Jak velký pád přežije kočka?

Místo pro všechny s kladným vztahem ke zvířatům. Pojďte se podělit o své zážitky se zvířaty v přírodě i doma..

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod hotspot 14. 10. 2005 13:26

:D tak včera už jsem napůl spal, kocourek si vylezl na postel, chvíli mi čuměl do obličeje a nakonec mi strčil tlapku do oka... naštvalo mě to tak že jsem ho popad a už letěl dva metry vzduchem :D (bylo to na nohy a padal na koberec, aby jste si nemysleli že jsem sadista), tak mě napadá, jaký pád taková kočka vydrží bez úhony?

// big.alda: Upraven titulek ;).
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kubakod 14. 10. 2005 13:32

Konecne prima tema. Jen se bojim aby nam to adams nezamk :nenapadne
Kocka vydrzi hodne.
Co se tyka volneho padu, nejvetsi problem maji kocky se strednimi vyskami. Kocka jak znamo dopada na vsechny ctyri, ale, kdyz pada z velke vysky, za letu roztahne tlapky aby brzdila pad. Pred dopadem je zase da pod sebe a pekne s nima zapruzi, otrepe se (narozdil od krecka, ktery vytuhne) a padi pryc. Kdyz ale vyska padu kocky je zorvna takova, ze kocka roztahne tlapky, aby brzdila a pak je nestaci dat k sobe, je z ni chudak.
kubakod
Návštěvník

Odeslat příspěvekod hotspot 14. 10. 2005 13:38

To je dobrá analýza:) no předevčírem zase seděla na schodech, pak zacouvala, přepadla a už letěla pozadu asi metr osmdesát - stejně dopadla na všechny čtyři... ty kočky asi maj rychlý reflexy ;)

Jo, a proč prima, a proč by to měl zamykat? :))
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zamis 14. 10. 2005 13:53

no, rekl bych ze takovych 20m by letet mohla, ale zalezi na hmotnosti te kocky. treba ja mam doma takovou tlustou petikilovou, s tou bych asi daleko nedohodil. ale ty mas jeste kote, tak to by mohlo letet docela daleko :D
zamis
Legendární avatar Pauzy
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mývalice 14. 10. 2005 13:53

Nezamkne. Je moderátor na živě. Na pauze nemá oprávnění zamykat.

Jinak .. já jsem byla přitomna pádu kočky z šestého patra na travnatou plochu za panelákem. Ozvalo se silné zadunění. Kočka přežila bez úhony.
Selhaly-li všechny pokusy, je načase si přečíst návod.
Mývalice
Legenda fóra Pauza
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod djlooper 14. 10. 2005 13:54

hot_spot píše:...a proč by to měl zamykat? :))>/quote]


No třeba už kvůli tomu názvu...to zní fakt docela drsně. :twisted:
Změnil bych to třeba na:
"Umí kočičky létat?" :D
///|||||\\\
8(¨°/.°¨)8 .......... < iRiver T60 4GB + Sennheiser PX 100 >
(---------) .......... < Samsung S7350 Ultra S >
......................... < Samsung LCD LE40A756 + 2.1 HT-X720T + PlayStation 2 >
djlooper
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 2Pix 14. 10. 2005 14:00

kocka prezije vsechno mozny ... na chate byl "takovej starej kocour" ... co vzdycky kdyz neco provedl .. tak ho dedek nakopl tak na +-20 metru ... kocour to prezil ... parkrat spadl ze strechy .. prezil ... no .. a nakonec nam ho prejelo auto :-((( fnuk fnuk ....
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Přeborník

Odeslat příspěvekod kubakod 14. 10. 2005 14:02

djlooper: No a ted si predstav, ze ti je 8 a jsi holcicka, ktera ma rada zviratka. Rozkliknes tema "Umí kočičky létat?" a po precteni prvnich par radku prijdes se rozplaces. Takhle vznikaji traumata z detstvi... ;-)

Myslel sem ze adams ma delsi prsty :-) no on je nejaky na kocky vysazeny, ne?
kubakod
Návštěvník

Odeslat příspěvekod hotspot 14. 10. 2005 14:04

Já se tady umlátím smíchy :)) jo, a ještě - jak má pevný drápy? pokaždý jak ji chci ze sebe sundat tak to jde trochu ztuha, tak abych ji příště nechňapl a nezapoměl na sobě ty drápky :)
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 2Pix 14. 10. 2005 14:24

hot_spot .. neboj se ... ta mrcha umi viset vsema 18ti drapama tak pevne na pracce ze mi ji pak musely sit ... .. a ona dobre vi v jakou chvili se ma pustit ... (ale visela mi drapama na noze jednou na strese osmyho patra - pac jit ona tom plechu podklouzlo a ja byl holt nablizku) ... potvora.. sem ji musel odtahnout ... prlepenou na noze ...
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Přeborník

Odeslat příspěvekod christian 14. 10. 2005 16:44

Par metru to bude.. Ale urcite 1km nerozdejcha :-)
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ES0 14. 10. 2005 16:52

kubakod, tys byl asi nejblize: :-)
http://www.psi-kocky.cz/Kocici-pady---m ... kutecnost-

ale o presne max. vysce se da dohledat tezko, ono jde spise o to, ze jakmile by nekdo zverejnil vysledky sveho "vyzkumu" tak by ho hned zacali stirat ekomani...
Nachystejte uzenáče, na snídani jsem zpátky!
RED DWARF RULEZZZZ!!!
ES0
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Grammator 14. 10. 2005 18:13

Já s kocourem dělal salta na lině (nevypadal spokojeně), pak mi spadl ze schodů... Udělal tři kotrmelce (4 schody) a přistál poněkud otřesen pak jsem se mu 10 minut omlouval....
Na životě miluju hlavně tu rozmanitost... každý den mě nasere někdo jiný.
a šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...
Jak se vyhnout smrti? Nežít!
Inteligence je omezená, debilita ne...
Grammator
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod elit 14. 10. 2005 18:31

Kocka je zvire puvodem z pralesa a dokaze vydrzet veskere pady. I po stretu s vozem dokaze toto ustat. S kockou, zvlaste kockou domaci, je mozno provadet jakekoli pokusy a nic se ji nikdy nestane. Kocka je zvire hrave a proti vasi hre nema obvykle namitek. obecne lze rici, ze bez uhony prestane pad z vysky nekolika desitek metru. S kamaradem jsem ucinili pokus a kocku(domaci) jsem vypustili z okna zhruba v patem patre coz cini zhruba 35-40metru do vysky. K nasem prekvapeni se kocce dole nic nestalo. Mozna to bylo tim, ze jeji pad byl lehce zbrzden striskou nad vchodem a proto budeme pokus vzhledem k objektivite opakovat. jak to dopadne, budeme vas informovat. Je jiste je dobre rici, ze pouzijeme tu stejnou kocku, aby jsme se vyhnuli napadani ze strany pozorovatelu, ze jsme pro opakovani testu pouzili kocku jinou ci kocku jinych fyziologickych hodnot. To je asi vse.
elit
Poslední varování

Odeslat příspěvekod 2Pix 14. 10. 2005 18:35

elit .. ty ses ale vul ... kvuli pokusum hazet s kockou ....
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Přeborník

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků