Jak velký pád přežije kočka?

Místo pro všechny s kladným vztahem ke zvířatům. Pojďte se podělit o své zážitky se zvířaty v přírodě i doma..

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod elit 14. 10. 2005 19:12

hot spot: nejsem si vedom jakehokoli zaskobrtnuti. Pouze si myslim prejes, abych se zamotal. Bohuzel nemam do ceho. Nejprve premyslej nez neco reknes.

a pokud vim, jsi to ty kdo to tu zalozil a hazel kocourrky dolu z postele.

// mbing : Příspěvky u sebe téhož autora spojeny. Co to je za zvyky?
elit
Poslední varování

Odeslat příspěvekod hotspot 14. 10. 2005 19:24

big.alda to popsal přesně, protiřečíš si, takže nevím co nechápeš... a nechápu jak můžeš srovnávat šetrné vystrčení z postele v rozespalosti s úmyslným vyhozením z 40 metrů??
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
Přeborník

Odeslat příspěvekod Marek+ 14. 10. 2005 19:25

elit píše:hot spot: nejsem si vedom jakehokoli zaskobrtnuti. Pouze si myslim prejes, abych se zamotal. Bohuzel nemam do ceho.

Ale jdi Ty kecko...
Marek+

Odeslat příspěvekod elit 14. 10. 2005 20:03

boze vy jste blazni.
elit
Poslední varování

Odeslat příspěvekod christian 14. 10. 2005 20:03

2 elit: to je urcite nejaka provokace ne? hazet kocku ze 40 metru..
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Hlavní administrátor

Odeslat příspěvekod mbing 14. 10. 2005 20:38

Tahle témata jsou mi proti srsti, protože se vždy nějaký primitiv najde, který samozřejmě dělá pokusy.
Nemám problémy s alkoholem, mám problémy bez něj.
mbing
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Jaroslav Linhart 14. 10. 2005 20:40

:hm Chudinky čičinty,co vám udělaly ?A vůbec,víte kolik má kočka životů ? Říká se že devět.No a víte,co musí udělat kočka,když chce
spáchat sebevraždu ? Devětkrát se střelit do hlavy. :oboze
Jaroslav Linhart
Návštěvník

Odeslat příspěvekod mbing 14. 10. 2005 20:42

Že by další … ?
Nemám problémy s alkoholem, mám problémy bez něj.
mbing
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod christian 14. 10. 2005 20:43

Jezisimarja co vam ty kocky provedly??
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Hlavní administrátor

Odeslat příspěvekod hotspot 14. 10. 2005 20:47

Tak hele to že se ptám kolik kočka vydrží neznamená že chci na ni dělat nějaký debilní pokusy, já mám zvířata rád :pozor2 ale manuál k ní přibalenej nebyl tak mě to zajímá :D :D
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
Přeborník

Odeslat příspěvekod Jaroslav Linhart 14. 10. 2005 20:56

mbing píše:Že by další … ?
Jaroslav Linhart
Návštěvník

Odeslat příspěvekod 2Pix 14. 10. 2005 21:17

big.alda .. on je o tom celej dokument ... totiz ono se zjistilo ze kocka je schopna prezit pad az ze stopadesati metru - ale uz se zlomeninama ackoliv ne smrtelnejma (to nezkousely, to byla takova "statistika" veterinaru), zatimco z nizsich pater to koncilo hur (az smrtelne) ... zkousely to asi z triceti metru a celou dobu dolu s kockou letela kamera ... to zvire je uzasny ....

Prislo se totiz na to ze kocka ma diky strednimu uchu (ktery je podstatne lepsi nez u nas - ma taky pohon 4x4 permanentne) um v par metrech vyrovnat balanc a dopadnout prave nohama pod telem a diky tomu ze vetsina kosti jsou chrupavky, tak vlastne odpruzi :-)
jinak : v panelakovym prostredi je normalni ze kocky padavaj odevsad kamkoliv, takze uz na skole sme delaly malej pruzkum toho "mate kocku ? v jakem patre bydlite ? spadla nekdy ?" a zjisteni bylo asi toto "vetsinou (50%+ kocka bez problemu prezije pad bez zraneni, v mensim meritku (bylo to asi 30%) s modrinama a tak, dva pripady smrtelne (to si pamatuju az moc dobre, protoze se to stalo primo holce ze tridy, pri padu se zamotala do pradelnich snur) pri prumeru 4. patra" .... dostaly sme za to pochvalu za myslenku, realizaci .. atd atd... NO a skola zabrala padesat papouchu v ramci souteze :-) ...

to "elit" ... nejak ses do toho zamotal ... dobre ti tak ...
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Přeborník

Odeslat příspěvekod hotspot 14. 10. 2005 21:19

Stopadesát metrů?? Sakra, to bych neřek...
hotspot
Přeborník

Odeslat příspěvekod elit 14. 10. 2005 21:21

A me nadavate za 5 pater
elit
Poslední varování

Odeslat příspěvekod 2Pix 14. 10. 2005 23:55

jak sem psal .. nikdo tu kocku ze 150ti metru nehazel ... proste spadnou vypadnou vsechno mozny ... je to nasledkem rozbityho vokna v mrakodrapech atd ... eventuelne se ta kocka nekam "tam nahoru" dostane sama a svepomoci

jenze tobe se nadava za to ze ty vis prd co se v tom / tomu zvireti muze stat ...
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Přeborník

Předchozí stránkaDalší stránka