Dokázali byste zabít psa?

Místo pro všechny s kladným vztahem ke zvířatům. Pojďte se podělit o své zážitky se zvířaty v přírodě i doma..

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Noovo 7. 7. 2008 07:50

LucY_NkA: kdyby ti slo o zivot dokazala bys to....mam take rada psy, ale kdybych se dostala na hranici smrti a ten pes by mi pomohl prezit, tak bych mela jasno...
samozrejme, kdyby mi dali na vyber mezi psem a kockou, tak bych zabila kocku to je jasny :twisted: :-D
A jednoho teplého červnového dne se narodila Noovo:))

Love is a Losing Game

VENUS=Noovo :)

BYLO TO SILNĚJŠÍ NEŽ JÁ...Valmont (a já to také ráda používám:))
Noovo
Přeborník

Odeslat příspěvekod Marty89 7. 7. 2008 08:11

S-Tony píše:Jediný tvor, který není jako každý jiný je člověk.

Tu si koukám někdo dost fandí. Jaký je proboha rozdíl mezi člověkem a myší/psem/jiným zvířetem? (kromě vzhledu)
Legen - wait for it... dary
Cerveza o muerte
Marty89
Vicedatel roku 2009

Odeslat příspěvekod suk 7. 7. 2008 21:17

Marty89: v tom, ze clovek ma na to aby si vsechno a vsechny zotrocil jak to uz udelal, jinak je clovek to samy co krysa - kus masa co zere,se*e, moci a vykonava nejakou cinnost...

ja osobne nevim jestli bych to dokazal... kdyz jsem byl malej, brutalne jsem zavrazdil krecka (i kdyz uz byl taky trosku nacnutej a nemoh ani skoro chodit). Ale ted asi ne.
A pokud to najdu, ukazu vam video, jak banda par idiotu zapali psa, to je sila uz i na me...
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010

Odeslat příspěvekod Noovo 8. 7. 2008 07:32

suk: prosimte nehledej to :oboze ....spis najdi popravu te bandy idiotu, co mu to udelali...

Love is a Losing Game

Noovo
Přeborník

Odeslat příspěvekod snowboarder 8. 7. 2008 12:13

smrt za smrt >
namachrovaní blbečci, co na nic silnějšího nemají, si potřebujou vybít své komplexy na bezbranných tvorech, takoví lidé byli a budou, bohužel jich přibejvá :(
::: Vyzkoušejte aplikaci SuperFórum pro Android http://goo.gl/3OyV6 :::
snowboarder
SuperDatel 2009

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 8. 7. 2008 13:50

Určitě bych to dokázal, ale proč bych to dělal? :roll:
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Noovo 8. 7. 2008 15:04

seterwohipikule: prave, ze ja bych to udelala kvuli necemu, kdyby uz nebyla jina cesta, umirala bych hlady...jinak bych psovi neublizila nemam duvod proc to delat...psy mam rada, a kdyby nekdo udelal neco jednomu z nasich psu, tak bych ho asi ukopala :-\

Love is a Losing Game

Noovo
Přeborník

Odeslat příspěvekod Efke17 5. 9. 2008 21:58

No moje stene je sic nekdy na zabiti ale vazne bych mu nedokazala jakkoliv ublizit natoz ho pak zabit... Spis bych zabila ty lidi co zabijej zvirata, s tim bych problem nemela...
Efke17
Čtenář

Odeslat příspěvekod S-Tony 5. 9. 2008 22:10

Marty89 píše:Tu si koukám někdo dost fandí. Jaký je proboha rozdíl mezi člověkem a myší/psem/jiným zvířetem? (kromě vzhledu)

Protože člověk taky zabíjí jen pro potěšení a ostatní tvorové mají pádný důvod.
Člověk je jiný v tom jak se chová k planetě zemi a tím kolik si zabral území.
Narozdíl od ostatních tvorů je člověk mor pro planetu zemi.
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník

Odeslat příspěvekod Jack111 6. 9. 2008 13:29

Zrovna pes taky občas zabijí pro zábavu :-D
Jack111
Přeborník

Odeslat příspěvekod Noovo 6. 9. 2008 17:58

Jack111: hmmm tak to muzes rict o kazdem zvireti...dokonce i delfin zabiji sva mladata (mozna z nejakeho duvodu, nebo pro zabavu, ale to se jeste nevi jiste)...ale rekla bych, ze clovek zabiji pro zabavu vic nez zvirata...jak rekl STony clovek je mor...

Love is a Losing Game

Noovo
Přeborník

Odeslat příspěvekod cumel30 6. 9. 2008 22:56

No keby ma pohrýzol do gulí,tak by som ho asi prizabil,som neovládateľný keď mi útočia do varlat. :twisted:
Je ťažké byť pako,konkurencia je veľká.
Nad alkoholom ešte nikto nevyhral,len ja som remizoval.
cumel30
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Jack111 14. 9. 2008 21:04

Noovo: Já vím.
Nabízí se argument, že člověk zabijí zvířata k uspokojení svých potřeb (zábava) a pro to samý zabijí i zvířata. Jsme vlastně stejní, jen lidé mají svědomí a snaží si mu ulehčit tvrzením, že sami jako živočišný druh stojí za houby :-D
Jack111
Přeborník

Odeslat příspěvekod krtenek 22. 10. 2008 19:52

Bohužel jsem to před několika lety dobrovolně dokázala. Dodnes mě ta vzpomínka straší a je mi zní hodně blbě. Takovou věc už dosmrti nevymažu.
krtenek
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Lukino 23. 10. 2008 21:50

Ne, obecne mam problem zabit cokoliv, kdyz nepocitam doterny hmyz, tuhle jsem instinktivne brzdil, kdyz mi pres silnici prebihala krysa, ac jsem nemusel, ale mam to tak v sobe. Psa bych zabil pouze pokud by me, nebo nekoho jineho ohrozoval na zdravi, zkratka, pokud by nebylo vyhnuti.
Lukino
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka