Jak velký pád přežije kočka?

Místo pro všechny s kladným vztahem ke zvířatům. Pojďte se podělit o své zážitky se zvířaty v přírodě i doma..

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod hotspot 14. 10. 2005 18:36

elit píše:S kamaradem jsem ucinili pokus a kocku(domaci) jsem vypustili z okna zhruba v patem patre coz cini zhruba 35-40metru do vysky. K nasem prekvapeni se kocce dole nic nestalo.

SADISTO!!! :cry: jak by bylo tobě kdyby na tobě někdo udělal pokus a vyhodil tě třeba z letadla?
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
Přeborník

Odeslat příspěvekod elit 14. 10. 2005 18:37

2PIX: bohuzel, jak jiz bylo receno se jedna o pokus s domaci kockou, tudiz by se pokus napriklad se psem ci zelvou naprosto minul ucinkem. dekuji za pochopeni.
hot spot: pokud by se jednalo o pokus tak proc ne, ovsem za predpokladu, ze bych dostal padak.
elit
Poslední varování

Odeslat příspěvekod big.alda (novy) 14. 10. 2005 18:41

Elite, kde to bydlíš? V katedrále? 5. patro má sotva dvacet metrů.
Podle mně obyčejně kecáš.

Městské kočky toho vydrří hodně a když se jim něco stane, obvykle se z toho vylížou - jedna u nás na sídlišti neměla nohu, druhá oko...
To boldly go where no man has gone before.
big.alda (novy)
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Davpe 14. 10. 2005 18:42

4elit:doufam ze mas na zemi aspon matracku!
Davpe
Návštěvník

Odeslat příspěvekod hotspot 14. 10. 2005 18:43

elit: no strašná sranda, kdyby to ta kočka nepřežila napsal by jsi to sem taky? Každý má právo na život, ne?
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
Přeborník

Odeslat příspěvekod elit 14. 10. 2005 18:43

big.alda: nekecam, pres vikend by se mozna dala dodat fotodokumentace.
Davpe: Bohuzel, matraci jsme nedodali, jelikoz by test byl mene objektivni.
hot spot: JIste ze bych se s vami o zazitek z testu podelil. Dalo by se rici, ze jsme spise pocitali s tim, ze kocka testovaci pad neprezije. Mile nas prekvapila.

// big.alda: Sloučeno.
elit
Poslední varování

Odeslat příspěvekod big.alda (novy) 14. 10. 2005 18:46

Mě by stačila fotodokumentace domu, který má 8 metrů vysoká patra.
Co vám ta kočka udělala?!

Tak mě napadá jestli ty a tvůj kamarád nejste dvojjediný Miloslav Hebký...
S týráním zvířat bych se na internetu veřejně nechlubil.
big.alda (novy)
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod elit 14. 10. 2005 18:50

O jakem tyrani zvirat to mluvis? Pokusy na zviratech nesou jista rizika.

Mozna jsem se unahlil co se tyce velikosti domu. Polovina bude lepsi.
elit
Poslední varování

Odeslat příspěvekod big.alda (novy) 14. 10. 2005 18:54

Zákon č. 246/1992 Sb.:
§ 4
Za týrání se považuje
a) nutit zvíře k výkonům které neodpovídají jeho fyzickému stavu a biologickým schopnostem a prokazatelně překračují jeho síly, ...
m) zacházet se zvířetem, přepravovat je nebo je pohánět způsobem, který vyvolává nepřiměřenou bolest, utrpení nebo poškození zdraví anebo vede k jeho neúměrnému fyzickému vyčerpání,j/quote]

Stačí?
hot_spot: Kecá, to mi je jasné, ale kdyby někoho napadlo házet kočkou z paneláku...
Naposledy upravil big.alda (novy) dne 14. 10. 2005 18:58, celkově upraveno 1
big.alda (novy)
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod hotspot 14. 10. 2005 18:55

Mno, teď ti namítne že to ta kočka přežila takže to odpovídalo jejím schopnostem... stejně si dělá srandu, takhle blbej snad nemůže být nikdo.
hotspot
Přeborník

Odeslat příspěvekod elit 14. 10. 2005 18:58

Namitnu neco jineho. Kocka se prochazela po parapete a kamarad do ni nahodou strcil. Nejednalo se o myslne tyrani zvirat, ale o nestastnou nahodu, ktera dopadla nad ocekavani dobre.
elit
Poslední varování

Odeslat příspěvekod big.alda (novy) 14. 10. 2005 19:01

elit píše:... S kamaradem jsem ucinili pokus a kocku(domaci) jsem vypustili z okna zhruba v patem patre coz cini zhruba 35-40metru do vysky. K nasem prekvapeni se kocce dole nic nestalo. ...

elit píše:Namitnu neco jineho. Kocka se prochazela po parapete a kamarad do ni nahodou strcil. Nejednalo se o myslne tyrani zvirat, ale o nestastnou nahodu, ktera dopadla nad ocekavani dobre.

Teď ti už jenom zbývá editovat svůj první příspěvek. Howgh.
big.alda (novy)
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod elit 14. 10. 2005 19:03

Nas puvodni zamer byl kocku vypustit, bohuzel tomuto ukonu predchazela nestastna nahoda, ktera vedla k padu kocky. Zda byl vysledek puvodne chteny ci nechteny je v tuto chvili nepodstatne.
elit
Poslední varování

Odeslat příspěvekod hotspot 14. 10. 2005 19:04

elit nesnaž se, už ses pořádně zamotal... radši napiš něco duchaplnýho než tyhle kecy...
hotspot
Přeborník

Odeslat příspěvekod big.alda (novy) 14. 10. 2005 19:07

Zpátky k tématu.
Jak vůbec padá kočka?
http://www.verrueckte-experimente.de/leseproben_e.html#story_01
big.alda (novy)
VIP uživatel

Předchozí stránkaDalší stránka