Reklamace smlouvy o díle

Zde můžete konzultovat s ostatními své právní problémy s reklamacemi, výměnou zboží, odstoupením od smlouvy a věci s tím související

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Dodoroq 14. 9. 2010 19:48

Dobrý den,
chtěl bych se zeptat na podobnou věc, na kterou se tu ptá spoustu lidí - na reklamaci, ale tentokrát ne kupní smlouvy, ale smlouvy o díle.

Má situace: Od firmy jsem si nechal udělat novou podlahu do bytu, v její jedné části je ale podlaha křivá. Zreklamoval jsem to, reklamace mi byla uznána a firma přijela danou část opravit. Po odjezdu řemeslníků jsem si to místo přeměřil a změna oproti stavu před reklamací byla téměř nulová. Reklamoval jsem tedy danou část znovu, znovu mi byla reklamace uznána a ti samí řemeslníci se objevili znovu k opravě. Opravili, odjeli, přeměřil jsem si podlahu zase a je pořád křivá, a to dost na to, aby se to dalo uznat jako vada. Chystám se tedy ke třetí reklamaci té samé závady, a teď, jaké mám možnosti co se řešení týče? S opakujícími se opravami mám už problém - nějak nevěřím, že ti samí řemeslníci dokáží tu opravu vůbec provést. U kupní smlouvy bych měl nárok na odstoupení od smlouvy a vrácení peněz, ale jak je to se smlouvou o díle?

PS: Ideální variantou by pro mne byla nějaká sleva na práci, ale rád bych znal své možnosti, než tu třetí reklamaci podám...
Dodoroq
Čtenář

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků