IFP Club - lehce vydělané peníze?

Tady můžete řešit otázky týkající se dědění, diskriminace a další.

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod trent 14. 1. 2010 15:34

Jenže na tohohle jen tak nepřijdeš. Nikde není napsanej(podle čeho ho tedy vyplácí) a na netu je anonymně.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter

Odeslat příspěvekod Prinnc 14. 1. 2010 17:49

Neříkám, že mé jméno není zmíněno zde, není nijak spjato se společností IFP a pokud jste pořádně četli mé příspěvky zjistíte, že vyžízení IZP je vlastně jen drobnost do začátku... A nechlubím se, odpovídám na otázku ( v názvu ) A žádného trestného činu se nepopouštím. :)
Prinnc
Čtenář

Odeslat příspěvekod Prinnc 14. 1. 2010 17:52

I já mám svého "nadřízeného" a ten mě vyplácí, já dávám jména na jeho seznam potenciálních klientů... A i kdyby se kdokoliv dostal ke mě, stále nepáchám trestný čin. Pouze MLUVÍM o výhodné nabídce... Znovu se Vás tedy ptám, je trestné se zmínit, mluvit a dopručovat zajímavé možnosti?
Prinnc
Čtenář

Odeslat příspěvekod MS-fanousek 14. 1. 2010 20:18

No já se ptal první, jak svoje příjmy daníte ;-) Předpokládám, že nijak. Marně jsem hledal v zákoně nějakou výjimky, že by se tyto příjmy nemusely danit. Takže pokud platí co jsem psal, tak je to zcela jistě v rozporu se zákonem. Stejně tak je možné, že se pletu a odpovíte mi že daníte, nebože podle paragrafu xy se danit nemusí. Rád se nechám poučit.
MS-fanousek
Návštěvník

Odeslat příspěvekod trent 14. 1. 2010 20:23

Nadřízený Vás platí...ale jak...z čeho? Musí nějak odůvodnit finanční výdaje, na Vás. Stejně jako vy byste dle logiky měl tento příjem danit.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter

Odeslat příspěvekod Prinnc 14. 1. 2010 21:09

Ty peníze se daní ještě dříve, než je dostane můj nadřízený, daní se v tom okamžiku, kdy je dostane společnost IFP...Ta je jen přerozděluje.
Prinnc
Čtenář

Odeslat příspěvekod 4honza 14. 1. 2010 21:25

Prinnc píše:Ty peníze se daní ještě dříve, než je dostane můj nadřízený, daní se v tom okamžiku, kdy je dostane společnost IFP...Ta je jen přerozděluje.

Vidím, že tomu rozumíte jako koza petrželi :-) Daně za vás buď může odvádět zaměstnavatel (jste-li v zaměstnaneckém poměru) nebo banka (pokud se jedná o úroky z vkladu).

A ten argument je opravdu úsměvný. Protože můj zaměstnavatel platí daň z příjmu z peněz, které mi dá, tak nemusím platit v obchodě DPH? No, asi každý z nás žije v jiném státě.

Taktéž si ještě jednou pečlivě přečtěte větu "Podnikání je soustavná samostatná činnost určité osoby za účelem dosažení zisku." - vidíte v té větě někde napsané, že "doporučování" nebo dohazování klientů není činnost? Jinak rozdíl mezi doporučováním produktů IFP a doporučováním filmů ke shlédnutí je jeden významný rozdíl. Z toho prvního vám plyne zisk, který máte povinnost danit.
4honza
Datel roku 2009

Odeslat příspěvekod Prinnc 14. 1. 2010 21:48

No, už mě to přestává bavit...:-) Chěl jsem Vám všem odpovědě t na otázku, odpověděl jsem a to že hledáte kdejaký možný vroubek, to už je vaše starost... Já se zmíním o zajímavé nabídce a čirou náhodou mi na účet přijdou peníze...Víc nic mě nezajímá. Tak asi tak. Přeberte si to jak chcete.
Prinnc
Čtenář

Odeslat příspěvekod MS-fanousek 14. 1. 2010 22:09

No zítra mám jednání na FU kvůli změně firmy, tak se tam na to zeptám.
MS-fanousek
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Maty.Lara 14. 1. 2010 23:06

Fain, a proc nekrast?
Kdyz chcete "vydelavat" a nezajimaji Vas zakony... skocte si do banky s puncochou pres hlavu a s pistoli v ruce... :-P
Muze-li se neco pokazit, tak se to taky pokazi.
Maty.Lara
Nadšenec

Odeslat příspěvekod trent 15. 1. 2010 10:19

Maty.Lara: to je ještě lepší jak IFP. Tvůj způsob je totiž zcela anonymní.
Prinnc: Nebaví Vás, když Vám někdo opakovaně dokazuje páchání trestné činnosti? No mě osobně by to taky nebavilo...to je pravda.
trent
NightWriter

Odeslat příspěvekod Honzapp 20. 1. 2010 01:57

Ty penize co dostanete jako provizi pochopitelne zdanit MUSITE. To je jako by jste si otevreli obchod, prodavali zbozi a lide by Vam platili a vy si myslel, ze jejich penize jsou zdanene, tak ja nic platit nemusim, pozor na to!!! Avsak nevim to presne do jake castky se to danit nemusi. 60 000/rok'? Nevim, nemam zjistene...
Honzapp
Čtenář

Odeslat příspěvekod MS-fanousek 20. 1. 2010 09:25

No v zákoně o dani z příjmu se na to dá použít snad jen § 10

(3) Od daně jsou, kromě příjmů uvedených v § 4, osvobozeny
a) příjmy podle odstavce 1 písm. a), pokud jejich úhrn u poplatníka nepřesáhne ve zdaňovacím období 20 000 Kč; přitom příjmem poplatníka, kterému plyne příjem z chovu včel a u kterého nepřekročí ve zdaňovacím období počet včelstev 40, je částka 500 Kč na jedno včelstvo,
b) výhry z loterií, sázek a podobných her provozovaných na základě povolení vydaného podle zvláštních předpisů12) nebo na základě obdobných předpisů vydaných v členských státech Evropské unie nebo dalších státech, které tvoří Evropský hospodářský prostor.
MS-fanousek
Návštěvník

Odeslat příspěvekod MgX 20. 1. 2010 21:07

Sice je to z jiného „soudku“, ale prvotní nádech je tam podobný :-D

http://www.aukro.cz/phorum/read.php?f=3 ... 4&t=187484
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor

Odeslat příspěvekod whip 12. 2. 2010 23:30

Myslím, že internetová diskusní fóra jsou vskutku pozoruhodný fenomén. Dala by se označit za "spolčení hlupců".
Nemluví ze mne ani kyselé hrozny zjištění, že většina nesdílí můj názor a víru - už dávno jsem se smířil s tím, že většina lidstava je "MLM negativ" a seznal to jako v zásadě dobrou skutečnost a myslím, že ze mne nemluví ani litřík vypité rulandy šedé, tedy hrozny naopak sladké, nýbrž zkušenost získaná důkladným pročtením tohoto fóra. Nelze se než trpce usmát nad demagogií, vytrháváním slov z kontextu a účelovou lží několikrát zde použitou k zamaskování podstaty neschopnosti argumentovat logicky - srovnatelné jsou tyto skutečnosti snad pouze s rétorikou politických procesů padesátých let.
Nechci se ani domýšlet, co všechno se zde v reakci na tento můj povzdech dočtu, říkám pouze tolik - nemá smysl diskutovat s hlupáky, howgh.
whip
Čtenář

Předchozí stránkaDalší stránka