Mamutfest

Festival, koncert, nebo veřejná párty: Podělte se s námi o vaše plány a zážitky, dejte nám vědět o akcích konaných ve vašem okolí

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Raider 16. 8. 2007 09:42

No tenhle fest se pořádá tuto sobotu...vystoupí zde mimo jiné i skupiny Illdisposed a Root,je to v Přerově a místo konání je přerovská rokle...tak jestli máte čas...nebo chuť....tak přijeďte,nevím jak vy ale já se pekelně těším :twisted:
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story." - Barney Stinston
Raider
Čtenář

Odeslat příspěvekod MarkFX 16. 8. 2007 21:11

Proč sem nenapíšeš nějaké bližší info??
Aspon o jaký žánr se jedná, hledat se mi to nechce...

Do přerova to mám hoodně blízko, bych se nedivil když ten kravál bude slyšet až u nás :lol:
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost...

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 16. 8. 2007 23:03

Tak Illdisposed a Root je metal, tak hadam, ze to bude metalovy festak :)
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Přeborník

Odeslat příspěvekod Raider 17. 8. 2007 08:15

jo omlouvám se...:))) nějak sem na to zapoměl ve spěchu.....no tak hrát se tam bude hlavně death a black metal.....jinak info na http://www.mamutfest.wz.cz
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story." - Barney Stinston
Raider
Čtenář

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 17. 8. 2007 09:39

Ten druhy den nevypada spatne. Netusil jsem ze Draco Hypnalis jeste hrajou
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Přeborník

Odeslat příspěvekod Raider 19. 8. 2007 12:49

tak jsem přijel.....Krk mě bolí že si myslím že mi každou chvíli upadne,ale to je jedno....musím říct,že i když tam bylo málo lidí,tak tam byla krásná atmosféra.Ano Draco Hypnalis znovu hrají,mají nového frotmana a za pár týdnů jim přibude na kontě další album....předvedli opravdu slušnou práci.Decide(neplést s Deicide)z Přerova(Death trash metalová skupina)nářez....to muselo rozhýbat i hopera.....byla tam spousta skupin která stojí za zmínku,ale nemám jaksi čas:) takže přejdeme k zlátému hřebu večera(spíše ke dvoum)Skupina Root v čele s Big Bossem předvedli nářez na,který se nezapomíná.Big Boss a jeho hlášky(poněkud jednoduché,ovšem v jeho podání velmi drsné:) )dostali asi hodně lidí.No a pro mě můj osobní hřeb večera severští ILLDISPOSED.V jednu chvíli to vypadalo že nebudou vystupovat....a zrovna když už jsem byl na odchodu tak jsem zjistil že opravdu přijeli a budou hrát.Jejich kecy mimo zpívání se soustředili na jedno slovo....PIVO:) nakonec předvedli nářez při kterém jsem si myslel že mi ta hlava uletí.
Na to že to byl malý fest tak mi připadalo že kapely dali do toho všechno takže musím dát 10/10
Raider
Čtenář

Odeslat příspěvekod MarkFX 19. 8. 2007 20:23

[quote="Ťuhýk"tTak Illdisposed a Root je metal, tak hadam, ze to bude metalovy festak :)[/quote]
ja neznám... nevěděl sem :oops:

jinak ani nevím jestli to řvalo až k nám bo sem byl na jiné akci o pár kilometrů dál... :nenapadne
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost...

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda