Kam přijde balík z USA

Zde můžete konzultovat s ostatními své právní problémy s reklamacemi, výměnou zboží, odstoupením od smlouvy a věci s tím související

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod rocksta.r 25. 4. 2013 16:14

Potřebuji nějaké věci z usa kolem 500 USD, tudíž zaplatím clo a daň, zajímalo by mne, ale, kam balík dorazí. Ke mně domů poštou nebo musím na nějaký celní úřad?

Jaké clo se platí za oblečení?
rocksta.r
Návštěvník

Odeslat příspěvekod icotech852 25. 4. 2013 18:25

postou ti pride domov list z colneho uradu ze ti prisiel balik,je na colnici,podlieha kontrole a ak ho odmietas mas im dat vediet.Zaroven ale IM MUSIS POSLAT MAILOM napr.blocek o zaplateni a objednavku tovaru (ja som posielal doklad z ebay o zaplateni a objednavke na email.adresu colnice).No a ked to zrealizujes pride ti balik na postu do tvojho mesta
forsaken...
icotech852
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Janča2253 17. 2. 2021 13:16

Omlouvám se, že píšu sem, nenašla jsem přímo diskuzi na AliExpress. Nemá někdo zkušenost s tím, že se balíček zasekl na celnici, aniž by dosahoval minimální hodnoty pro platbu cla? Vím, že se clo má zavádět, ale našla jsem, že nakonec až od července. Prodejce to prý nevyřeší, protože je balíček už v Čechách na celnici. Děkuju za jakékoliv info.
Naposledy upravil MgX dne 18. 2. 2021 18:21, celkově upraveno 1
Důvod: Odstraněn reklamní link.
Janča2253
Čtenář

Odeslat příspěvekod Nick Cave 18. 2. 2021 10:36

Yamaha AX-900, Yamaha AVX-500, Marantz CD67, Harman/Kardon HD750, Kenwood GE- 7030, Cabasse MT32 Alderney, Focal JMLab Chorus 707
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 18. 2. 2021 18:22

Jestli spíš uživatele/uživatelku nezajímá nakonec úplně něco jiného :hm
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků