Jak velký pád přežije kočka?

Místo pro všechny s kladným vztahem ke zvířatům. Pojďte se podělit o své zážitky se zvířaty v přírodě i doma..

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Anonymous 19. 4. 2008 21:06

Noovo píše:
jannnn píše:ja asi budu ke kazdemu prispevku psat vzdycky nejaky dodatek pro Noovo, jelikoz si to prave ty, kdo se vzdycky ozve na sebemensi kravinu, kde kazdej pochopi, ze to mysleno vazne neni :D

(Noovo: tento příspěvek JE myšlen vážně)


kazdy nejsme jasnovidec a neumime odhadovat, navic s tema reakcema na kraviny by sis mozna mohl zamest pred vlastnim prahem...a na kraviny nereaguju...

Ale tak holky. :hmm: :-[ :D
Anonymous

Odeslat příspěvekod cumel30 24. 4. 2008 00:03

Keď prežila pád komunistov je za vodou. :-* ^^
Je ťažké byť pako,konkurencia je veľká.
Nad alkoholom ešte nikto nevyhral,len ja som remizoval.
cumel30
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod malagutka 3. 8. 2008 20:17

elit píše:Kocka je zvire puvodem z pralesa a dokaze vydrzet veskere pady. I po stretu s vozem dokaze toto ustat. S kockou, zvlaste kockou domaci, je mozno provadet jakekoli pokusy a nic se ji nikdy nestane. Kocka je zvire hrave a proti vasi hre nema obvykle namitek. obecne lze rici, ze bez uhony prestane pad z vysky nekolika desitek metru. S kamaradem jsem ucinili pokus a kocku(domaci) jsem vypustili z okna zhruba v patem patre coz cini zhruba 35-40metru do vysky. K nasem prekvapeni se kocce dole nic nestalo. Mozna to bylo tim, ze jeji pad byl lehce zbrzden striskou nad vchodem a proto budeme pokus vzhledem k objektivite opakovat. jak to dopadne, budeme vas informovat. Je jiste je dobre rici, ze pouzijeme tu stejnou kocku, aby jsme se vyhnuli napadani ze strany pozorovatelu, ze jsme pro opakovani testu pouzili kocku jinou ci kocku jinych fyziologickych hodnot. To je asi vse.


No ty seš teda pičus !!! Utrhl bych ti koule !!!
malagutka
Čtenář

Odeslat příspěvekod aquarkko 3. 8. 2008 22:21

moderátoři, spíte...?
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S-Tony 4. 8. 2008 08:20

elit píše:S kamaradem jsem ucinili pokus a kocku(domaci) jsem vypustili z okna zhruba v patem patre coz cini zhruba 35-40metru do vysky.


Nechci ti brát iluze, ale páté patro není 40 metrů. To chceš říct, že každé patro v paneláku má výšku 8 metrů? Takový byt bych chtěl vidět.
5 pater je výška pouze okolo 15 metrů i s přízemím. A to kočka v pohodě přežije.
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 4. 8. 2008 09:20

40metrů, to fakt trochu uletěl, dyt tolik nemá ani náš kostel a to je v okolí jeden z největších... :D
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hotspot 4. 8. 2008 20:37

Milu nereste, to je starej srandista... (pametnici urcite vedi)
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Teenka14 3. 8. 2014 19:05

Nám kočka spadla z 4. patra a bohužel zlomená kyčel a utržená plicní bránice... Museli jsme ji dát utratit :(
Teenka14
Čtenář

Odeslat příspěvekod brzdil987 13. 11. 2014 00:05

Pad z 9 patra panelaku - jedna zemrela, druha prezila (trosku kulha)
brzdil987
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Petra987 13. 12. 2016 16:42

Moje kamarádka měla kočku, která vypadla z okna z třetího patra a přežila. Nic se jí nestalo. :lol:
Petra987
Čtenář

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků