spojen spíše s něčím levým a né úplně košer. A já se ptám proč? Je to z neznalosti?
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter

Odeslat příspěvekod 4honza 13. 2. 2010 23:18

whip píše:Nelze se než trpce usmát nad demagogií, vytrháváním slov z kontextu a účelovou lží několikrát zde použitou k zamaskování podstaty neschopnosti argumentovat logicky - srovnatelné jsou tyto skutečnosti snad pouze s rétorikou politických procesů padesátých let.

:tleskani

.. téměř naprosto přesná charakteristika prodavačů z IFP clubu. Na logické argumenty v tomto vlákně člověk narazí opravdu velmi zřídka.
4honza
Datel roku 2009

Odeslat příspěvekod KaliH2O 23. 2. 2010 08:45

těžko může rozumně argumentovat člověk, který má vymytý mozek ;-)
Mimochodem, už mám pokupě docela dost lidí, kteří IFP naletěli a platí dál to IŽP, protože mají strach ze směnky a neumí se bránit, další lidi neloví, protože si taky uvědomili, že každý další člověk, je pro ně podepsaná směnka, za kterou RUČÍ oni sami, bomba >:-(
KaliH2O
Čtenář

Odeslat příspěvekod YSL. 23. 2. 2010 14:20

Ahoj.
Když to tu člověk čte, má pocit, že jste téměř všichni zoufalí pomlouvači, závistivci, neschopní, negativní, nepřející a já nevím co ještě, to je síla přečíst si vaše příspěvky. Fandím všem dobrým a pozitivním lidem, kteří se snaží něco dokázat, kteří pomáhají druhým a nenechají se smést spodinou, která se i zde prezentuje. Rozumný člověk si vybírá kolem sebe lidi, kteří jej činí lepším, povzbuzují, jsou podobně naladěni apod. Tady vesměs trvá trend nepřejících "malých" čecháčků.
Vy co jste fajn správní lidi, co věříte a podporujete svoje přátele, vás zdravím a přeji vám úspěch a štěstí v životě.
Čau,
zdraví Regina- YSL.
YSL.
Čtenář

Odeslat příspěvekod 4honza 23. 2. 2010 14:32

Drahá Regino,

pokud máte konkrétní lidi na mysli, nestyďte se konkrétně jmenovat. Pomlouvače, závistivce, neschopné, negativní, nepřející nemá nikdo rád. Ale stejně tak nemá nikdo rád lidi, kteří vydělávají na neznalosti a neinformovanosti ostatních lidí, když uvazují a tahají ostatní do něčeho, co je pro ně nevýhodné a v budoucnu jim bude působit problémy.

Ono vydělávat se dá různými způsoby, nejlépe v souladu s danými pravidly či zákony a běžnou slušností. Základem každého dobrého obchodu je, že na něm vydělávají obě dvě strany a ne jen jedna (bohužel jako v případě IFP).
4honza
Datel roku 2009

Odeslat příspěvekod Maty.Lara 23. 2. 2010 15:10

Zajimave, a zase jsem neschopni, zoufali... jak tvrdi YSL., ale pochybuji, ze lidi, kteri sem prispivaji, zna...

Divny, porad tady nekdo pise, za tu lidi jen pomlouvaji "suprove" IFP, ale jeste nikdo zde nevysvetlil, proc je tak suprove a proc jsem zoufalec, kdyz mi prijde nevyhodne a nechci ho... :?:
Muze-li se neco pokazit, tak se to taky pokazi.
Maty.Lara
Nadšenec

Odeslat příspěvekod RomanovCZ 24. 2. 2010 01:13

Fandím všem dobrým a pozitivním lidem, kteří se snaží něco dokázat, kteří pomáhají druhým a nenechají se smést spodinou, která se i zde prezentuje. Rozumný člověk si vybírá kolem sebe lidi, kteří jej činí lepším, povzbuzují, jsou podobně naladěni apod. Tady vesměs trvá trend nepřejících "malých" čecháčků.
Vy co jste fajn správní lidi, co věříte a podporujete svoje přátele, Vás zdravím a přeji Vám úspěch a štěstí v životě.
RomanovCZ
Čtenář

Odeslat příspěvekod 4honza 24. 2. 2010 11:02

Mezi pozitivní lidi nemůžu považovat někoho, kdo uráží ostatní a nazývá je spodinou (nelze si všimnout, že zde uráží ostatní převážně zástupci a zastánci IFP), protože s ním ostatní nesouhlasí. O pomáhání druhým v případě IFP si můžete udělat obrázek sami na fóru finexpertu, kde se objevují lidé podvedení různými šejdíři, kteří jim tento produkt "doporučili".

A jestli někomu osobně něco nepřeju, tak je to, aby se nenechal podvést a utáhnout na nudli pod vidinou "snadného výdělku".

Třešinkou na dortu jsou základní neznalosti, nedodržování českých zákonů plus nedovolené podnikání bez licence pro PPZ při zprostředkovávání (nazývané "doporučování") pojistných produktů.
4honza
Datel roku 2009

Odeslat příspěvekod Bungo 24. 2. 2010 11:26

Vážení někteří uživatelé: Nevím jak jste s této diskuse vyvodili, že se zde prezentuje spodina, ve které jsou nepřející malí čecháčkové... Možná jste k tomu došli sebekritikou a sebereflexí. Pak smekám.

Nicméně, abych přešel od slov k činům, tak veřejně vyzývám jakéhokoliv člena IFP Clubu, aby mne kontaktoval. Hodlám se s ním sejít a nechat si osobně vysvětlit přednosti a výhody členství. Budete mít šanci mne zaujmout. Neslibuji, že se stanu členem, nicméně to předem nezavrhuji. Obsah této schůzky, pak budu publikovat zde na fóru a slibuji, že bude poctivý a věrný. Dokonce jsem ochoten provést právní rozbor Vámi předložených dokumentů, a to zcela zdarma. Pokud je vše, jak tvrdíte zcela v pořádku a členství v IFP Clubu je tak moc výhodné, tak se určitě nemáte čeho bát a jistě vítáte další možnost, jak kontaktovat nového potencionálního člena.

Očekávám Vaše nabídky v soukromé zprávě.

Bungo
Excuse me, is this the Society for Asking Stupid Questions ?
Bungo
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Maty.Lara 24. 2. 2010 12:51

to: Bungo :tleskani
A kolik uz je nabidek???
Muze-li se neco pokazit, tak se to taky pokazi.
Maty.Lara
Nadšenec

Odeslat příspěvekod MgX 24. 2. 2010 19:45

Bungo :-D

.... a myslím, že spadla klec 8-)
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor

Odeslat příspěvekod trent 25. 2. 2010 08:41

Bungo nám začne nabízet pojištění a pak ještě přidá krémy a saponáty. :-D
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter

Odeslat příspěvekod r.boy 5. 3. 2010 17:42

Chtěl bych se zeptat zda jste někdo řešil něco s IFP za pomoci advokáta a jak to dopadlo.. Máte někdo zkušenost?

Jak tady ví spousta lidí, tahle společnost se nechová vůbec nijak korektně. Jsou to demagogové, neschopni konkrétně odpovědět na jednoduchý otázky a jejich "charitativní projekty", kdy dbají o "dobro klieta" tím, aby se dál upisoval jako ručitel na směnky a podobně mi připadají tragikomické - oni to totiž doopravdy všichni myslí vážně??? Není to důvěryhodná společnost, dokonce jeden její zástupce má na vizitce jiné jméno než jaké má ve svém OP.. Bonus za doporučení, který mají na smlouvě, činí 1,6667% z hlavního ročního pojištění - cca 200 Kč, nevím kde berou těch 12 000, navíc se vyplácí až od druhého doporučeného klieta.. No, je tam spoustu věcí, který nesedí, nemám ani náladu to tady vyjmenovávat. Každopádně budu rád za každou radu, jak na tuto společnost. Bohužel využili neznalosti mého dobrého kamaráda, nalákali ho na "výdělky" a pod.. Smlouvu o IZP jsme ihned vypověděli, od smlouvy s IFP jsme odstoupili - nicméně tito "sociálně cítící lidé" se moc o navrácení směnky bavit nechtějí..

budu rád za každou radu :-))
r.boy
Čtenář

Předchozí stránkaDalší stránka