Zakázali byste psy?

Místo pro všechny s kladným vztahem ke zvířatům. Pojďte se podělit o své zážitky se zvířaty v přírodě i doma..

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod MarkFX 4. 8. 2008 19:22

Já zas nechápu kočky a jejich majitele, třeba ten správce co šéfuje a dává nové srandovní obrázky (videa) na seznam http://www.super.cz/vtipky je bezpochyby vášnivý milovník koček, celkem často se tam oběvují tihle tvorové, já to vždycky přeskakuju... :nenapadne
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mbing 4. 8. 2008 19:25

Aha, vypadala jako fotomontáž a ona to je asi mokrá kočka. :D
Nemám problémy s alkoholem, mám problémy bez něj.
mbing
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aquarkko 4. 8. 2008 19:41

když budu mít vlastní domeček s zahrádkou, tak si psa klidně pořídím :)
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 4. 8. 2008 20:11

To není o psech, ale o lidech. Sežer hlupce, kteří si ty zvířata pořizují, tím uděláš dobrý skutek. Je jedno, jestli ten pes je malý nebo velký, pokaždý něco potřebuje (ať už výcvik, nebo teplou bundu na zimu) a když mu to ty lidi nejsou schopni poskytnout, tka za to snad může to zvíře?

Já si nedovedu představit dům se zahradou bez psa
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Noovo 4. 8. 2008 20:14

S-Tony píše:
Noovo píše:vis to mas to same jako utoky zraloku na lidi, porad to prezentujou, ze jsou nebezpecnii a pritom my jsme nebezpecni pro lidi, protoze malo lidi vi, kolik zraloku pozabijime my :roll:


Takže když občas žralok zabije člověk tak se nic neděje, protože my jsme zabili těch žraloků více a mají na to právo. Ty čekáš až se to vyrovná a pak budeš mít radost?
Tak to potom doporučuji zabít a zranit pár desítek psů jen tak, protože psi zabijou nebo poškodí člověka častěji než naopak. Aspoň v čr. A chceme přece aby byla rovnováha, že :roll:
Ale ono se to možná vyrovnalo tím, že občas nějaký řidič nějakého přejede autem. Tak aspoň že tak ;-]

Jako jsou dvě možnosti. Buď zakázat psy nebo děti. Protože ani v jednom případě nebude docházet k pokousaní nebo zabití dětí psem.


zraloci tu byli drive nez my, zralok zpravidla neutoci, kdyz nema hlad a nebo duvod...my jsme v jeho uzemi ne on v nasem...a propo deti jsou ke zviratum mnohem vic zakerni, nez zvirata k detem, oni proste nemaji duvod jit a trapit ty "nase nevinne deti"

jinak souhlasim jednoznacne s marzem :tleskani
Naposledy upravil Noovo dne 5. 8. 2008 09:42, celkově upraveno 1
A jednoho teplého červnového dne se narodila Noovo:))

Love is a Losing Game

VENUS=Noovo :)

BYLO TO SILNĚJŠÍ NEŽ JÁ...Valmont (a já to také ráda používám:))
Noovo
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cumel30 4. 8. 2008 23:36

Je to psina.ale ľudia sú ďaleko nebezpečnejší ako redbuli a pitbuli.
Je ťažké byť pako,konkurencia je veľká.
Nad alkoholom ešte nikto nevyhral,len ja som remizoval.
cumel30
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 5. 8. 2008 10:03

jojo... většinou lidi ty psy vyprovokují a pak to tak dopadá..
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jannnn 5. 8. 2008 12:00

Zakážeme psy (napadají lidi), zakážeme kočky (lezou na cizí pozemky a dělají tam bordel), zakážeme slepice a kohouty (kdo má ráno poslouchat ten řev), zakážeme zvířata do jednoho. Stejně jen každýho otravují.

Ale jinak s tím, že pes někoho napadne jen když ho někdo provokuje, tak to moc nesouhlasím. Už 2x jsem zdrhal před psem, který po mě vyrazil odněkud, když jsem šel normálně po silnici, otce už 2x pokousal (taky šel jen po chodníku) ... prostě stane se :-). Někdo, kdo žije ve velkym městě to asi nezná, ale v malých městech či na vesnicích je to imho častý (či spíše občasný) jev, že z nějaké zahrady bez plotu nebo otevřenýma vratama pes vyrazí i na nicnetušícího člověka.
jannnn
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 5. 8. 2008 12:47

mě se to ještě nestalo...... :hm žeby zničehonic zamnou zdrhal pes
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S-Tony 5. 8. 2008 12:52

MarkFX píše:jojo... většinou lidi ty psy vyprovokují a pak to tak dopadá..

Nikdy se ti nic takového nestalo, tak jak to tak jistě víš?
Mně buď pes nenapadne, nebo napadne jen tak. Provokace psa to je jako co? Že se na něj škaredě podíváš?

Na vesnici jsou psi od sebe dost izolovaní. I od lidí. Mají kontakt jen se svým majitelem. A tak jsou rádi, když se můžou občas do něčeho jen tak zakousnout a zvednout si sebevědomí.
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 5. 8. 2008 13:03

nejspíš psy neprovokuji tak se mi to ještě nestalo... :-]
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aquarkko 5. 8. 2008 13:42

mně se stalo několikrát, že na mě pes vyjel, ale jen štěkáním, nikdy na mě nezaútočil. a že na vesnici jsou psi izolovaní?? co je to za blbost?? už jste někdy zažili psa na vesnici, kterej neutíká?
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S-Tony 5. 8. 2008 13:54

zažil, utíkají a útočí....
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Noovo 5. 8. 2008 14:27

za mnou taky nikdy neutikal jen tak pes, a hlavne kdyby bezel, tak pred nim neutikam, protoze to toho psa nasere jeste vic (to je dost znama vec, pripomina mu to korist), takze bych na nej pockala a narvala mu poradnou pesti do cumaku....
S-Tony: jinak dam ti takovy priklad provokace zakernych deti...jak uz tu vicekrat zminuju, tak moje segra ma pitbula, od malinka ho vodi mezi lidi a psy aby si zvyknul, jenze...kdyz byl jeste maly, tak jsme ho uvazali u kramu, no a kdyz jsme vychazeli z toho kramu, tak nejaka decka naseho uvazaneho bezbranneho psa provokovali tak, ze mu mlatili pred cenichem rukama a klackama...nastesti to na psovi nezanechalo nasledky a na deti neutoci...
vis ono totiz u psu staci hodne malo, oni si to moc dobre pamatuji...
A jednoho teplého červnového dne se narodila Noovo:))

Love is a Losing Game

VENUS=Noovo :)

BYLO TO SILNĚJŠÍ NEŽ JÁ...Valmont (a já to také ráda používám:))
Noovo
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jannnn 5. 8. 2008 14:59

Noovo píše:za mnou taky nikdy neutikal jen tak pes, a hlavne kdyby bezel, tak pred nim neutikam, protoze to toho psa nasere jeste vic (to je dost znama vec, pripomina mu to korist), takze bych na nej pockala a narvala mu poradnou pesti do cumaku....

teorie pěkná, to každopádně, zná ji asi taky každý. jenže když přijde na věc a žene se proti tobě evidentně ne zrovna přátelsky naladěný vlčák, tak ti pud sebezáchovy velí uplně něco jiného... ;-)
jannnn
Přeborník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků