Prvá diskotéka

Festival, koncert, nebo veřejná párty: Podělte se s námi o vaše plány a zážitky, dejte nám vědět o akcích konaných ve vašem okolí

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod secta 27. 10. 2006 23:06

Takže chcem sa opýtať kedy ste boli na prvej diskotéke po prípade inej akcii a do kolkej ste tam boli :) čakám vaše príspevky ^^
secta
Čtenář

Odeslat příspěvekod van vren 27. 10. 2006 23:57

ještě sem tam nebyl a nepočítam s tim že bych tam někdy šel
be obscene... be be agressive
van vren
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 28. 10. 2006 07:45

Ja tam jednou byl :D To mi bylo patnact, meli jsme tam rozlucak se zakladkou... a co si budem povidat - nikdy vic...
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Přeborník

Odeslat příspěvekod johnnym 28. 10. 2006 08:03

Já byl asi před měsícem v jednom klubu (Lisboa, Praha), kde taky byl plac, kde se trsalo, takže mi to diskotéku docela připomínalo. Ale víckrát mě tam už nikdo nedostane. Je mi 17.

EDIT: Oslava narozek kamarádů (i teda moje, ale oni to organizovali), tak jsem tam šel kvůli nim.
Naposledy upravil johnnym dne 28. 10. 2006 19:54, celkově upraveno 1
"Citliví lidé hudbu milují."
Punk's not dead!
Mac user
johnnym
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Skinny 28. 10. 2006 16:06

byl jsem asi ve 12 letech asi do tří do rána (ale to byla taková vesnická diskotéka), pak dlouho nic- asi v patnácti 2x (to už byla normál diskotéka)a ted už nemám zájem nikdy víc tam přijít
byl jsem tam víceméně protože kámoši chtěli :wink:
Skinny
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Musiqueda 28. 10. 2006 16:14

Nebyla, nebudu :lol:
Musiqueda
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Mobil-man 28. 10. 2006 16:35

stejne jako ostatni. Jediny, co mozna by se dalo oznacit za diskoteku (?) rozlucak, ale jinak nechystam se...
Mobil-man
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Godoy 28. 10. 2006 16:36

Nikdy sem nebyl a doufam, ze ani nebudu, stejne by me tam nikdo nedotah, takze konecna odpoved

Nebyl, nebudu ;)
Godoy
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Pickun 28. 10. 2006 19:22

Nebyl :D
Pickun
Nadšenec

Odeslat příspěvekod J-o-U 28. 10. 2006 20:59

Ja si vzpominam, jakoby to bylo pred mesicem :-) Ale pritom to bylo pred 10 rokama :D To mi bylo 15 a mamka se me porad ptala, proc nikam nechodim atd atd... tak jsem teda sel, mel jsem 50Kč, za 30 bylo vstupny, Coca-Cola stala 10 a 5 bylo na satnu.

Uchvatilo me to natolik, ze jsem si schovaval cely tyden 50kč kapesnyho, abych mohl v patek zase vyrazit :shock: :D A tak si pamatuju ze ta pisnicka, kterou jsem tam slysel poprve byla Heaven od U-96 :D
J-o-U
Čtenář

Odeslat příspěvekod johnnym 28. 10. 2006 21:08

2J-o-U: Jo, tak to mě neuchvátila tolik diskotéka jako taková, ale spíš ty ceny, co tam byly..
Punk's not dead!
Mac user
johnnym
Nadšenec

Odeslat příspěvekod J-o-U 28. 10. 2006 21:13

No je fakt ze jeden vecer a mel jsem po kapesnym, ale stalo to za to :D Kazdopadne, dneska uz je vsechno jinak, a cola za 10 uz tam asi taky neni :D
J-o-U
Čtenář

Odeslat příspěvekod ES0 28. 10. 2006 21:14

J-o-U, skoda ze 90.leta jsou pryc, kde jsou ty hity od Twenty4seven, Haddaway, 2unlimited apod. :D

me po potkalo asi pred nejakymi 10 lety v Italii
Nachystejte uzenáče, na snídani jsem zpátky!
RED DWARF RULEZZZZ!!!
ES0
Přeborník

Odeslat příspěvekod Skinny 28. 10. 2006 21:15

J-o-U: jestli tam ta kola ještě vůbec je :wink:
Skinny
Nadšenec

Odeslat příspěvekod johnnym 28. 10. 2006 21:25

Jo, cola se tam vede, ale spíš jde o to, že za 10,- si dáš tak jednoho loka.
Punk's not dead!
Mac user
johnnym
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 29. 10. 2006 09:07

Ale jo, kdyz sem tam v tech patnacti byl tak jsem z toho byl taky pekne vyplesknutej... vsude lidi, hlasita hudba, svetla, stroboskop... a venku pred diskotekou byla nejaka akce, kde cepovali levny pivo... joj, to me tehda bylo docela zle :)
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Přeborník

Odeslat příspěvekod SuperhollymaN 30. 10. 2006 07:39

poprvý sem byl asi před rokem a pak několikrát když tam měl někdo oslavu (nechápu proč zrovna tam) jinak už mě tam v životě nikdo nedostane... :mrgreen:
A bude hůř...
SuperhollymaN
Sexoš Fároš 2009

Odeslat příspěvekod includes 30. 10. 2006 09:13

Poprvé? Jo, to už bylo dávno :D ... ale diskotéky teda moc nemusím, to spíš nějaký ten koncert :) ...
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod zamis 18. 11. 2006 08:00

no kdy jsem byl v nejakym klubu to si vazne uz nepamatuju, ale v takvejchle podnicich jsem stravil mladi. treba dneska jedeme do zajeci :wink:
Když spočítat znáš hromadu svých zisků a na jediný hod vše riskovat, zas po prohře se vracet k východisku a nezavzdychnout nad mořem svých ztrát, pak vítěz na širé jsi zemi.

Já jsem ten člověk, před kterým Vás rodiče varovali.
zamis
Legendární avatar Pauzy

Odeslat příspěvekod suk 29. 11. 2006 21:33

byl jsem tam jednou, tyhle prazdniny a vickrat tam teda nepujdu. Neda se to poslouchat, to divny chrceni a do toho tuc tuc tuc... fuj. Ani po 4 pivech se mi to nelibilo...
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010

Odeslat příspěvekod Mawe47 30. 11. 2006 08:22

asi v 15, byli sme to vyzkouset s kamoskou, jaky to je, kdyz o tom vsichni mluvi a bylo to desny
Mawe47
Přeborník

Odeslat příspěvekod Adam Bernau 5. 12. 2006 21:58

asi ve 14 (uz je to dost davno), hrali 2 unlimited, Erasure apod. Docela nuda.
Adam Bernau
Návštěvník

Odeslat příspěvekod maty1976 6. 12. 2006 10:46

Já ve 13 a je to určitě ještě dávněji. Rok 1989. Co se hrálo, nevím, my jsme tam šli kvůli dívkám, hudbu jsem už tehdy poslouchal zcela jinou než diskotékovou. Zatímco koncertů jsem navštívil stovky, na diskotéky jsem chodil velmi málo, a nikdy ne tancovat.
maty1976
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Samuel Gordon 6. 12. 2006 15:04

Bylo to v 15, ale do kolika, to uz si presne nepamatuju. Tipl bych tak do 12 :wink:
MacBook 13" Late 2008 :: Core 2 Duo 2GHz :: 4GB 1067MHz DDR3 :: nVidia GeForce 9400M 256MB :: Intel 320 120GB SSD :: WD Black 320GB HDD :: Mac OS X 10.7 Lion
Samuel Gordon
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod chameleon 6. 12. 2006 16:14

nebyla a nebudu
chameleon
Nadšenec

Odeslat příspěvekod ConPower 21. 12. 2006 15:10

Jenom "táborové" diskotéky, to mi bylo poprvé snad 8 nebo 9. :D Jinak nechodím, nemám zapotřebí poslouchat ty diskosračky. A pobavit se můžu spíš na nějakém koncertu po klubech.
ConPower
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Ledni_Medved 21. 12. 2006 17:06

dohromady cca 10x .. ale vicemene na dvou vesnickejch (= rvacka :-D) ... 3x Futurum (Oldies ja rad) ... a parkrat nekde sem tam :-)
i just done´did´dat! Yo Momma sed dat things ya all da´day´a´loooong! Thingies like "dont stop youngstah" ´n "Ya da best .. naaaaaah ... da best younstah" ....

and God stands by me when im saying dat "Ya love ya all" :-D
Ledni_Medved
Nadšenec

Odeslat příspěvekod MarkFX 21. 12. 2006 21:02

občas zajdu na tu nudnou kinderparty u nás na dědině, a jak to skončí tak se tam vždycky nějaky borci pohňápou... třeba z vedlejší vesnice stou naší... :-)
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost...

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod Kryštof Korb 4. 4. 2007 15:57

taky nebyl :D
near field | Úplně všechno o NFC.
Kryštof Korb
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Lamborghini 4. 4. 2007 16:11

já též nebyl
Lamborghini
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Michal P 4. 4. 2007 16:20

Pokud nepočítám takové ty akce na táborech a školách v přírodě, tak jsem byl tuším na první diskotéce někdy kolem roku 1989, to mi bylo 17.
Ale už nevím která byla ta první, jedna byla v Praze na Václaváku, někde tam jak je dnes Baťa a taky někde na Deltě a na Opatově jsem byl.
Ale později jsem je vyměnil za rockové kluby, Bunkr, 007, Belmondo atd.
Posledních více než 10 let jsem s vyjímkou akcí jako jsou třídní srazy nikde nebyl, už to nemusím.
...
Michal P
Přeborník

Odeslat příspěvekod Noovo 4. 4. 2007 18:30

na me prvni diskotece jsem byla v 16 letech v Třebenicich (ta diskoteka tam jeste je a funguje):oops: nudila jsem se, nebavila jsem se a chtelo se mi domu :lol: pak me tam zacali balit nejaci prazaci a to byla pro me konecna :mrgreen:
A jednoho teplého červnového dne se narodila Noovo:))

Love is a Losing Game

VENUS=Noovo :)

BYLO TO SILNĚJŠÍ NEŽ JÁ...Valmont (a já to také ráda používám:))
Noovo
Přeborník

Odeslat příspěvekod chemistry 4. 4. 2007 20:19

Noovo

hehe, skoro rovnaký scénár. ja mladé ucho a balila ma 3O ročná :shock:

teraz by som si dal povedať :lol:
chemistry between us
chemistry
Nadšenec