Zkušenosti s e-shopem TADYKOUPIMMOBIL.CZ

Zde můžete konzultovat s ostatními své právní problémy s reklamacemi, výměnou zboží, odstoupením od smlouvy a věci s tím související

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Tom_82 25. 7. 2008 08:21

Ahoj lidi, zajímalo by mě, jaké máte zkušenosti s tímto e-shopem. Prodávají mobily za slušné ceny, ale jsou to bohužel "ŠEDIVKY" a k zákazníkům nemají zrovna nejlepší přístup. Níže zkušenost mého příbuzného.

WWW.TADYKOUPIMMOBIL.CZ
Zde si můj méně inteligentní příbuzný koupil celkem 2 mobily - pro sebe i svou manželku.. Vyhlídl si je na internetu a zaslal mail s požadavkem, zda jsou oba modely skladem. Ochotný prodavač mu obratem zaslal odpověď, že skladem jsou. Zhruba po týdnu od potvrzení objednávky obdržel balík, ve kterém našel oba krasavce. Po několika týdnech se mi svěřil, že mu jeden mobil "blbne" a u druhého pořád svítí dioda od foťáku. U toho jednoho naštěstí pomohlo přehrání softwaru, ale jelikož je to "šedivka" určená pro západní evropu, přehrání telefonu do srozumitelné češtiny byl pro neznalce trochu oříškem.

Co se týče druhého přístroje, tam jsme si nevěděli rady. Známý proto zaslal zmiňovanému obchodu mail s dotazem jak má postupovat a na koho se v případě "šedivky" obrátit. Z dříve ochotného prodavače se stal arogantní ignorista, který na maily nereagoval a po telefonu byl nepříjemný jak by ty přístroje opravoval vlastníma rukama. Známému jsem poradil, ať RADĚJI pošle telefon do autorizovaného servisu, což si bohužel musel zaplatit..

Proto říkám, šetřit se někdy nevyplácí a co se týče tohoto e-shopu, osobně bych si u nich koupil ledatak mobil ani ne za pár stovek a počítal bych s tím, že ho za pár měsíců nebudu mít..
Tom_82
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Slonik 16. 10. 2008 10:57

To jistě. Možná by stálo za hřích se o tenhle příběh podělit s Asociací pro elektronickou komreci (http://www.apek.cz) jejímž členem provozovatel zmiňovaného obchodu je. Sice to není orgán s nějakými výkonnými pravomocemi, ale mají na členský obchod přeci jen větší páky než jednotlivý zákazník.
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků