Kabát Turné 2007

Festival, koncert, nebo veřejná párty: Podělte se s námi o vaše plány a zážitky, dejte nám vědět o akcích konaných ve vašem okolí

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod includes 23. 5. 2007 18:07

Musí si přeci vzít někohoho "horšího"( "neznámého"), aby vynikli, ne :wink: ...
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HAck_SG 23. 5. 2007 18:39

Tak Mewa se mi vyloženě nelíbila. Přihlouplé texty, divné melodie. Walda gang zpíval upravené hitovky jako Eldorádo, Růže z texasu atd...
Ti to pěkně rozjeli a krásně naladili atmosféru. A pak Kabáti no a co vám budu povídat :lol:
HAck_SG
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 24. 5. 2007 08:55

tak na kabaty nejdu... jak uz tu nekdo napsa, nejnovejsi CD nic moc, navic u nas v HK to bude na letisti, tak kdyz si budu chtit trosku poslechnout, otevru okno, letiste mam kousek od domu :))
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dragonnx 1. 6. 2007 16:02

Ten den, co jsou v Ústí nad Labem, tak jedu se školou do Itálie. Takže nejedu. A ostatní města ne-e.
Neopunk & Emo = my music love
Dragonnx
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kurcatovium 6. 6. 2007 20:48

Kabát >>> v posledních letech komerční sra*ka... >>> NEJDU ani kdyby mi platili!
kurcatovium
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 6. 6. 2007 21:23

kurcatovium: Kdo dnes není komerční :x ...
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 6. 6. 2007 21:23

ja bych vedel...
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lu.kas 7. 6. 2007 15:17

includes: Posloucham i kapely, co si hudbou nevydelavaj. Vetsinou je to bohuzel videt treba na kvalite jejich nahravky (tzn. studia) nebo mnozstvi koncertu :( Ale aspon ta hudba neni ovlivnovana tim, co se jak dobre prodava a co je v mode
Podpis -> klik na 'www'
lu.kas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 8. 6. 2007 17:33

taak, dnes jsou u nas v hradci. a jeste porad nic neslysim, kdy asi tak zacnou hrat? :)
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mirdasl 8. 6. 2007 17:59

suk píše:taak, dnes jsou u nas v hradci. a jeste porad nic neslysim, kdy asi tak zacnou hrat? :)
Já též nic neslyším začnou udajně v 19.00h
mirdasl
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 8. 6. 2007 18:15

a porad nic neslysim... ale kdyz zkouseli, bylo to na zahrade prej slyset.. odkud presne jsi?
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mirdasl 8. 6. 2007 18:18

suk píše:a porad nic neslysim... ale kdyz zkouseli, bylo to na zahrade prej slyset.. odkud presne jsi?
:mrgreen: Jungmannova-tady to slyšet ale není,momentálně sem poblíž pouchova :mrgreen:
mirdasl
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 8. 6. 2007 18:23

na pouchove to bude pekne slyset :) ja jsem v plotistich...
kdybych mel kolo tak se zajedu podivat zadem okolo spravcaku az bude trosku tma... jenze kolo nemam tak zustavam doma...
a jestli pobliz pouchova neni nic slyset tak ten koncert asi zrusili :D
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 13. 6. 2007 19:34

Tak jsem včera byl v ČB na jejich koncertě, musím říci, světelná show to byla pěkná :) ... a Vojtek nezklamal :D
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pazy 19. 6. 2007 09:14

Já byl v Olomouci a rovněž to bylo skvělé. Kabáti jsou prostě špička no. Jinak Walda gang byl hodně dobrý, ta Mewa mě nějak neoslovila. :pozor2
Pazy
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků