Bere se to jako třetí oprava nebo ne?

Zde můžete konzultovat s ostatními své právní problémy s reklamacemi, výměnou zboží, odstoupením od smlouvy a věci s tím související

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod phephe 2. 2. 2011 15:16

Zdravím, reklamoval jsem telefon kuli závadě a dvakrát mi ho vrátili, že nepřišli díly a po třetí ho opravili. Teď je zase rozbitý, ale kuli jiné věci ptám jestli mám nárok na veacení peněz nebo ne posílám screen záručáku
Přílohy
1435049143_3.jpg
1435049143_3.jpg (75.39 ) Zobrazeno 994 krát
Až zemřu, pohřběte mě tváří dolů, aby mi celý svět mohl políbit prd**.
phephe
Čtenář

Odeslat příspěvekod audis 2. 2. 2011 19:56

4. jakakoliv různá, lze požadovat vrácení peněz nebo výměna. zákazník necht si zvolí a řekne to již při příjmu do reklamace.
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Návštěvník

Odeslat příspěvekod phephe 2. 2. 2011 20:41

jasně to vim, ale zajímá mě jestli se ta první bere jako jedna nebo jako tří, když jsem to tam musel třikrát dát a dvakrát ho vrátili, že nemají díly
phephe
Čtenář

Odeslat příspěvekod audis 2. 2. 2011 21:47

no jestli ho vrátili že nemají díly, tak muj postup tehdy by byl takovýto: "pane prodejce, vy jste nezvládl opravu do 30 dnů, takže já odstupuji od smlouvy. Je mi líto. Nebo si vezmu nějaký lepší mobil třeba výměnou. "

že neměli díly, jejich problém, který tě nezajímá. jediný co tě zajímá, je počet "neuznaných reklamací". Jestli to je 0, tak postup jak píšu prve. čtvrtá..

neboli jinak: že neměli díly předpokládám že nemá nic společného s tím, že do záručáku by mohli fantaskně napsat "neuznaná reklamace" :-) což se předpokládám nestalo a neuznaných máš nula.
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Návštěvník

Odeslat příspěvekod phephe 2. 2. 2011 22:22

Díky
phephe
Čtenář