Zabavovani veci ve skole

Tady můžete řešit otázky týkající se dědění, diskriminace a další.

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod averton 27. 11. 2007 17:05

ucitel nema pravo niekomu zhabat veci pretoze zakon tomu hovori kradez - to znamena ze cisto teoreticky mozes na ucitela podat trestne oznamenie ktore policia bude musiet riesit. Lenze, kedze nezijeme v USA tak tu sa tym nebude nikto zaoberat. Potom uz zalezi na rodicovi ci je ochotny aby si ucitel bral co chcel. Susedovmu synovi ucitelka zhabala telefon, siel do skoly a narobil taky bordel ze dodnes im radsej nezhabavaju nic - nebol gorila ale znamy pravnik :mrgreen:
it´s all about priorities :D
averton
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod clovek8 20. 12. 2022 20:28

co když mi učitel zabavil věc v nepatrné hodnoťte materiální ale velké osobní učitel mi dnes zabavil patronu calibru 50 a nevypadá to že by se jí hodlal vrátit pro mne je to součást do sbírky caliber 50 sem sháněl cca 5 měsíců (deaktivovaní se zbroušeným hrotem ) poté se mi ji konečně povedlo získat přes kamaráda ten my to dal jako vánoční dárek záminka to donést do školy poté mi to učitel zabavil protože mi to vypadlo z kapsy v tašce

také jsem slyšel o zákoně kvůli kterému učitel povinen daný zabavený předmět vrátit na více než jednu vyučovací hodinu existuje tento zákon ? a jaký to je?
clovek8
Čtenář

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků