Masters Of Rock 2008

Festival, koncert, nebo veřejná párty: Podělte se s námi o vaše plány a zážitky, dejte nám vědět o akcích konaných ve vašem okolí

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Bobroněnko 18. 2. 2008 17:44

já tam budu, ale taky tě neznám, takže si asi pivo dám sám, sorry :-P
Hell was full...so I came back!
Bobroněnko
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 18. 2. 2008 17:49

sakra, znas me lip nez ja sam a to ti stacilo videt muj font :P
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kirkwood 18. 2. 2008 17:53

no já ještě přemýšlím :D
Kirkwood
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 18. 2. 2008 17:55

jestli me znas? no, muzu te ujistit ze jo a az moc dobre.. ani o tom nevis 8-)
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kirkwood 18. 2. 2008 18:00

ee, jestli pojedu na MoR 2008 přeci :D no tebe neznám, protože když jsem přišla na pauzu, tak ty ses chýlil k odchodu ;)
Kirkwood
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zelik 18. 2. 2008 20:31

Já tam budu, pravděpodobně se většinu času budu zdržovat u stánku Budvara :)
Zelik
Nadšenec

Odeslat příspěvekod suk 18. 2. 2008 20:34

Kirk: jo pojed, muzes pak poznat i osobne :mrgreen: jen teda bych nechtel platit cestu az ze sokolova, to muze bejt slusne drahy co? ja to mam kousek a bude me to stat 600 :'(
Zelik: no, ze se ti to vyplati platit takovy prachy za vstup a pak jen bejt u stanku 8-) A kdybys vypadal jako ta slecna v avataru (ja vim ze ne, mas myslim delsi vlasy vid? :D ) tak bych si te nasel i osobne...

Bere si nekdo sebou pulitra nebo bude valit z kelimku?
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kirkwood 18. 2. 2008 20:38

suk: no já bych jela autíčkem s přítelem :D ale jako mohli bychom dát sraz a zakalit ;)
Kirkwood
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ConPower 18. 2. 2008 20:39

No nevím, ještě uvažuju. Zatím mě zaujali vlastně jenom Die Apokalyptischen Reiter (hrozný název :D ), My Dying Bride a Amon Amarth. K Moonspellu jsem se ještě nedostal; vím o nich, že jsou velká skupina. Pak ujde Sonata Arctica a Annihilator. Jinač pro mě nic moc. Přehršel symphonicu a gothicu. Loňská sestava mi teda vyhovovala podstatně víc, ale to jsem nemohl. Uvidíme, jestli ještě něco přibyde.
ConPower
Nadšenec

Odeslat příspěvekod suk 18. 2. 2008 20:46

kirkwood: takovyho bohatyho pritele bych chtel :D ja pocital naklady a aby se cesta autem vyplatila, musel bych vzit jeste dalsi 4 lidi :) pak to budu mit levnejsi nez vlak (kdyz se rozdelime).. ale kdyz uz pojedes tak urcite sraza dame ;)
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hotspot 18. 2. 2008 20:50

Mne v sestave zase nic prilis nezaujalo, takze kdyz uz, tak na Brutal Assault...
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kirkwood 18. 2. 2008 21:00

suk: ee, to je moje autíčko ;) ale má dobrý plat, takže by se cesta zacálovala :D
Kirkwood
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod chameleon 19. 2. 2008 16:56

Na MoRu jsem byla poprvé loni, ten letošní si rozhodně nenechám ujít. Lístek už mám dávno doma :)
chameleon
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zelik 19. 2. 2008 17:30

suk: JJ asi delší vlasy mam:) Ale rozhodně tam nejedu jen chlastat, jako většina kámošů, který si koupili lístek jen proto, aby to měli přes areál blíž do hospy:D
A půllitr si neberu, už jen kvůli tomu, že bych ho rozsekal dřív než vyjede vlak. Musíme přetrpět kelímky.)
Jinak já jsem se sestavou spokojenej, jen ještě doufam v nějakou pecku
Zelik
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 19. 2. 2008 19:22

Moje přítelkyně jede a mermomocí mě chce vzít s sebou.... no ještě se uvidí, z letošních kapel bych si zatím dal jen MDB a Moonspell.
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Přeborník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků