Vrácení bez udání důvodu jen část objednávky

Zde můžete konzultovat s ostatními své právní problémy s reklamacemi, výměnou zboží, odstoupením od smlouvy a věci s tím související

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Simon P40 14. 2. 2012 21:36

Objednal jsem kolekci CD na dvou eshopech, protoze na kazdem eshopu meli jina cd a dohromady mi to da tu kolekci (ze? :hm )
Avsak jedno CD meli na obou eshopech zaroven a ja to omylem objednal na obou...
Z jednoho uz mi vse prislo a z toho druheho eshopu to jedno cd nechci, ale vsehna ostatni ano.

Planuji danemu eshopu napsat (jedna se o Arara.cz), jestli by to nerusili, ale pripravuji se na tu horsi variantu ze ne. V podminkach maji, ze pri storno objednavky se plati nejaka castka, coz samozrejme nechci. Tzn. bych se asi pokusil o vraceni bez udani duvodu do 14 dnu. K tomu je ten muj dotaz:

mohu vratit bez udani duvodu jen cast objednavky nebo musim vratit celou?

dalsi dotaz: chtel bych v emailu, kde budu zadat o zruseni daneho cd zminit, ze v pripade nezruseni se ho pokusim vratit (do 14 dnu), da se to pak proti me pozdeji pouzit pri pokusu o vraceni?

Diky moc.

Toto je vynatek z jejich obchodnich podminek:

7. Právo zákazníka na vrácení zboží

Zboží, které jste si zakoupili na Arara.cz je možné bez udání důvodu vrátit do 14 pracovních dnů od převzetí zboží. Od smlouvy je možné odstoupit prokazatelným způsobem - písemně nebo e-mailem (reklamace@arara.cz ). Toto právo Vám vyplývá ze zákona o zásilkovém prodeji. Zboží, na který se odstoupení vztahuje je třeba zaslat jako balík - doporučenou zásilku / ne dobírka / na adresu Beyond Media s.r.o.,P.O.BOX 193 , 690 02 Břeclav 2 . V zásilce prosím přiložte kopii daňového dokladu, který jsme Vám poslali se zbožím a kopii ústřižku od doručovatele. Pokud byla platba za zboží uhrazena, peníze Vám vrátíme nejpozději do 30 dnů po obdržení vrácené zásilky, na účet, ze kterého jste zaplatili, případně jinou formou dle vzájemné dohody.

Právo na odstoupení od smlouvy není možné v případech
- Zboží není v původním balení (zboží bylo rozbalené)
- Zboží je mechanicky poškozené
Znáte Google ? :)
Simon P40
Návštěvník

Odeslat příspěvekod KOSŤA KOSTIČ 16. 2. 2012 17:25

Nemáš tam náhodou i zmínku o SW, audiovizuálních dílech a podobném obsahu?
Jsem gastrosexuál, takže mi každá může akorát tak uvařit...
Je lepší mrtvej frajer, než živej sráč?
KOSŤA KOSTIČ
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Simon P40 16. 2. 2012 17:55

nezminuji se o tom viz http://www.arara.cz/help/terms.php
Znáte Google ? :)
Simon P40
Návštěvník


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků