Nedodržení 30dní

Zde můžete konzultovat s ostatními své právní problémy s reklamacemi, výměnou zboží, odstoupením od smlouvy a věci s tím související

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod ziza 8. 10. 2007 20:40

Zdravím, ve čtvrtek zřejmě dojde u O2 nedodržení vyřízení reklamace do 30 dní. Ptám se proto, že telefon jsem kupoval jako dotovaný s tím, že provolám měsíčně zrčitou částku, jestli mám nárok na výměnu za jiný ve stejné dotační hladině, v příp. vrácení peněz jestli mi dají jen zaplacenou částku, nebo původní cenu founu.
ziza
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 4daPeace 8. 10. 2007 21:27

Pokud k tomu dojde, mas narok na vraceni penez, za ktere si telefon poridil (napr. 1,- apod.), mozna se s nimi dohodnes i na vymen za jiny ve stejne dotacni hladine.
4daPeace
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Bobroněnko 10. 10. 2007 15:40

omlouvám se za invazi, ale zajímalo by mne, jak je to v případě, že se telefon na cestě mezi kamenným obchodem a servisem ztratí. mám nárok na celou částku, kterou jsem za něj dal? říkali mi totiž, že za ten rok, co jsem jej měl, mi asi budou muset něco strhnout, a já z toho potřebuju vytřískat co nejvíc, protože jako studet si nemůžu dovolit promrhat prachy za nový foun. a to nemluvím o paměťové kartě, která je mi teď na dvě věci.
Hell was full...so I came back!
Bobroněnko
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod iwigirl 10. 10. 2007 15:42

Máš nárok na vrácení plné částky, žádné strhávání peněz za opotřebení nepřichází v úvahu...
iwigirl
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod TomeekHoleek 18. 10. 2007 05:27

A jak je to s tím, když donesu na prodejnu reklamovat telefon, to ta 30ti denní lhůta plyne od okamžiku, co donesu telefon na prodejnu (i než ho pošlou), nebo 30ti denní lhůta platí pouze pro servis (Nepočítá se do toho čas strávený na prodejně, když telefon čeká na zaslání) :?:
TomeekHoleek
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rop 18. 10. 2007 07:13

Počítá se od donesení zákazníkem po vyzvednutí zákazníkem :-)

Kdyby mohla ležet na prodejně kdoví jak dlouho tak tam bude ležet xyz let :-)
Když nevíš co s tím, tak to zaúčtuj na základní stádo.
Rop
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod iwigirl 18. 10. 2007 08:21

jetě bych dodala, že lhůta začíná běžet den následující po podání reklamace.
iwigirl
VIP uživatelka
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků