Eurofinancial - Odstoupení od smlouvy

Zde můžete konzultovat s ostatními své právní problémy s reklamacemi, výměnou zboží, odstoupením od smlouvy a věci s tím související

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Bo.Bo 13. 1. 2009 11:10

Uzavřel jsem smlouvu se spol. Eurofinancial. Na internetu jsem pak našel informace o tom, že jsou dost nekorektní. Chci odstoupit ale nějak se mi to nedaří. Jde o to, že bych jim měl sehnávat nové klienty. Ale to já přece dělat nebudu, když jsou takový podrazáci! A aby člověk nemohl snadno od nich odejít, tak musí tuhle smlouvu podepsat. Na první pohled je vidět, že je nevýhodná. Ale je tam napsáno, že souhlasím s těmito podmínkami. Ta co s tím?
Jinak tady posílám odkaz na tu nevyplněnou smlouvu:
http://www.eurofinancial.cz/doc/smlouva-o-poskytovani-sluzeb.pdf
Dík za pomoc
Bo.Bo
Čtenář

Odeslat příspěvekod ES0 13. 1. 2009 14:04

no klasika, letadlo, ale aby je nezavreli tak jakoze naoko sjednavaji pojistky, pricemz jde jim jen o ten vstupni polatek, pripadne provizi z pojistovny za tvou pojistku, pricemz tam ani neni uvedeno kolik ti z tech 23k slevi po sjednani te pojistky

vubec, mi prijde, ze se zavazuji temer k nicemu, nejaky neurcity pseudoslevy apod, zato ty se zavazujes k naproste konkretni sume

pravnik nejsem, ale mozna to uhrat na nepricetnost :)

a nebo spise na tu nevyhodnost, na to je nejaky zakon,
Nachystejte uzenáče, na snídani jsem zpátky!
RED DWARF RULEZZZZ!!!
ES0
Přeborník

Odeslat příspěvekod iwigirl 13. 1. 2009 17:18

Na první pohled je nevýhodná a přesto jsi ji podepsal... Co dodat.

http://www.spotrebitele.info/poradna/do ... &partner=0
iwigirl
VIP uživatelka

Odeslat příspěvekod Bungo 19. 1. 2009 03:44

Co na to říct... Lidi dneska podepíšou snad všechno... Kdyby k té smlouvě byla přicvaknutá směnka, tak ji snad podepíšou taky...
Excuse me, is this the Society for Asking Stupid Questions ?
Bungo
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Jeffe 19. 1. 2009 05:28

Bez problemu, vzdyt vetsina ani nevi co to je.
Superforum - v malých dávkách neškodí v jakémkoliv množství :D
Jeffe
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod kojotek 11. 5. 2009 12:51

Eurofinancial a jeho pravá tvář v očích nestranných, spokojených i nespokojených
♦  Tak již mám kompletní informace k Vašemu tématu. Hledal jsem hledal a tak Vás mohu informovat jak to  vše ve skutečnosti je
♦  Společnost EF CZ (Eurofinancial) již nefunguje jako dříve. Jelikož proběhlo sloučení s Pojištovnou AXA tak se spousta věcí musela změnit. Právě kvůli lidem, kteří zde píší samé negativní věci na EF CZ.
♦  Ve spoustě věcech nemají pravdu. Jak jsme na to přišli? Jednoduše. Podívejte se na ně co dokázali, na kterých školeních byli a co píší. Autoři totiž neznají principy mlm a měli jen špatné zkušenosti. Navíc největší problém je u rodičů (nic proti nim), ale proč? Napadlo Vás to?
Tady máte hned několik věcí proč tyto články na internetu :
♦  Prvním důvodem jsou mladí lidé. Přijde bez rodičů : Dejme tomu rozsah 18-19 let. Dívka přijde domů s tím, že má práci. Řekne to rodičům a ti v tom vidí pyramidu, letadlo, to je jedno, říkejte tomu jak chcete. Takže první co, tak ať to jdou zrušit. Pak jim sdělí informace o spoření. Další oheň na střeše. Jsi mladý to nepotřebuješ.Kolik měsíčně musíš platit? 800 kč ! Rodiče: Kde na to chceš brát? si se pos... ??? ( Podívejte se na to jak to je na Slovensku s důchodovou reformou a jak to bude za pár měsíců u nás ) Dívka: Tam si to vydělám... Rodiče: tam nikdy nic nevyděláš. Je to pyramida.
♦  Zde vidíte jak to je u některých "dětí" ja je nazýváte Vy
♦  Další problém je v tom, že rodiče dělají i ze starších 20-22 nesvéprávné a diktují jim co mají dělat. Např.: Pokud bydlíš u mě doma, budeš dělat to, co ti řeknu já. Takže když jim rodiče řeknou, že mají skočit z okna tak půjdou a skočí.
Divíte se proč 23000 kč, když nic nevyužívá? Příklad: Jděte do O2, vezměte si paušál a pak ho jděte zrušit. Myslíte že je to zadarmo? Není. Paušál je na 3 roky s garancema nízká cena, volání v síti zadarmo atd ... a za každy nedodržený měsíc je sankce cca 250 kč. Teď  matematika :) 250x36 = 9000 kč. Je to fér? Není. Ale zakázané to není. A to je u všeho co dnes podepisujete.
Tady máte další věci jak to funguje, pokud je rozhodný a ví co chce od života :
♦ Přijde s rodičema a rodiče mu to schavují a vidí v tom potenciál. Víte proč? Jednoduše. Vysvětlí mu to někdo, kdo už má zkušenosti. Další věc je ta, že sami rodiče pak spolupracují. A už je jedno jestli pro systém mlm nebo jen schánějí produkty.
♦ Proč s nimi spolupracují dospělí lidé ve věku 30-35 let? Protože je tam spousta výhod. Jak od volání tak rekvalifikační kurz od MŠMT. Pokud si spočítáte všechno co dostanete za to, že si sami spoříte, tak vidíte, že 23000 je pakatel. Takže co teď  máte za argument?
♦  Podle veřejného mínění, které jsme zpracovali, tak 500 dotazovaných lidí ve věku 18-35 let říkali toto:
⇒ 68%, že je to skvělá věc a chtěli více info. Jenže nejsem od nich tak jsem více info dát  nemohl ( 18-35 let )
⇒ 20%, produkty zlevnit ano, kurs bomba ale málo času ( 30-35 let )
⇒ 10%, nemají produkt nebo nad  tím neuvažovali
⇒ 2%, lidé zklamaní porevolučními společnostmi jako Skyline atd a důvěra není.
♦  jeden z autorů zde píše o EF špatně a přitom jen hájí svou kamarádku. Nechám názor na Vás, ale podle zdravého rozumu jak to může soudit, když nebyl ani na prezentaci firmy a zná jen cosi co mu natlačila jeho kamarádka do hlavy. A podle toho soudí.
♦  další věc je, že fabio je parazitní firma na EF, jste nevěděli ? WOW to je hustý co?
Na závěr mého šetření :
♦  vykašlete se na to co tu je napsané. Řiďte se vlasním rozumem a rozvíjej te se i dále něž Vás učí jen škola.
♦  Sposta lidí tu píše jen blafy a nesmysly, které nemají ani nijak podložené.
♦  Navíc kdyby to bylo jak se zde tvrdí, myslíte si, že by AXA kupovala takovou společnost? Asi ne, takže další blbost.
Přeji Vám hodně zdraví
kojotek
Čtenář

Odeslat příspěvekod Bungo 11. 5. 2009 15:37

pro kojotka: Jsem mladý člověk, právník, znám princip multi level marketingu a vyznám se v problematice životního pojištění, uzavírání smluv.

Nenechám si do hlavy jen tak něco natlačit a s plnou zodpovědností říkám, že dle mého názoru jsou smlouvy od Euro financial jsou pro drtivou většinu lidí NEVÝHODNÉ. Všechny ty bonusy, podmínky, pokuty a další hovadinky tam jsou pro to, aby ten nešťastník co to podepíše nemohl zdarma odstoupit a musel platit prachy, nebo pojištění.

Jak rekvalifikační kurz, tak pojištění lze sjednat za příznivějších podmínek. Rekvalifikaci přes úřad práce nebo jiný subjekt bez takových drakonických podmínek a pojištění dělají dnes na každém rohu. Stačí srovnat a vybrat. Levné volání a slevy taky teď poskytuje kdekdo, takže proč si za to účtují deset tisíc korun je záhadou...

Ať si každý udělá obrázek sám... Já bych do toho rozhodně nešel...
Excuse me, is this the Society for Asking Stupid Questions ?
Bungo
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod dionisio 30. 10. 2009 13:48

kojotek: "Tak již mám kompletní informace k Vašemu tématu. Hledal jsem hledal a tak Vás mohu informovat jak to vše ve skutečnosti je"

-> uf, to jsem si ulevil !! konečně vím, jak to je! vivat! Všichni, co mají živou zkušenost jsou blbci, jejich rodiče jsou na ně zlí a "kojotek" je naprosto nestranný, charakterní jedinec, který pro EF CZ vůbec nepracuje a chce nám všem pomoct k bohadství a pokudmožno i slávě.

ještě třikrát VIVAT, VIVAT, VIVAT

U ef.cz je vše samozřejmě košér. Jestli máte rádí bulíky na nose a placení paušálů, hurá za kojotem !
dionisio
Čtenář