IFP Club - lehce vydělané peníze?

Tady můžete řešit otázky týkající se dědění, diskriminace a další.

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Maty.Lara 19. 12. 2009 01:04

RomanovCZ píše:Členové IFP jsou ti, jež pochopili, kolik si mohou vydělat (smlouvu nepodepsali kvůli IŽP).

A sakra, ja myslela, ze se tu prodava IZP??? :shock: A o co tedy jde???
Muze-li se neco pokazit, tak se to taky pokazi.
Maty.Lara
Nadšenec

Odeslat příspěvekod MS-fanousek 19. 12. 2009 10:30

Kdepak, o pojištění skutečně nejde. Celá prezentace je jen o tom, kolik si můžete vydělat, když budete vodit lidi. Vlastní pojištění dostanete do ruky na chviličku na závěr.
To pojištění tam je jen proto, aby bylo možné něčím "rozumně" zdůvodnit, proč máte dát své peníze.
Vyloženě už jen čekám, kdy se na trhu objeví MLM zcela bez produktu a půjde už jen o čisté letadlo.
MS-fanousek
Návštěvník

Odeslat příspěvekod trent 21. 12. 2009 11:28

MS-fanousek: na to lidi poletí úplně nejvíc a pan Romanov nám bude tvrdit, ted konečně už říká celou pravdu a nic nezatajuji.
Jak zde padlo o té naději na lepší výdělek...on je trochu problém, že je to právě jen té naději. Nic víc.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter

Odeslat příspěvekod oteclovato 22. 12. 2009 01:07

Čtu toto téma už dlouho, ale hodně přemýšlím o čem toto téma vlastně je. Vypadá to, že je to o přesvědčování, a ne jak zazněl ze začátku dotaz na vysvětlení a popis o IFP. Zatím to vypadá, že se tu všichni předhání kdo umí víc přesvědčit, pro, nebo proti, je pravda, že těch proti je tu víc.
Zaráží mne ale, jak si někdo může dovolit nazývat lidi, kteří nesdílí s ním jeho názor, HLUPÁKY, OSLI, NEMYSLÍCÍMI DĚLNÍKY VE FABRICE atd. a ještě se přizná že pracuje v advokacii. Myslím že tím spíše by si toto neměl dovolit. Kde bere vůbec právo nazývat tak lidi, nebo snad může, protože pracuje v advokacii?
Jak tak čtu, nevím co je horší, jestli být hloupý, protože nejsem v IFP, nebo že nesdílím názor s advokátem.
Nicméně myslel jsem si, že internet je informační síť, ale jak tak koukám, asi se dozvím nejspíše více v restauraci, či hospodě.
Jsem akorát naštvaný, že jsem na tomto tématu strávil tolik času, abych zjistil, že lidi jsou tak samolibí a zlí.
Přeberte si to jak chcete, ale pro mne je toto ponaučení k nezaplacení.
oteclovato
Čtenář

Odeslat příspěvekod Bungo 22. 12. 2009 10:39

oteclovato píše:Zaráží mne ale, jak si někdo může dovolit nazývat lidi, kteří nesdílí s ním jeho názor, HLUPÁKY, OSLI, NEMYSLÍCÍMI DĚLNÍKY VE FABRICE atd. a ještě se přizná že pracuje v advokacii. Myslím že tím spíše by si toto neměl dovolit. Kde bere vůbec právo nazývat tak lidi, nebo snad může, protože pracuje v advokacii?
Jak tak čtu, nevím co je horší, jestli být hloupý, protože nejsem v IFP, nebo že nesdílím názor s advokátem.

Obávám se, že zde došlo k nedorozumění. Já samozřejmě vítám diverzifikaci názorů a podporuji slušnou kritiku.

Má reakce,
Bungo píše:bla bla bla bla bla... Ten kdo má jiný názor je hlupák, osel, nemyslící dělník ve fabrice atd... Aneb jak hluboce lze klesnout...

byla odpovědí především na tyto názory:
RomanovCZ píše:Zachovejte si tedy důstojnost a přestaňte kritizovat IŽP.

Skrblíková píše:Vy, co píšete negativní zprávy o tomto členství v clubu, jste vůbec nic nepochopili. Kdo se zde na fóru o členství v clubu vyjadřuje negativně, je totiž jen hloupoučký h l u p á k ! ! !

Neznamenalo to, že kdo nesouhlasí SE MNOU je hlupák. Já naopak vítám když mají lidé na určitou problematiku odlišný pohled na věc. Pluralita názorů je ve společnosti velice důležitá.
Reagoval jsem na to, že někteří obhajovatelé IFP kopou kolem sebe a křičí na celé kolo a obviňují všechny okolo sebe, když jim ostatní nejdou názorově "na ruku"... Jako dítě, kterému někdo na písku zbořil bábovičku...

Nicméně uznávám, že ta moje replika byla poněkud neobratná a s trochou fantazie se náhodný čtenář teoreticky mohl domnívat, že jsem ji myslel tak, že kdo nesouhlasí se mnou je hlupák... Není tomu tak. Za nedorozumění se omlouvám a děkuji za upozornění. Upravím příslušným způsobem můj původní příspěvek, aby už k nedorozumněním nedošlo.
Excuse me, is this the Society for Asking Stupid Questions ?
Bungo
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod MS-fanousek 22. 12. 2009 12:07

oteclovato> Těžko můžete očekávat, že Vám tu někdo napíše popis fungování IFP. Pozvání na prezentaci je vysoce konspirativní, prezentace plná polopravd a pak plno otázek, na které nejsou odpovědi. Nicméně po přečtení fóra znáte názory pro a proti a minimálně se před Vámi ukážou otázky a nejasnosti, které by asi jinak nebyly.
Nic není černobílé, takže jsou lidi, pro které je IFP výhodné a jsou lidi, pro které výhodné není. Každý si to musí přebrat sám.
Niméně je k nezaplacení už jen to, že existuje diskuse, kde si člověk po prezentaci může ty úžasné věci co slyšel na prezentaci srovnat s opačnými názory.
A zastanu se pana Bungo, on tady skutečně to dělení na hloupé chudé a chytré bohaté nazavedl. A ani sem z jeho vyjadřování nezaznamenal, žádnou neúctu nebo urážky směrem k poctivě pracujícím.
MS-fanousek
Návštěvník

Odeslat příspěvekod oteclovato 23. 12. 2009 14:59

OK, po vysvětlení je mi vše jasné, a s tím, jak tu IFP vychvalovali jako božstvo, to asi trochu přehánějí, nicméně máte pravdu v tom, že jsou minimálně dva typy lidí, ti kdo chtějí IFP, a ti kdo nechtějí. Nicméně si myslím, že se tato diskuze dostala až zbytečně do ostřejších mezí, a to mě tak trochu zarazilo.
Díky za pochopení
oteclovato
Čtenář

Odeslat příspěvekod 4honza 29. 12. 2009 09:05

4honza
Datel roku 2009

Odeslat příspěvekod RomanovCZ 30. 12. 2009 12:48

Vy umíte perfektně ukecat každého aby radši neobchodoval ....
uvědomujete si že tím škodíte lidem co mají vůli něco dělat?
Ale to by někdo mohl vydělat víc než Vy a to nemůžete dopustit ....
Já ve Vašem oboru taky nelítám po netu a nepíšu Vašim klientům jak jste úžasní
jen na základě toho že někdo kdo od někoho zaslechl že někdo byl na prezentaci
sejít e se mnou nechcete nikdo ... protože pak byste si tu nemohly vymýšlet
RomanovCZ
Čtenář

Odeslat příspěvekod Maty.Lara 30. 12. 2009 12:59

RomanovCZ píše:Vy umíte perfektně ukecat každého aby radši neobchodoval ....

Tady ale nikdo nerika, abys Ty nebo kdokoliv jiny neobchodoval.

RomanovCZ píše:uvědomujete si že tím škodíte lidem co mají vůli něco dělat?

Ne! Za prvy ma kazdy svou hlavu a muze se rozhodnout jak chce. A za druhe, tu na predchozich strankach nekdo hezky vysvetlil, jak se to IZP financuje. At se pak kazdy rozhodne sam, zda ho chce ci nikoli...

RomanovCZ píše:Ale to by někdo mohl vydělat víc než Vy a to nemůžete dopustit ....

Proc? Myslim, ze v tehle republice ma prijem vyssi nez ja spousta lidi...

RomanovCZ píše:sejít e se mnou nechcete nikdo ... protože pak byste si tu nemohly vymýšlet

Vazne nechci, diky... zbytecna ztrata casu

A pokud tedy tady vsichni lzeme, proc jsem neuvedes tedy "pravdive" udaje??? Abys ni nam dokazal, ze jsme jen hloupe chudaci, kteri budu navzdy chudi...
Muze-li se neco pokazit, tak se to taky pokazi.
Maty.Lara
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Bungo 30. 12. 2009 14:06

Zamyslete se prosím na následujícími řádky:

Já nikomu nezakazuji, aby obchodoval, vydělával velké peníze apod. Je na každém jednotlivém člověku, jestli se rozhodne s Vámi spolupracovat, nebo ne.

Nepochybuji o tom, že se Vám příspěvky uživatelů, kteří IFP kritizují, nelíbí. S tím ale nic nenaděláte. Je to naprosto legální a legitimní vyjádření názoru každého jednotlivého uživatele.

příklady prohlášení:
"Nejezte hamburgery v McDonaldu, nejsou podle mne dobré"
"Nekuřte cigarety zn. Marlboro, je to podle mne nezdravé"
"Nezakládejte si IŽP u IFP clubu, je to podle mne nevýhodné"

Takových prohlášení můžu učinit stovky, nicméně kdokoliv se mými radami řídit nemusí a klidně s Vámi může v McDonaldu u hamburgru podepsat smlouvu a pak si dát cigaretu. Každého věc.

To, že se chováte jako někdo komu bylo šlápnuto na kuří oko, je dle mého názoru ubohé.

Chováte se jako náboženský fanatik, přestaňte už prosím s takovými řečmi jako že "nemůžete dopustit aby někdo vydělával více než vy". Mi je naprosto lhostejné kolik kteří lidé vydělávají, pokud k tomuto výdělku došli legální cestou. Nezávidím jiným...
Excuse me, is this the Society for Asking Stupid Questions ?
Bungo
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod myšpulín 30. 12. 2009 19:16

Bungo píše:Mi je naprosto lhostejné kolik kteří lidé vydělávají, pokud k tomuto výdělku došli legální cestou. Nezávidím jiným...

Jenže tohle spousta lidí nechápe, pro ně jsou peníze víc než slušnost či svědomí. :-|
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod 4honza 5. 1. 2010 13:18

Finanční domy varují před podvodníky

Na cizím jméně se snaží přiživit také Institut Finančního Poradenství (IFP). Ten zase nabízí produkty investičního životního pojištění ČPP. Podle podnětu k prošetření jedné klientky, jehož text má E15 k dispozici, bylo zákaznici přislíbeno vyplacení částky dvanáct tisíc, ale i dalších provizí, pokud k využití služeb IFP přemluví známé. To je však v rozporu se zákonem, protože by se tak ona sama stala podřízenou zprostředkovatelkou, a musela by být povinně registrována u ČNB.

Citováno z http://www.e15.cz/byznys/finance-a-bank ... podvodniky
4honza
Datel roku 2009

Odeslat příspěvekod trent 7. 1. 2010 13:24

Opět útočně ublížená argumentace, kde ostatní osočujete na základě vlastních představ.Protiargumentace k výše napsaným faktům žádná. Takže jak jsem sem psál já i řada ostatních, rétorika ve stylu "vy co kritizujete, jste špatní, zlí, závistiví, chudí...atd". Ale faktická, případně právně podložená argumentace nikde.
Otázka na tělo: myslíte, že nemám vůli něco dělat? Jak to víte, znáte mě?
Jinak je to již druhá otázka cílená konkrétně na Vás. Ani na první dotaz z 18.12.09 jste mi neodpověděl.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter

Odeslat příspěvekod Prinnc 13. 1. 2010 00:30

Příjemný den, či večer přeji.

Chtěl bych se pokusit Vám všem uvést věci na pravou míru.
Jsem student a hledal jsem zajímavý přivýdělek. Narazil jsem na společnost IFP, byl na její prezentaci. Zajímavá nabídka, opravdu spočívá v "přivýdělku". Jedná se přesně o následující činnost : Abych si mohl přivydělávat, musel jsem zaplatit 2000. Tyto 2 tisíce sloužili jako první splátka na IZP, které bylo povinné splácet 2 roky. Takže mé prvotní investice byli 2OOO korun. Super, říkal jsem si, seženu lidi, za každého dostanu 12 000, seženu 4 lidi a oněch 48 000 si dám bokem abych měl na měsíční splátky IZP... Nějak mě netrápilo, že IZP je výhodné, či nevýhodné... Můj plán byl jasné, pouhé doporučování lidí a následné inkasování provize ve výši 12 000. Na studenta super...To byla minulost... Současnost vypadá takto: 4 lidi sehnat problém nebyl, mám bokem 48 tis., ty použiji na splátky, a po dvou letech smlouvu ukončím, klidně i když o těch 48 tis příjdu...( něco málo dostanu), je to jedno, stejně jsem to neplatil já...Takže tohle mám vyřešeno, no a tuhle metodu doporučuji ostatním... Ti moji 4 přivedení si přivedli každý po 4 a ehjle, kolik mi přišlo pěnízek na účet... Říkejte si co chcete, ale mě peníze na účet chodí a když přestanou, tak co, super, chvíli jsem si užíval luxusu, něco málo jsem si zatím našetřil... Fungovalo to a když to skončí, tak mě to nějak netrápí, já k IFP nijak vázaný nebudu... :) Toť má zkušenost... Samozřejmě se omlouvám za případné gramatické chyby. Budu rád, za vaše odpovědi. S pozdravem J.S.

A jako správný "doporučitel" nabízím těm, kdo mají zájem ať mě kontaktují, budu rád, budu mít z vás 12 tis. a vy si začněte vydělávat.
Prinnc
Čtenář

Předchozí stránkaDalší stránka