Ako sa zbavit prostitutky v panelaku

Tady můžete řešit otázky týkající se dědění, diskriminace a další.

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod help.me 20. 9. 2008 12:25

Cavte,
mozno moj prispevok bude trosku atypicky, ale kazdy kto si precita tento topic pochopi.

Moj problem je to ze v nasom baraku mam privat- bordel. Konkretne BDSM studio, denne ho nastevuju zakaznici- uchylaci z celeho TN - BA kraja.

Mam strach o pubertalny dorast v nasom okoli, nakolko ked vidim tych deviantov co sa denne vystriedaju v nasom baraku, je mi zle.

Spravca spolocenstva sa boji daco urobit, nakolko slecny nastevuju aj vyholene hlavy a pod ...

Nasiel som par ich inzeratov na nete (ci uz domina.sk alebo pokec.sk , privat.sk)

Chceme ich dostat z baraku, ale tak aby to bolo anonymne a nikomu sa nic nestalo

viem ze nedavaju ziadnu potvrdenku o zaplateny ich sluzieb, beru 2000 -3000 sk na hod, rozmyslal som to uhrat na danove...

mozno sa dost ludom bude zdat toto smiesne co pisem, ale pre nas je to uz 3 mesiace trapenie

preto vytam kazdnu radu

vopred dakujem
help.me
Čtenář

Odeslat příspěvekod Sattero 20. 9. 2008 14:21

Tak toto je opravdu atypický problém a moc často se nevidí. Popravdě by mě taky zajímalo, zda proti tomu něco jde udělat. On je to spíš bordel než prostitutka a možná by je šlo udat nebo podat trestní oznámení ve věci mravního ohrožování mládeže. Anonymně jedině podpálit... Pokud ale nedávají "stvrzenky" za "prováděné služby", možná by to zajímalo obchodní inspekci a berňák, protože si tydle "instituce" vždy přikrášlují výšku daní ku obrazu svému, pokud je platí vůbec... Zajímavé, zajímavé :D
Sattero
Návštěvník

Odeslat příspěvekod jannnn 20. 9. 2008 15:40

nahlásil bych na policii (teda asi anonymně, mno) a klidně bych si přidal, že máš podezření že tam jsou drogy, atd...

a kdyby se tam dělo něco hlasitějšího, tak je zas zavolat, že v tom bytě se něco jede, ať to radši přijedou zkontrolovat. ono by to jak ty ženský, tak i tys zákazníky mohlo přestat bavit mít tam furt policii.
jannnn
Přeborník

Odeslat příspěvekod mareq0 20. 9. 2008 16:53

A co konkrétního vadí? Hluk? Dělají nepořádek na chodbě? Chodí po baráku nahatí? Nebo jenom to, že existují :D

Jak ohrožují ty mladistvé?

Pokud to dělají za svýma dveřma a neruší okolí, tak bych je nechal žít... Udávat na drogy, hmmm.
Obešel já polí pět!
mareq0
Přeborník

Odeslat příspěvekod help.me 20. 9. 2008 17:35

mareq0

dufam ze to co si napisal nemyslis vazne? skus trocha porozmyslat a potom pis !!!
help.me
Čtenář

Odeslat příspěvekod jannnn 20. 9. 2008 18:08

mareq0: m, ono asi stačí aby se ti přede dveřma toulalo každodenně 10 pochybných existencí, u kterých si nemůžeš být jistý, jestli je nenapadne tě na schodišti okrást, vypáčit dveře od bytu nebo jen tak pro legraci tě něčim nepříjemnym otravovat. Ono se pak třeba z domova stane místo, kde se člověk bojí vyjít v noci na chodbu atp.

Kdyby tam si tam nějaká mladá holka vodila normální lidi, tak dejme tomu, ale mít v baráku BDSM salón, kam se stahují úchyláci, plešky a podobný existence z celýho okolí je trochu rozdíl...

Aneb tady někomu chybí empatie.
jannnn
Přeborník

Odeslat příspěvekod mareq0 20. 9. 2008 18:13

Docela legrace. Pochybné existence? Možná by ses divil, co za klientelu chodí do bordelů a podobných lokálů. Není to levné ;-)

Ale ti co provozují BDSM jsou stejní "úchylové" jako třeba homosexuálové. Hmmm, hmmm.

help.me: já ještě popřemýšlím, nicméně by mě stejně zajímalo, co KONKRÉTNĚ ti tak vadí (pominu-li úpravu vlasů)...
Obešel já polí pět!
mareq0
Přeborník

Odeslat příspěvekod teplice 20. 9. 2008 18:23

zkus mít v baráku bordel..pak by jsi mluvil jinak ;-)
Myšpulín: Nevím mě živě moc neříká, byl jsem tam jen párkrát. Když potřebuju něco kolem PC tak se stejně zeptám v garáži, tam se nebojím že mě sjede někdo ve věku mýho syna :-D
teplice
Ovčák 2009

Odeslat příspěvekod mareq0 20. 9. 2008 18:28

Dnes jsem uklízel. Neříkám, že bych o to stál, ale v podstatě mi je úplně fuk, co dělá soused(ka). Pokud mě s tím tedy neobtěžuje. A na to směřují mé dotazy...

Ono by se taková situace dala i využít ;-) Nějaká sousedská sleva :lol:
Obešel já polí pět!
mareq0
Přeborník

Odeslat příspěvekod teplice 20. 9. 2008 18:29

sousedovská sleva na HIV? Hm, tak to hodně štěstí :)
Myšpulín: Nevím mě živě moc neříká, byl jsem tam jen párkrát. Když potřebuju něco kolem PC tak se stejně zeptám v garáži, tam se nebojím že mě sjede někdo ve věku mýho syna :-D
teplice
Ovčák 2009

Odeslat příspěvekod help.me 20. 9. 2008 19:17

mareq0

tak co mi vadi ??

to ze klienti takychto salonov maju rozne sexualne uchylky, a to je pravda nie je normalna sexualna orientacia nechat na seba po vasom scát a srát :-!

asi 100m od toho panelaku je zakladna skola, ako neviem ci by si sa ti pacilo ako otcovi 14-15r bab , aby sa v ich okoli pohybovali devianti

tak isto slecny nedavaju ziaden doklad o prijme a neplatia dane a odvody, ci porusuju zakony SR

to ze klienti mozu byt solventny neznamena ze to nie su uchylaci,devianti, sadisti, a ine bytosti vybocujuce s medzi normalneho spravania

toto by vadilo kazdemu !!!
help.me
Čtenář

Odeslat příspěvekod mareq0 20. 9. 2008 19:36

Chápu, tomu se říká předsudky ;-)

1) Co je normální a co ne je otázka pro sexuology. Nic protizákonného v takových praktikách nevidím. Pokud s tím obě strany souhlasí, tak je to v pořádku.
2) Pedofilie je úplně jiná úchylka. Ta už trestná je. Byl nějaký takový případ? Nebo šlo o sexuální obtěžování? Pak volejte policii.
3) Daně. No pokud řeknu kamarádovi Frantovi, ať mi přijde spravit ledničku, tak taky žádné daně platit nebudu a Franta se obohatí ;-) Tím jenom narážím na to, že dokazovat to, nebude snadné a vůbec netuším, jak to v takových službách chodí...
Obešel já polí pět!
mareq0
Přeborník

Odeslat příspěvekod help.me 20. 9. 2008 21:17

1) vies co je normalna sexualna orientacia ?? sadomasachizmus je porucha, precitaj si o tom daco

2)neplet sem pedofiliu, nakolko som pisal o 14-15r deckach , tie do nej nespadaju, narazal som na sadomasochizmus, fetisizmus, exhibicionizmus, tieto veci su na SR mimo zakona, pokial tym obtazujes inych

tak isto nemozes daco take prevadzkovat v obytnej casti mesta, ale taky podnik musi byt situovany mimo mesto- musia ho na mestkom zastupitelstve schvalit

3) co sa tyka toho obohatovanie, pokial mas na SR prijem nad 3000 sk mesacne musis ho zdanit, neviem ako to je u vas v CR

u nas je take prislovie VRANA VRANE OKO NEVYKLUJE a to presne plati aj na teba, viac sa k tomu nevujadrujem
help.me
Čtenář

Odeslat příspěvekod mareq0 20. 9. 2008 22:12

Ty hranice co je normální a co ne se pořád posouvají (masturbace, homosexualita, anální sex atd. - děti nečíst :D ). Do sadomasochismu spadají i takové běžné věci jako plácnutí přes zadek nebo pouta. To by půl národa spadalo mezi "úchyly". A vůbec si nemyslím, že když to někdo provádí doma, tak že by chtěl k tomu zneužívat i dětí zákl. škol apod. Nějaký jedinec se najde vždycky, ale rozhodně bych to nepaušalizoval na všechny "úchyly".

Pokud je to "neoficiální" podnik, tak bohužel nemusí splňovat vůbec nic :-|

Taky raději končím, neboť nechci býti za propagátora "úchylů" a bordelů :D
Obešel já polí pět!
mareq0
Přeborník

Odeslat příspěvekod MarkFX 20. 9. 2008 23:35

Já rozumím co Mareq0 myslí... Prostě je to čistě jejich věc, že mají zrovna takové, byť neobvyklé "záliby a koníčky". Tebe taky nikdo neobvinuje že (blbejpříklad) jíš večeřu u počítače a k tomu piješ pivo nebo někdo jiný zas v lese objímá stromy.. :D

Prostě jsou to jejich věci.. Ale jinak vám fakt nezávidím že to je zrovna u vás v baráku, taky bych určitě nechtěl... Žádná rada mě bohužel nenapadá, jen sem chtěl reagovat na vaše dilema s Mareq0
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost...

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Další stránka