dilema - pes pro pracujiciho cloveka?

Místo pro všechny s kladným vztahem ke zvířatům. Pojďte se podělit o své zážitky se zvířaty v přírodě i doma..

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Mawe47 17. 2. 2008 09:53

jestli tu podobne tema je, tak sem ho asi prehlidla... tak se kdyz tak omlouvam...

Resim ted takove dilema, rysuje se mi moznost samostatneho bydleni a doma hrozi stenatka... takze mi bylo nabidnuto, zda bych si do noveho bydleni pejska nevzala. Jenze do prace bych odchazela v 7 a z prace prichazela v 6 az o pul 7, podle toho jak bych stihala vlak.

Vim, ze pejsek se snadno nauci chodit na kocici zachod, i si zvykne byt doma sam, kdyby byli dva, ani se nebudou tak moc nudit a budou si spolu hrat. A ja bych pejska moc chtela, tuplem stenatko od myho vlastniho psa.

Jenze mam strach, jestli by pejskovi stacila moje pozornost vecer a o vikendech...
Mawe47
Přeborník

Odeslat příspěvekod suk 17. 2. 2008 21:41

Mawe47 píše:Jenze mam strach, jestli by pejskovi stacila moje pozornost vecer a o vikendech...
simte... sezen si nejakyho starsiho a vetsiho a dejte ho celyho najednou ne?
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010

Odeslat příspěvekod lu.kas 17. 2. 2008 22:56

[b]Zvířatat/b]
Místo pro všechny s kladným vztahem ke zvířatům. Pojďte se podělit o své zážitky se zvířaty v přírodě i doma..
Podpis -> klik na 'www'
lu.kas
Přeborník

Odeslat příspěvekod OS 21. 3. 2008 12:46

Nejsem odborník na psy, ale v tomto případě by ti spíše vyhovovala kočka.
OS
Návštěvník