My Chemical Romance v Praze (3.6.)

Festival, koncert, nebo veřejná párty: Podělte se s námi o vaše plány a zážitky, dejte nám vědět o akcích konaných ve vašem okolí

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod suk 6. 6. 2007 19:17

ne sorry... to uz bylo asi trosku moc :oops:
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SuperhollymaN 6. 6. 2007 20:42

suk píše:skok z mostu nebo ostrihani patky? :D
:lol: :lol: :lol: :tleskani :tleskani takto se povedlo... ne teda že bych chtěl někoho urazit :mrgreen:
A bude hůř...
SuperhollymaN
Sexoš Fároš 2009
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kurcatovium 6. 6. 2007 20:47

Pánové, teda nevím, ale MCR mi teda zdaleka jako EMO nepřipadá... Poslechli ste si někdy něco jako Lumen nebo Thema 11 ??

Každopádně rádobydrsní emaři jsou asi tak na stejné úrovni jako rádobydrsní punkáči... Holota je to! :D
kurcatovium
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 6. 6. 2007 20:48

me osobne to cemu se rika emo prilis jako emo neprijde, jestli je emo to v cem maji byt "citit emoce" tak to bych pak nazval emem neco z death metalu (konkretne death), cast heavy metalu a podobne...
ale kdyz se jim to libi...
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hotspot 6. 6. 2007 20:52

Tak emoce muzes citit i v raw blacku :D Co se tyce hudby, beztak plati ze cim hustejsi patka a drsnejsi vyraz je vic cool a emo a o hudbu tolik neni, stejne to je vsechno mirnejsi kopirka HC...
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 6. 6. 2007 20:56

ono obcas je to emo i celkem poslouchatelny, co hralo napriklad v tom videoklipu na emosraz nebylo tak spatny :)
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lu.kas 7. 6. 2007 15:16

suk: Me prave hudba treba My chemical romance nebo Billy talent trochu libi, ale ne to co k tehle hudbe patri, styl obleceni a zivota, "drsny" pubertacky co dostanou petku a jdou si podrezat zily atd.
Podpis -> klik na 'www'
lu.kas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dragonnx 7. 6. 2007 22:16

To s tím podřezáváním žil jsem slyšel, že některý to dělaj, jinde jsem zaslechl, že je to blábol. Mě se na EMO stylu toho líbí víc, ale to je věc názoru :) 8) .

kurcatovium píše:Každopádně rádobydrsní emaři jsou asi tak na stejné úrovni jako rádobydrsní punkáči... Holota je to! :D
Hezky řečeno :) . Asi tak nějak :) .

.quote="suk"]ne sorry... to uz bylo asi trosku moc :oops:


V pohodě :) .
Neopunk & Emo = my music love
Dragonnx
Návštěvník
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků