Zakázali byste psy?

Místo pro všechny s kladným vztahem ke zvířatům. Pojďte se podělit o své zážitky se zvířaty v přírodě i doma..

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Noovo 5. 8. 2008 16:54

jannnn: no ale vis co, pokud nemas nikde okolo sebe kam se schovat nebo vysplhat, tak si na tohle vzpomenes ;-)

jinak jeste vim, jak se zachovat, kdyz se na vas zene medved :lol:
A jednoho teplého červnového dne se narodila Noovo:))

Love is a Losing Game

VENUS=Noovo :)

BYLO TO SILNĚJŠÍ NEŽ JÁ...Valmont (a já to také ráda používám:))
Noovo
Přeborník

Odeslat příspěvekod S-Tony 5. 8. 2008 18:51

Noovo píše:jinak jeste vim, jak se zachovat, kdyz se na vas zene medved :lol:

No jak? Vytáhnout kameru a točit do poslední chvíle. Ať si mají lidi na internetu co pouštět.

BTW: Jestli je nějaké zvíře na světe, které mi vadí nejvíc tak je to KOMÁR.. Bzzz... pích :-/ Ty bych zakázal taky!
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník

Odeslat příspěvekod christian 5. 8. 2008 19:05

Komáry zakázat! Akorát pijou krev :D

Žiju na vesnici a občas potkám toulajícího se psa, ale vždy buď šel chvíli za mnou a pak jinam nebo rovnou jinam.
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Hlavní administrátor

Odeslat příspěvekod mareq0 5. 8. 2008 19:07

Já bych zakázal hloupost.
Obešel já polí pět!
mareq0
Přeborník

Odeslat příspěvekod S-Tony 5. 8. 2008 19:20

christian píše:Komáry zakázat! Akorát pijou krev :D

Akorát to má háček. Když nebude komár, tak to zabije celý svět. Komár má dost velký význam z hlediska potravního řetezce. Kdyby najednou zmizeli komáři, tak to si ani nechci představit.
Pes domácí by světu nechyběl. Vždyť to žere jen granule a pak to de do kafilérky.
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník

Odeslat příspěvekod christian 5. 8. 2008 20:43

Náš loví myši místo koček :)
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Hlavní administrátor

Odeslat příspěvekod MarkFX 5. 8. 2008 22:38

Slečna měla Rotvajlera, nejvic v klidu pes, ani mě nenapadlo se ho bát, ted mají nového, tak půlroční štěně rotvajlera, už má docela sílu, potahá a když se opře o nohu, není to žádné pírko... ale je to malé telátko, ideální pro mimina, nedovedu si přesdstavit že se ho nějaký dospělák bojí..........

Doma máme taky skoro 50tikilového psa, přátelský, děti milující... Jám mám prostě rád velké psy 8)
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost...

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod Noovo 6. 8. 2008 08:45

MarkFX: taky mam rada velke psy, ale uprimne, je docela hrozive, kdyz se na tebe takovy velky pes zene...ja se vic bojim nemeckych ovcaku nez treba pitbulterieru....navic jsem sla vcera z prace a najednou se vyritil nejaky cerny maly buldocek, coz mi teda zatrnulo, protoze to vypadalo, jako kdyby mi sel po lytkach :-| ...takze mam strach obcas i z pidiplemen vic nez z velkych...

Love is a Losing Game

Noovo
Přeborník

Odeslat příspěvekod Marty89 6. 8. 2008 12:57

No já bych psy asi teda nezakázal, protože u nás jsou celkem pod kontrolou. Žít ale někde dál na východě (Ukrajina, Bulharsko, Turecko...)tak bych asi mluvil jinak. Nedávno jsem byl v Turecku, kde jsem projížděl jednou vesnicí, která měla asi 10 baráků, ale asi 30 psů. Váleli se všude, na cestě i u cesty. U jednoho z nich bylo třeba zastavit, protože stál v tak blbém místě, že se nedalo projet a když se už uráčil pohnout, tak ještě vyskočil na okýnko řidiče. Fakt humus.
Legen - wait for it... dary
Cerveza o muerte
Marty89
Vicedatel roku 2009

Odeslat příspěvekod MarkFX 6. 8. 2008 13:04

ten maly buldoček je parádní, jedno z mála malých plemen co se mi líbí, suprově chrochtá.. :D

Ale třeba vlčáka bych "potkat" taky nechtěl, hlavně se bránit at nejde po krku.. A když už se zakousne třeba do ruky tak se snažit dostat ho na zem přikleknout mu krk nějak ho zpacifikovat nebo kopačku do čumáku prostě se dá bránit ne? Hlavně se nebát :-D
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost...

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod Noovo 6. 8. 2008 13:09

Marty89: to mi pripomina, kdyz jsem se jednou s maminou vypravila na vlastni pest kouknout do sousedni tuniske vesnice (se mi proste nechtelo poflakovat jen tom meste, kde jsme byli v Tunisku obytovane) no a ta vesnice byla desna, jestli jsme potkali za celou dobu jen tri lidi, ale psu tam taky meli dost....dokonce jsem si je odfotila, ale fotky mam buhvikde, takze je sem ani nedam :-l
jinak ja bych bez psa byt nemohla, ted mame pres prazdniny s pritelem naseho psa u mych rodicu (je mu tam v tech vedrech u baracku lip) a je to takovy divny, kdyz prijdu z prace a ten pes tam neni a nevita me...
jedinou vyhodu to ma, a to je, ze s nim nemusim rano chodit ven :mrgreen:

MarkFX : koukam, ze taky vis co delat ;-)

Love is a Losing Game

Noovo
Přeborník

Odeslat příspěvekod cucka 7. 8. 2008 10:07

Psy nikdy nikoho bezdůvodně nenapadnou, jedině když jsou nějak psychicky narušení a to zas má na svědomí člověk. Taky bydlim na vesnici, u každýho baráku je tady pes a nikdy tady žádnej nikomu nic neudělal, nikdy za mnou žádnej neběžel. Takovýty co se toulaj, tak před člověkem spíš zdrhaj bež že by po něm šli. Nevim, ale fakt otázka jestli zakázat psy je uplně uhozená!!! Mam doma koně, kterej kope a kouše a taky kvulu špatnému zacházení lidí, taky se ma zakazat ??
cucka
Čtenář

Odeslat příspěvekod S-Tony 7. 8. 2008 10:39

cucka píše:Mam doma koně, kterej kope a kouše a taky kvulu špatnému zacházení lidí, taky se ma zakazat ??

Koně bych taky zakázal. Ti kam jedou tam kadí. Jeden tu má koně a cesty furt pokálené. Kdo má po tom jezdit. :-/
S-Tony
Přeborník

Odeslat příspěvekod cucka 7. 8. 2008 10:42

no jo no, na zachod je ještě nikdo nenaučil ...
cucka
Čtenář

Odeslat příspěvekod Marty89 7. 8. 2008 10:59

no tak by aspoň měli mít povinně u zadku takový ten pytel :-)
Legen - wait for it... dary
Cerveza o muerte
Marty89
Vicedatel roku 2009

Předchozí stránkaDalší stránka