Zakázali byste psy?

Místo pro všechny s kladným vztahem ke zvířatům. Pojďte se podělit o své zážitky se zvířaty v přírodě i doma..

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Lukino 12. 8. 2008 09:11

Nezakazal bych psy, ale stupidni lidi, co si po nich neumeji uklidit, bohudik uz na sidlisti nebydlim, ale bydlel jsem a tydle lidi mi otvirali kudlu v kapse.
Lukino
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Noovo 12. 8. 2008 16:29

MarkFX píše: (známí na podzim plánují dat utratit starého podvratáka jelikož mají malé děcko)

kolik je tomu psovi? takovou kravinu bych nikdy neudelala pokud je ten pes zdravy :roll: to bych si spis neporidila to dite :lol: :lol: :lol: :lol:
A jednoho teplého červnového dne se narodila Noovo:))

Love is a Losing Game

VENUS=Noovo :)

BYLO TO SILNĚJŠÍ NEŽ JÁ...Valmont (a já to také ráda používám:))
Noovo
Přeborník

Odeslat příspěvekod MarkFX 12. 8. 2008 20:56

tuším že už má tak 13 let a je docela šedivý.. A mají ještě jednoho, něco jako Boxera..
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost...

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod Noovo 13. 8. 2008 14:09

MarkFX: a trpi nejakou nemoci, ktera by mu branila dele zit a kvuli ktere by se trapil?
nasi maji "podedeneho" krizence kokrspanela po mne a segre, v kvetnu mu bylo 16 let a az na mirnou obcasnou cukaturu je ten pes naprosto zdravy :-)) dokonce, kdyz s nim jdeme na pravidelnou rocni prohlidku k veterinari, tak pan doktor mu vzdycky poslechne srdicko a prohlasi, ze ma srdce jako zvon :lol: takze tu bude asi jeste dlouho :-)

Love is a Losing Game

Noovo
Přeborník

Odeslat příspěvekod Jintaj 15. 8. 2008 21:20

Na venkově bych psy nezakazoval, na rozdíl od měst, kde by měl být jejich chov a zejména pohyb v ulicích mnohem víc regulován. Protože dle mého názoru chovat rottwailera nebo argentinskou dogu v malém panelákovém bytě je zhovadilost a ohrožovat s nimi ostatní partaje v domě pak trestuhodnost. Chodit po Praze mezi psími hovínky je otravný adrenalinový sport a nutnost dávat stále pozor, aby vaše malé dítko nekousl nějaký hafan do obličeje i přes ujišťování jeho páníčka "Nebojte se, on mu nic neudělá, nanejvýš ho jen povalí" mi dokáže otevířít kudlu v kapse.
P.S: Nejen kvůli tomu s sebou stále nosím kasr...
Jintaj
Návštěvník

Odeslat příspěvekod sandra 18. 8. 2008 22:14

zakazala bych mit psy lidem, kteri je neumi radne socializovat, vychovat a vycvicit a dale takovym, kteri nejsou schopni pri venceni po pejskovi uklidit a dale tem, kteri svym psum nejsou schopni zajistit kvalitni stravu a profesionalniho veterinare.
iPhone Xs :-*
sandra
Čtenář

Odeslat příspěvekod S-Tony 18. 8. 2008 22:19

Psy ještě nezakazujte. Co pak budeme jíst až dojde vepřové?
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník

Odeslat příspěvekod Noovo 29. 8. 2008 14:40

S-Tony: lidi :twisted: lide jsou stejne k nicemu...

Love is a Losing Game

Noovo
Přeborník

Odeslat příspěvekod MarkFX 30. 8. 2008 10:52

Helé jaké se narodily u slečny 3 malé kotata, já sice kočky vubec nemusím, ale tyhle jsou celé bílé takové drsné malé potvory :-D A ten jejich maly rotvailer (fenka, 8měsíců) si je hned osvojila, normálně pořád někde lítá ale když vytáhnem kotata ven, hned si lehne a přitáhne si je k sobě, líže je a "stará" se o ně... :D docela mazec

Obrázek

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod decried 31. 8. 2008 00:07

Macky su zlate. Keby som mohl tak si tu jednu bielu chlpatu potvoru zoberem :D

Psi su OK ale vadia mi ludia v panelakoch co chvaju tzv. bojove plemena. Rano idem rozospaty vo vytahu a debilny mega-pes skoci na vytahove dvere a zacne po me revat - na infarkt. Dalsi sused ma nejakeho debilneho siveho kratkosrsteho psa ktory ma asi neznasa :grr:

Dlasi extremny pripad je u stryka, resp. jeho susedia. Pravidelne pochcane vytahy ze to steka po stene a kvapka z vyssieho poschodia - zastrelit tych ludi co to maju na svedomi.
Make it idiot proof and someone will make a better idiot.
decried
Návštěvník

Odeslat příspěvekod MarkFX 31. 8. 2008 01:00

joo, kdybys byl kousek tak hned si můžeš jednu s radostí vzat.. Na slovnesko ju ale posílat v krabici nebudem :D

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod Noovo 1. 9. 2008 12:31

MarkFX: tak to mi pripomina, kdyz jsme byli ted s pritelem na Kube, tak u hotelu meli taky dve mala kotatka, a jak ja kocky nemusim, tak tady sem se nad nima rozplivala jak mala :-[ :lol: ....az se proberu asi tisicema fotkama z Kuby, tak sem jejich fotky hodim :-))

edit: tady jsou
Obrázek
Obrázek

decried: ano tady presne vidis, ze kdyz jsou debilni lidi, tak pak za to doplaci psi :roll:

Love is a Losing Game

Noovo
Přeborník

Odeslat příspěvekod JozefV 24. 9. 2008 12:26

Ak je clovek zly vacsinou za to moze rodicia+rodina+okolie.
Ak je pes zly tak vacsinou za to moze ..... kto iny ako jeho pan / vychovavatel ?

Neverim ze by nejaky pes, dobre vychovany, nikdy netirany, +ani jeho rodicia / a okolie kde zije, by len tak, bez dovodu, na niekoho zautocil.

Mozno sa najde 1 z 1 000 000 psov co im to preskoci. Tak ale zatial som nevidel dokonale zviera, komu by nemohlo preskocit.

Psa nemam, ale rozmyslam ze si nejakeho zoberem :D
Raz ma jeden pohryzol do prstov, nic vazne, a bol to taky psycho-velky. Samozrejme jeho pani neboli o nich iny, takze kde asi bol dovod.
JozefV
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Fuck8r 24. 9. 2008 15:09

MarkFX píše:Obrázek

fotomontáž ;-]
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Přeborník

Odeslat příspěvekod MarkFX 24. 9. 2008 15:47

ale howno voe :kuk:

ted už mají ty kotata jenom 2, bo tehdy se jim matka ztratila, bud ju něco přejelo nebo nevime a tak museli krmit ručně a to jedno kotě bylo jakési drobné furt, nechtělo žrat.....

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Předchozí stránkaDalší stránka