Pejsek do bytu

Místo pro všechny s kladným vztahem ke zvířatům. Pojďte se podělit o své zážitky se zvířaty v přírodě i doma..

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Noovo 1. 10. 2007 07:36

MarkFX: no pokud jde o me ja mam madarskeho ohare (Vizslu) miluju proste velke psy :-P ...jinak mam rada pitbuly se stafordy nemam zkusenost, nekdo rika, ze jsou svoji povahou vetsi bojovnici nez pitbulove a nekdo zas naopak...je fakt, ze Garp (pit segry) nesnese vetsi psy nez je on s malymi si hraje (jak pise michee, ze si hrajou stafordi s tim jejim) ty mu fakt nevadi, ale jak vidi vetsiho psa neni to to prave orechove (to plemeno za to nemuze, ma to v krvi), blby je, ze Garp byl do doby nez ho napadl vlcak v pohode, jenze jak uz parkrat dostal od vetsich psu na ***** (jelikoz mel kosik), tak se ted jakoby msti...ale ruku na srdce, kdo by se nechal porad ponizovat, aniz by nic neudelal...s mym psem jsou v pohode, ackoliv je vetsi nez Garp, ale to je zpusobeno jen tim, ze s nim vyrustal od malicka, takze ho ma zahrnuto ve sve "particce" :D
tot vse...jinak bigl je opravdu hyper, protoze je lovecky pes...
A jednoho teplého červnového dne se narodila Noovo:))

Love is a Losing Game

VENUS=Noovo :)

BYLO TO SILNĚJŠÍ NEŽ JÁ...Valmont (a já to také ráda používám:))
Noovo
Přeborník

Odeslat příspěvekod Noovo 1. 10. 2007 07:37

_maty_ píše:novoo: ale no tak....

k cemu to je?

Love is a Losing Game

Noovo
Přeborník

Odeslat příspěvekod MarkFX 1. 10. 2007 09:27

kámoška má staforda Agnesu a je to uplně nejlepší pes, hravý, ani né po kolena, vůbec to není bitkař, na člověka by nezaútočil...

A zas má výhodu i pro děti když mu šlápnou na nohu, tak mu to nevadí, on má snížený práh citlivosti (původně to byl lovecký pes, na honění medvědů či co) :)

a stím výběhem nevím, ona ho má taky doma, stačí když prostě jdete občas ven a on už si tam pohraje...
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost...

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod Anonymni 1. 10. 2007 09:43

k tomu nazoru na yorky, boze sak to je kazdeho vec ci ho ma ne? jako my si ho nekoupil treba proto ze to je v mode ale pro to ze ten pes je fakt chytry je mily a proste cely je taky zlaty... nechapu tvuj a markuv nazor na toto... kvuli tomu ze je jich tolik neznamena ze ho nemuzu mit taky ja se o to co maji ostatni jeste ke vsemu nezajimam...
Anonymni

Odeslat příspěvekod Noovo 1. 10. 2007 10:46

MarkFX píše:kámoška má staforda Agnesu a je to uplně nejlepší pes, hravý, ani né po kolena, vůbec to není bitkař, na člověka by nezaútočil...

A zas má výhodu i pro děti když mu šlápnou na nohu, tak mu to nevadí, on má snížený práh citlivosti (původně to byl lovecký pes, na honění medvědů či co) :)

a stím výběhem nevím, ona ho má taky doma, stačí když prostě jdete občas ven a on už si tam pohraje...

Love is a Losing Game

Noovo
Přeborník

Odeslat příspěvekod MarkFX 1. 10. 2007 11:38

noovo: já jsu na rasy hrozně hloupý, musel sem se zeptat jak se jmenuje, bylo mi řečeno Staford tak sem pár obrázků vyhledal a nevím jestli je to americký nebo ten druhý... :oops:

_maty_ píše:k tomu nazoru na yorky, boze sak to je kazdeho vec ci ho ma ne? jako my si ho nekoupil treba proto ze to je v mode ale pro to ze ten pes je fakt chytry je mily a proste cely je taky zlaty... nechapu tvuj a markuv nazor na toto... kvuli tomu ze je jich tolik neznamena ze ho nemuzu mit taky ja se o to co maji ostatni jeste ke vsemu nezajimam...
???

já sem se o tobě a tvém psu nemluvil, ani nevím jak ten york vypadá... :nenapadne
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost...

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod Noovo 1. 10. 2007 11:45

MarkFX: v pohode...ja jsem ti to chtela jen upresnit :wink: , protoze plno lidi si je plete...

Love is a Losing Game

Noovo
Přeborník

Odeslat příspěvekod Fl.89novy 1. 10. 2007 11:50

Bischon Frise, Havanese, Lhasa Apso, Shitzsu, to jsou psi do bytu...
Proud To Be An American
Fl.89novy
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 1. 10. 2007 17:53

Treba ten Lhasa Apso nevypada spatne, ale jen normalne ostrihany. Kdyz ma ty dlouhe chlupy tak vypada priserne (tim jsem asi prave pobouril chovatele a navstevniky psich vystav :-D )

noovo: ja mam taky radsi vetsi psy. Driv u baraku jsme meli vlcaky, retrivra a i vlka, ale proste v soucasny dobe takovyho psa do bytu nenaskladas (a stehovat se kvuli tomu nebudem)
Naposledy upravil Ťuhýk dne 1. 10. 2007 17:56, celkově upraveno 1
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Přeborník

Odeslat příspěvekod Anonymni 1. 10. 2007 17:56

mark: psal si z esouhlasis n noovo, melo to byt k reakci na yorky ne?

noovo: heled, nevim co to bylo za pytlika ale ten pes za to nemuze ze ma panicka kretena... nemusel to byt york ale bisonek a typek by na toho tvojeho hulakal uplne stejne... ;) nepausalizovat...

a btw ja tady svojeho psa nikam nedaval, ten york na zacatku je z googlu...
Anonymni

Odeslat příspěvekod Noovo 2. 10. 2007 07:37

Ťuhýk: vlka? :shock: mel si na mysli snad Ceskoslovenskeho vlcaka ne? :)

_maty_: no ano a nejen majitele jorksiraku jsou hystericti, ale i tech dalsich smetaku, jak si jmenoval :wink: ...jorksiraky jsem uvedla jen proto, protoze jich je tam u nas nezdrave plno :lol:

Love is a Losing Game

Noovo
Přeborník

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 2. 10. 2007 08:12

noovo ne mel jsem na mysli vlka :wink: Nemuzu ted najit nejakou kloudnou fotku, tak dam aspon tuhle. Tady byla ale uz hodne nemocna, je to na ni videt. Za par dni jsme ji museli nechat utratit :(

Obrázek
Ťuhýk
Přeborník

Odeslat příspěvekod Noovo 2. 10. 2007 10:40

chudera:( to umrela starim a nebo mela nejakou nemoc? a odkud jste ji meli?

Love is a Losing Game

Noovo
Přeborník

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 2. 10. 2007 10:43

Veterinar rikal, ze mela neco s ledvinama. Byly ji tak 3 roky. A meli jsme ji od chovatele z Hermanova Mestce.

Muzu rict, ze to byl nas nejlepsi pes. Strasne hodna byla a hlavne, vsichni cizi psi se ji bali :)

EDIT: a tady jeste v plne sile :)
Obrázek
Ťuhýk
Přeborník

Odeslat příspěvekod Pickun 2. 10. 2007 12:29

Krasny vlk
Pickun
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka