Pejsek do bytu

Místo pro všechny s kladným vztahem ke zvířatům. Pojďte se podělit o své zážitky se zvířaty v přírodě i doma..

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod michee 30. 9. 2007 20:04

My máme v bytě Boloňského psíka, neměl by moc pouštět chlupy a v dospělosti bude mít max 25-30 cm v kohoutku. Údajně je nenáročný na pohyb, ale ten náš je neposeda a denně s ním jsme tak 3 hodiny venku, někdy i déle, ale jinak doma je hodný a když se dohlídne tak vůbec nic neprovede (zatím nám nic nepoškrábal a neokousal - a máme ho doma 6 týdnů). Určitě ho doporučuji do bytu, rozhodně je hezčí než jorkšír - a hlavně klidnější - ty jorkšírský potvory furt štěkají na ostatní psy venku.

Na ukázku připojuji dnešní fotečku (trošku špinavý):
Obrázek
Kick the baboon....
michee
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Lukasoj 30. 9. 2007 20:22

No ten je nádhernej *IN LOVE* :-)
Lukasoj
Přeborník

Odeslat příspěvekod bombul 30. 9. 2007 20:23

Ťuhýk

Bigl je nahodou velmi dobry vyber, napriek tomu, ze je to plemeno polovnicke tento psik je velmi vdacnym spolocnikom aj do bytu je verny hravy, pritulny a aj ked obcas dost tvrdohlavy nie je vobec agresivny, proste taky mily psi flegmos :wink:
Admin na pauze
bombul
VIP uživatelka

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 30. 9. 2007 20:34

bombul ja verim, ze je pritulny, dokonce ho mame u babicky, ale myslel jsem ze je to puvodne honici pes, nebo proste pes na ven, ne do 3+1

michee: ten je super :) dik za tip
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Přeborník

Odeslat příspěvekod bombul 30. 9. 2007 20:43

Ťuhýk

V tom mas pravdu je to polovnik a potrebuje vela pohybu ale kamoska ho ma v 3+1 a zvlada v poho, no ale musel by si byt ochotny s nim chodit tak 2-3 denne na prechadzky...
Admin na pauze
bombul
VIP uživatelka

Odeslat příspěvekod michee 30. 9. 2007 20:53

Kamarádka má také bígla v bytě a je pravda, že s ním musí chodit na dlouhé procházky, aby se dostatečně vyběhal. Když jsem si vybírala pejska, tak byl také v plánu, ale nakonec vyhrál bílý chlupáč - trošku jsem se děsila povahových rysů bígla, tak asi proto.
Kick the baboon....
michee
Nadšenec

Odeslat příspěvekod bombul 30. 9. 2007 21:29

strider

Dovolim si nesuhlasit... je sice pravda, ze kazdy psik ma predispozicne vlastnostii temperamentu zdedene, avsak zalezi aj od toho ako si toho psa vychovas ty sam...ak ho budes krotit uz ako stena neprerastie ti cez hlavu v dospelosti.
Admin na pauze
bombul
VIP uživatelka

Odeslat příspěvekod traccess 30. 9. 2007 21:38

Na beagla a na border kolii zapomeň. Beagle je honič a potřebuje hodně pohybu a je celkem problém s výcvikem...hlavně přivolání. A borderka je ovčácké plemeno, které je hyperaktivní a naprosto nevhodné do bytu. Při nedostatku pohybu a nedostatečném zaměstnání hrozí to, že si pes z nudy rozkouše packy a pod. Mops, maltézák, pekinéz apod. jsou do bytu ideální...
traccess
Čtenář

Odeslat příspěvekod MarkFX 30. 9. 2007 21:47

ještě bych doporučil Staforda, taky takový pěkný pes, né moc velký (do 40cm) a je to mírumilovné plemeno, i když trochu vypadá, není to bitkař.

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

ale už s tím přestanu, tady jsou oblíbení spíš takoví "roztomilí pejsánci" :(
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost...

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod michee 30. 9. 2007 22:01

Staford je opravdu moc milý pejsek. Naše štěně si s jedním stafordem dospělákem hrálo a byl naprosto klidný a ani mu nevadilo dotírání a skákání našeho pejska.

Staford je ale také moc roztomilý, záleží na úhlu pohledu :-) Rozhodně vzbuzuje víc respektu, než jorkšírci nebo náš boloňák.
Kick the baboon....
michee
Nadšenec

Odeslat příspěvekod suk 30. 9. 2007 22:10

neco podobnyho ma myslim kamos, je to docela hustej pes, a hlavne ty stenata :))
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010

Odeslat příspěvekod MarkFX 30. 9. 2007 22:53

jo joo, malí jsou drsníí :)

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Parádní jak si vždycky hrají...
Obrázek

Obrázek

Obrázek
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost...

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 1. 10. 2007 07:17

traccess: je mi jasne ze border kolii ani bigla do bytu ne-e. Vsak uz jsem to napsal.

Ten staford je docela pekny, ale zase, takovy pes potrebuje asi hodne pohybu a do bytu se moc hodit nebude, nebo jo?

Nakonec to asi dopadne tak ze vezmem nejakeho buldocka, ten toho zas tolik nenabeha :-D
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Přeborník

Odeslat příspěvekod Ally 1. 10. 2007 07:34

Mám raději psy venku, ale když už, tak by se mi líbil Bišonek havanský
Obrázek
Obrázek
Naposledy upravil Ally dne 1. 10. 2007 07:37, celkově upraveno 2
~ Proti blbosti i bohové bojují marně. Jan Werich
~ Once upon a time ...
~ Pauza: *11.2.2006 - †10.11.2009
Ally