Nightwish

Festival, koncert, nebo veřejná párty: Podělte se s námi o vaše plány a zážitky, dejte nám vědět o akcích konaných ve vašem okolí

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Calhoun 29. 9. 2007 17:04

mOus3fr0mh0us3 píše:Poslouchal jsem to novy album s tou novou zpevackou a jeji zpev mi prijde takovej jakejsi popovej / tuctovej... nemuzu si pomoct...

Jo, jo, presne tak. Ted jsem to doposlouchal a neni to vyslovene spatny, ale ten specifickej zvukovej projev starsich Nightwish je pryc. F8 Delete a prvni album od Nightwish ktere nekoupim ... skoda :? .
Calhoun
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Fuck8r 3. 4. 2008 10:12

Jestli jste ještě neviděli DVD Nightvish Live in Sydney 08 tak se na to ani nekoukejte ! ... takovou hrůzu jsem jaktěživ neviděl !

Nejdřív jsem si myslel že je to nějaká předskupina parodující Nightwish ale ne - fakt to byli oni ! Kdyby tam měli všechno nový ale ne - oni musej hrát Tarjiny písně a né že to zpívá jinak (to je jasný a ani by to nevadilo) ona to zpívá příšerně a absolutně to nezvládá. Vždyť to museli na zkouškách vidět že to nejde a přesto to zahrajou před lidma a ještě to natočej na DVD. Když se ta zpěvačka pokouší zazpívat Ever Dream tak je to opravdu na hvězdnou pěchotu nebo já nevím. Nemá hlas na takové písně a nikdy mít nebude tak proč se tak trápí a ztrapňuje to nechápu. Ale o to víc si vážím Nightwishe s Tarjou.

nevěříte ? -> http://www.youtube.com/watch?v=6NnDgWuzlSA (na vlastní nebezpečí) :wink:
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Přeborník

Odeslat příspěvekod Alianna Hitomi 3. 4. 2008 11:39

nightwish bez tarjy neni uz nightwish je to jina skupina uz ,, ta nova mozna zpiva dobre ale me se to nelibi
Nemá tu někdo mentolku?
Dostaly se mi do pusy nějaké vnitřnosti, když jsem si probíjela cestu sem.
----------------------------------------------------------------------------
It's true. It's on the Wikipedia.
Alianna Hitomi
Čtenář

Odeslat příspěvekod Bobroněnko 3. 4. 2008 17:00

jukka mě bude bavit dycky :potichu
Hell was full...so I came back!
Bobroněnko
Přeborník

Odeslat příspěvekod jannnn 3. 4. 2008 17:06

No nevim jestli to je to kvalitou záznamu na YouTube, ale teda taky mi to prislo dost hrozny... :/
jannnn
Přeborník

Odeslat příspěvekod Fuck8r 3. 4. 2008 22:03

no od cca 2. minuty jí to tam příšerně ustřeluje v těch refrénech :( ...

ty nový písně jsou v pohodě ale ty Tarjiny nedá ani náhodou :eh
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Přeborník

Odeslat příspěvekod Player. 3. 4. 2008 22:22

nechcem nikoho urazit, ale urobim to :mrgreen: . Toto je jedna zo skupin, kvoli ktorej som v minulosti priam nenavidel metal :)a teraz to lutujem. Hlas tej zenskej je horsi ako srapnel v hlave. Proste mi nesedia.
Player.
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 3. 4. 2008 22:29

Buďte na druhou stranu rádi, že máte autentickej, syrovej živák bez studiovejch úprav... co by za to fanoušci jinejch kapel dali...
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Přeborník

Odeslat příspěvekod vvss 16. 4. 2008 15:21

wow.. naprostá hrůza:D:D jn. jak už tady bylo řečeno nightwish bez tarji nejsou nightwish..
a jinak já zas naopak více méně kvůli nightiwish jsem začal poslouchat metal..:)
a protože tarja dělala z nightwish to co byli tak jedu tedka do zlína na nu samotnou:)
ještě musím konstatovat že ta anete se oblíká hrozně:D v té austrálii má opravdu hrozné šaty..
Nokia C7 Charcoal Black (fw 014.002)
vvss
Čtenář

Předchozí stránka