Zakázali byste psy?

Místo pro všechny s kladným vztahem ke zvířatům. Pojďte se podělit o své zážitky se zvířaty v přírodě i doma..

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Lukino 12. 8. 2008 08:11

Nezakazal bych psy, ale stupidni lidi, co si po nich neumeji uklidit, bohudik uz na sidlisti nebydlim, ale bydlel jsem a tydle lidi mi otvirali kudlu v kapse.
Lukino
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Noovo 12. 8. 2008 15:29

MarkFX píše: (známí na podzim plánují dat utratit starého podvratáka jelikož mají malé děcko)


kolik je tomu psovi? takovou kravinu bych nikdy neudelala pokud je ten pes zdravy :roll: to bych si spis neporidila to dite :lol: :lol: :lol: :lol:
A jednoho teplého červnového dne se narodila Noovo:))

Love is a Losing Game

VENUS=Noovo :)

BYLO TO SILNĚJŠÍ NEŽ JÁ...Valmont (a já to také ráda používám:))
Noovo
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 12. 8. 2008 19:56

tuším že už má tak 13 let a je docela šedivý.. A mají ještě jednoho, něco jako Boxera..
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Noovo 13. 8. 2008 13:09

MarkFX: a trpi nejakou nemoci, ktera by mu branila dele zit a kvuli ktere by se trapil?
nasi maji "podedeneho" krizence kokrspanela po mne a segre, v kvetnu mu bylo 16 let a az na mirnou obcasnou cukaturu je ten pes naprosto zdravy :-)) dokonce, kdyz s nim jdeme na pravidelnou rocni prohlidku k veterinari, tak pan doktor mu vzdycky poslechne srdicko a prohlasi, ze ma srdce jako zvon :lol: takze tu bude asi jeste dlouho :-)
A jednoho teplého červnového dne se narodila Noovo:))

Love is a Losing Game

VENUS=Noovo :)

BYLO TO SILNĚJŠÍ NEŽ JÁ...Valmont (a já to také ráda používám:))
Noovo
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 15. 8. 2008 20:20

Na venkově bych psy nezakazoval, na rozdíl od měst, kde by měl být jejich chov a zejména pohyb v ulicích mnohem víc regulován. Protože dle mého názoru chovat rottwailera nebo argentinskou dogu v malém panelákovém bytě je zhovadilost a ohrožovat s nimi ostatní partaje v domě pak trestuhodnost. Chodit po Praze mezi psími hovínky je otravný adrenalinový sport a nutnost dávat stále pozor, aby vaše malé dítko nekousl nějaký hafan do obličeje i přes ujišťování jeho páníčka "Nebojte se, on mu nic neudělá, nanejvýš ho jen povalí" mi dokáže otevířít kudlu v kapse.
P.S: Nejen kvůli tomu s sebou stále nosím kasr...
anonymni

Odeslat příspěvekod sandra 18. 8. 2008 21:14

zakazala bych mit psy lidem, kteri je neumi radne socializovat, vychovat a vycvicit a dale takovym, kteri nejsou schopni pri venceni po pejskovi uklidit a dale tem, kteri svym psum nejsou schopni zajistit kvalitni stravu a profesionalniho veterinare.
iPhone Xs :-*
sandra
Čtenář

Odeslat příspěvekod S-Tony 18. 8. 2008 21:19

Psy ještě nezakazujte. Co pak budeme jíst až dojde vepřové?
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Noovo 29. 8. 2008 13:40

S-Tony: lidi :twisted: lide jsou stejne k nicemu...
A jednoho teplého červnového dne se narodila Noovo:))

Love is a Losing Game

VENUS=Noovo :)

BYLO TO SILNĚJŠÍ NEŽ JÁ...Valmont (a já to také ráda používám:))
Noovo
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 30. 8. 2008 09:52

Helé jaké se narodily u slečny 3 malé kotata, já sice kočky vubec nemusím, ale tyhle jsou celé bílé takové drsné malé potvory :-D A ten jejich maly rotvailer (fenka, 8měsíců) si je hned osvojila, normálně pořád někde lítá ale když vytáhnem kotata ven, hned si lehne a přitáhne si je k sobě, líže je a "stará" se o ně... :D docela mazec

Obrázek
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod decried 30. 8. 2008 23:07

Macky su zlate. Keby som mohl tak si tu jednu bielu chlpatu potvoru zoberem :D

Psi su OK ale vadia mi ludia v panelakoch co chvaju tzv. bojove plemena. Rano idem rozospaty vo vytahu a debilny mega-pes skoci na vytahove dvere a zacne po me revat - na infarkt. Dalsi sused ma nejakeho debilneho siveho kratkosrsteho psa ktory ma asi neznasa :grr:

Dlasi extremny pripad je u stryka, resp. jeho susedia. Pravidelne pochcane vytahy ze to steka po stene a kvapka z vyssieho poschodia - zastrelit tych ludi co to maju na svedomi.
Make it idiot proof and someone will make a better idiot.
decried
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 31. 8. 2008 00:00

joo, kdybys byl kousek tak hned si můžeš jednu s radostí vzat.. Na slovnesko ju ale posílat v krabici nebudem :D
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Noovo 1. 9. 2008 11:31

MarkFX: tak to mi pripomina, kdyz jsme byli ted s pritelem na Kube, tak u hotelu meli taky dve mala kotatka, a jak ja kocky nemusim, tak tady sem se nad nima rozplivala jak mala :-[ :lol: ....az se proberu asi tisicema fotkama z Kuby, tak sem jejich fotky hodim :-))

edit: tady jsou
Obrázek
Obrázek

decried: ano tady presne vidis, ze kdyz jsou debilni lidi, tak pak za to doplaci psi :roll:
A jednoho teplého červnového dne se narodila Noovo:))

Love is a Losing Game

VENUS=Noovo :)

BYLO TO SILNĚJŠÍ NEŽ JÁ...Valmont (a já to také ráda používám:))
Noovo
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JozefV 24. 9. 2008 11:26

Ak je clovek zly vacsinou za to moze rodicia+rodina+okolie.
Ak je pes zly tak vacsinou za to moze ..... kto iny ako jeho pan / vychovavatel ?

Neverim ze by nejaky pes, dobre vychovany, nikdy netirany, +ani jeho rodicia / a okolie kde zije, by len tak, bez dovodu, na niekoho zautocil.

Mozno sa najde 1 z 1 000 000 psov co im to preskoci. Tak ale zatial som nevidel dokonale zviera, komu by nemohlo preskocit.

Psa nemam, ale rozmyslam ze si nejakeho zoberem :D
Raz ma jeden pohryzol do prstov, nic vazne, a bol to taky psycho-velky. Samozrejme jeho pani neboli o nich iny, takze kde asi bol dovod.
JozefV
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Fuck8r 24. 9. 2008 14:09

MarkFX píše:Obrázek


fotomontáž ;-]
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 24. 9. 2008 14:47

ale howno voe :kuk:

ted už mají ty kotata jenom 2, bo tehdy se jim matka ztratila, bud ju něco přejelo nebo nevime a tak museli krmit ručně a to jedno kotě bylo jakési drobné furt, nechtělo žrat.....
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků