IFP Club - lehce vydělané peníze?

Tady můžete řešit otázky týkající se dědění, diskriminace a další.

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod MS-fanousek 17. 8. 2009 16:23

Zajímavá otázka je v kterém "levelu" tato hra právě je.
V "levelu" 1 stačí 1 člověk. V "levelu" 10 je už potřeba 512 zapojených lidí, v "levelu" 20 to už je 524.288 zapojených lidí, kteří už mají jisté, že se jim vložené peníze nevrátí, protože by museli sehnat další 4 lidi.
Když tu máme zastánce IFP, dokážete říct, kolik kol už proběhlo? Považoval bych za reálné, že určitě víc než 10, protože tak skvělý obchod přece autor nepustí široké veřejnosti, dokud nezapojí své blízké.
MS-fanousek
Návštěvník

Odeslat příspěvekod RomanovCZ 18. 8. 2009 09:15

Tady se dočteš svůj "level"
http://www.skolazivota.cz/finance/finan ... i-finance/
Osobně doporučuji "Myšlením k bohatství" autor "Napoleon Hill"
RomanovCZ
Čtenář

Odeslat příspěvekod MS-fanousek 18. 8. 2009 11:23

Tak teď jsem se skutečně pobavil. Na prostou, logickou a ze základní matematiky vycházející otázku mi odpovíte nabídkou knih?

PS: Onu knihu mi již několikrát doporučovali různí reprezentanti různých firem. Dnes již neexistujících, většinou se zavřeným vedením. Proč je v těchto kruzích tak oblíbená?
MS-fanousek
Návštěvník

Odeslat příspěvekod p0etrik 21. 8. 2009 07:28

RomanovCZ píše:Dovolím si nesouhlasit…. Tady ti nikdo nic nenabízí… Ale mluví se tu o příležitosti výdělku…
... Systém je nastaven nádherně: stačí zapojit dva další a IFP spoří za Vás a ještě Vám posílá na účet další bonusy. Tzn. na IŽP zaplatíte pouze první 2000,- Kč a pak už firma spoří za Vás…

...Znám jednu firmu co má pobočku v každém městě i obci už 2000 let ale pořád nenasytila trh…
Jejího zakladatele samozřejmě ukřižovaly (tak jak tady křižuješ IFP)...
Aby se naplnil trh, muselo by se uzavírat ročně 300 tisíc smluv…. (tolik je novorozencův ČR)
Proč lidi utvrzujete v tom, že mají 40 let 40 hodin týdně dřít na 40% svého platu?
Proč jim nepomůžete vydělat? Proč jim nepomůžete k úspěchu?

Tady se dočteš svůj "level"
http://www.skolazivota.cz/finance/finan ... i-finance/
Osobně doporučuji "Myšlením k bohatství" autor "Napoleon Hill"

Podivej, Romanku, porad tady vyrvavas, at se argumentuje vecne. Tak tady prestan valit blaboly co do tebe natlacili pri vymyvani mozku a zacni opravdu argumentovat. Jeste jsi stale neodpovedel na dotaz, proc investovat do podilovych fondu pres zivotni pojisteni (a zaplatit 2 roky plateb na poplatcich), kdyz jde investovat primo.

Jo a jen pro tvou informaci: Počet obyvatel České republiky se nepřetržitě zvyšuje již pátým rokem. V roce 2008 byl rekordní počet novorozenců - 114 632 - nejvíce od roku 1993.
p0etrik
Návštěvník

Odeslat příspěvekod p0etrik 21. 8. 2009 07:33

BTW kdyz ctu tyhle blaboly tak se mne uplne zveda kufr. Vzdycky mne to totiz pripomene rodinu, jejiz "zivitel" podlehl stejnemu bludu. Taky argumentuje naprosto stejne. Akorat ze doma ma tri decka, vydela (s prominutim) ***** a celou rodinu vcetne jeho zivi zena, ktera dela uklizecku.
p0etrik
Návštěvník

Odeslat příspěvekod evlo 21. 8. 2009 08:11

Ale ted vazne, nechapu tu politku pojistoven - napr. na auta, pokud si to jsednam s jejich tim hento provizakem, tak on mi da 70% slevu a jeste jemu da pojistovna provizi. Precemz to je casto jeji zamestanec. Proc to pojitovna rovnou nenabizi pro radove obcany takto slevnene, usetrila by provize?
evlo
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Anonymni 21. 8. 2009 08:30

výborná zábava sledovat ty co to mají uzavřené jak za to bojují a kopou nožičkama... oni si ale neuvědomují, že ta krize kterou neustále zmiňují je čeká a sami narazí a pak budou všude vykládat jak naletěli... Honza go, je vidět, že kluk ví co píše zatímco zbytek jako kaprik apod sem dávají jen svoje doměnky a teze co jim někdo nabulíkoval do hlavy... fakt zábava, perfektně se bavím a ty kecy o 40 hod týdně a 40 letech, to je zas forma nátlakové hry, kdy to má "jakože" vypadat, že ten kdo půjde k nim toto dělat nemusí... ten kdo je šikovný tak si vydělá "DALEKO" více peněz než vy pane RomanovCZ
Anonymni

Odeslat příspěvekod Anonymni 21. 8. 2009 08:52

uf tak jsem to dočetl... díky za tyto texty, rád budu pracovat 40 hodin týdně, 40 let!!! :D
Anonymni

Odeslat příspěvekod Anonymni 21. 8. 2009 09:00

jinak teda čtu i dále a zatím mi vychází tyto dvě věci:

1) přivedeš lidi -> máš se dobře, časem ale ztratíš kamarády co si do toho navezl...

2) nepřivedš lidi -> si v ***** jak Baťa s dřevákama... kamarád zůstanou a tvoje peníze jsou totálně v hajzlu...
Anonymni

Odeslat příspěvekod evlo 21. 8. 2009 09:03

Husty, kamarady nemam, kde vzit lidi? Muzu uzavrit smlouvy s neplaticima houmlesama na nadrazi, dostanu za ne 12k provizi?
evlo
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Anonymni 21. 8. 2009 09:08

nedostaneš, oni musej vložit nejdřív 24 tisíc, leda že bys jim půjčil 8-D :D

mě se líbí jak tady každý mele o tom jak dostane 12 tisíc ale to že zaplatí 720 tisíc už nikoho netráoí, kdyby si každý odkládal 2 tisíce měsíčně do mbanky tak udělá líp... a raději si našel poctivou práci a ne tuhle prasárnu..

znáte to, pečení holubi.... :mrgreen: pravda na tom prostě být musí... chudáci ti co se upíšou a nikoho neseženou, opravdu kekel situace, doporučoval bych jim z toho vystoupit dřív než to bude zavánět obrovským průserem
Anonymni

Odeslat příspěvekod m4lcolm 21. 8. 2009 10:24

RomanovCZ píše:Jejího zakladatele samozřejmě ukřižovaly (tak jak tady křižuješ IFP)...

BTW nemáme tu co do činění s významným historikem? Z jeho projevu vyplývá, že Ježíše Krista ukřizovaly samé ženy, což je naprosto převratná teorie :tleskani
m4lcolm
Čtenář

Odeslat příspěvekod Maty.Lara 21. 8. 2009 12:30

_maty_ píše:znáte to, pečení holubi.... :mrgreen: pravda na tom prostě být musí... chudáci ti co se upíšou a nikoho neseženou, opravdu kekel situace, doporučoval bych jim z toho vystoupit dřív než to bude zavánět obrovským průserem

:tleskani

Me prijde, ze nekteri proste stale nechapou, ze penize, ktere dostanou se nekde musi vzit a ze jim je nikdo jen tak neda...
A kdyz se tady vsichni ohaneji knihami, tak ja jsem take jednu pridam:
http://knihy.abz.cz/prodej/ekonomie-3
vrele doporucuji, alespon zjistite neco o fungovani trhu...
Muze-li se neco pokazit, tak se to taky pokazi.
Maty.Lara
Nadšenec

Odeslat příspěvekod MS-fanousek 21. 8. 2009 15:32

No, ale on někdo vymyslel jednoduché a logické odpovědi na tyto otázky. A tyto odpovědi jsou všepřebíjejícím argumentem.

Otázka: Kde se peníze berou?
Odpověď: Dává je pojišťovna, jako provizi. Normálně tuto provizi mají poradci my vám dáváme možnost si ji vzít pro sebe. (Bohužel už tak hlasitě nezní, že dostanou jen malou část a z produktu, kterej by si jinak jen těžko koupili)

Otázka: Proč by někdo měl vyhodit peníze a dávat 24 tis/ročně?
Odpověď: Nikomu ty peníze nedáváte, zůstávají vám, nikdo vám je nevezme. (Bohužel už tak hlasitě nezní, že snad každý jiný způsob investování peněz je lepší a že vám peníze nikdo nevezme, ale ani vy se k nim nedostanete a pokud ano tak budou mít úplně jinou hodnotu)
MS-fanousek
Návštěvník

Odeslat příspěvekod RomanovCZ 26. 8. 2009 09:51

Knihy, které tady mimo jiné pomlouváte. Jsou bestsellery v Americe i západní Evropě.
Já osobně mohu říci, že všechny MLM vzdělávají členy a tím pomáhají lidem především v osobním životě.
Pomáhají umět prodat své schopnosti na trhu práce a lépe rozumět svým blízkým a tudíž prožít příjemnější život. První MLM, se kterým jsem se setkal, byl Network 21 a jen díky němu již nepracuji v BOSCH Rexroth, spol. s.r.o. za 20 tisíc čistého. Sice jsem u Network 21 nevydělal ranec, ale díky vzdělání od MLM jsem úspěšným živnostníkem na poli zprostředkování obchodu a služeb. A takových lidí co ve svém oboru díky vzdělání od MLM dosáhly úspěchu znám hodně. Takže, když zde pomlouváte tyto bestsellery, neděláte hlupáka z nikoho, kdo propaguje MLM.

Co se týče IFP: za 4 měsíce práce cca 10 hodin týdně mám strukturu o 40 lidech. Právě proto že každému stačí zaregistrovat pouze dva další členy, aby byl ziskový, i když počítám náklady na IŽP a nepočítám výnos z IŽP. Že tomu nevěříte je Váš problém ne můj. Prezentaci Vám po internetu dělat nebudu ( pracovní pohovor s Vámi na fóru taky nikdo dělat nebude ).
RomanovCZ
Čtenář

Předchozí stránkaDalší stránka