Ako sa zbavit prostitutky v panelaku

Tady můžete řešit otázky týkající se dědění, diskriminace a další.

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod aquarkko 21. 9. 2008 23:32

tak za půl roku vypadnou :D teda nakolik mám obrazovou fantazii...já si ten barák představuju :D
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda

Odeslat příspěvekod S-Tony 21. 9. 2008 23:51

Mně se libí, že člověk co nemá zrovna partnerku, dostane chuť na sex a proto si zajde do salónu je hned označen za devianta.
Snad nejsme v USA? Nebo snad ano? :hm
Já tam sice nikdy nebyl, ale tyhle lidi bych nikdy neodsoudil. Sex je fajn 8-)
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník

Odeslat příspěvekod cumel30 29. 9. 2008 11:11

Prostitúcia je najstaršie remeslo a je to nevyhnutná potreba zdravých chlapov,ale súhlas,že v paneláku by to predsa len nemali robiť,sú tam malé deti,ale kde majú ísť,dnes je sk*rvená drahá doba a keď musíš,tak musíš,alebo si urobíš sám,ale to nie je to pravé orechové.Ja by som to nahlásil úradom,že robia bordel v bordeli a možno by im mohli poskytnúť náhradné priestory,veď pre rómskych spoluobčanov stavajú nové baráky,tak prečo by nemohli dať jednu miestnosť na tak ušľachtilú prácu,akou prostitúcia je.
Je ťažké byť pako,konkurencia je veľká.
Nad alkoholom ešte nikto nevyhral,len ja som remizoval.
cumel30
Poslední varování

Odeslat příspěvekod xb0x 2. 10. 2008 20:05

Ja myslim ze je to spis problem help.me Problem toho, ze on vidi BDSM jako neco spatneho a uchylneho. To stim kadernictvim totiz 100% sedi.
Je fuk jestli mate v dome kadernictvi, uzenarstvi nebo BDSM salon. Do vsech tedlech obchodu chodi VSICHNI tedy i devianti, uchylaci a dalsi. Ba co vic, i pedofilove se musej nechat ostrihat a oholit, zatimco neverim, ze by do BDSM salonu sel nejaky pedofil. Ten rozdil je pouze v tom, ze help.me si to neuvedomuje. Asi se nikdy v kadernictvi s zadnym holohlavcem nebo uchylakem nepotkal.

Proste je to stejny, jako kdyz nekdo odsuzuje hrobare, ze by to nemohl delat. To je nesmysl. Tyhle sluzby lide potrebuji, delali se, delaji se a delat se budou a nekde to proste byt musi. A kazdy zkuseny sexuolog rekne to, co uz tu bylo castecne receno - radeji mit v baraku klub, nez prazdnou kocarkarnu nebo byt ve kterem muze byt kdokoliv [treba varit pervitin..]. Proc? no protoze ty lidi sou vazne neskodni tim ze se vtom klubu "vymlati". Nebezpecni jsou jen ti, kteri nechtej platit a potom nekde v parku odchyti nejakou holku a udelaj se na ni.. V podstate se ti tim snazim rict - odhod predsudky a zacni pouzivat mozek - uvedomis si, ze ta klientela jsou ti nejbezpecnejsi lidi ktere muzes potkat. v 99% pripadu jsou zlocinci lidi, do kterejch bys to v zivote nerekl (tzn nemaj ples, nechodej do klubu, nevypadaj jako devianti).
xfire:rodier
psn:rodierCZuk
xb0x
Čtenář

Odeslat příspěvekod MgX 3. 10. 2008 18:42

xb0x já myslím, že se v některých věcech mýlíš. Je třeba nastíněnou situaci vnímat tak, jak je uvedena --- a trochu ji převést i na sebe, pak se lépe přemýšlí ;-)
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor

Předchozí stránka