Kolik koncertů jste za svůj život zatím navštívili?

Festival, koncert, nebo veřejná párty: Podělte se s námi o vaše plány a zážitky, dejte nám vědět o akcích konaných ve vašem okolí

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod lu.kas 14. 4. 2007 21:11

Jsem z Karlovych Varu, ma to nekdo blizko? Zatim mam za to, ze jsem jeste na zadnym foru nikoho odtud nepotkal.

Jeste skoda ze je to tour k tomu jejich novemu CD, ktere se mi nelibi tolik jako ty starsi. Tak doufam ze zahrajou dost starsich pisni.

Prosil bych o par rad, je to muj prvni takovyhle koncert:
V kolik tam tak mam bejt, abych aspon videl na podium?
Co si mam / nemam brat s sebou? Je treba pravdepodobny, ze mi tam ukradnou mobila? A myslite, ze se muze v malym klubu dit treba to co v sazka arene, ze securitaci vyhazujou z batohu piti?
Nalejou mi tam pivo, kdyz nejsem plnoletej? (Pokud tam vubec bude nakej stanek)
Podpis -> klik na 'www'
lu.kas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Skinny 14. 4. 2007 21:17

lu.kas: takže na ně jedeš do Role? já jedu s kámošema taky, už jsem na nich jednou byl a nářez!
stánek s pivkem bude určitě :), určitě nalejou (teda snad)
Skinny
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dani-Filth 15. 4. 2007 11:16

Včera jsem se byl mrknout na Rammstein a NightWish revival.. Obě kapely mě dost překvapily :) Byl jsem zvědav, jak to zazpívá zpěvačka u NightWish a musím uznat, že to bylo hodně dobrý. Mimochodem byl tam i jeden kamarádský pardubičák. Ťuhýku nebyl některý kamarád ? :lol:
Dani-Filth
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AndrewJ 15. 4. 2007 11:59

za poslední týden jsem byl na třech koncertech, chodím zhruba na 30 koncertů ročně.. možná trošku víc, takže 2 - 3 stovky koncertů za sebou mít budu
AndrewJ
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pafffi 22. 4. 2007 19:27

AnderwJ: slušnej počet :roll: Já byla v pondělí na Tata bojs v Akropoli a až na tu klimošku více než výbornej koncík. Jeden z nejlepších, na kterejch jsem byla :D celkově to moc neumim odhadnout, na kolika jsem byla...20-30 odhaduju...
Život se neměří počtem výdechů a nádechů, ale počtem okamžiků, které nám vyrazily dech...

Jsem si jistej, že jsem se tehdy rozhodl správně, ale taky neuplyne den, abych nelitoval, že jsem se tenkrát nerozhodl jinak..
Pafffi
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 22. 4. 2007 21:26

ani nevím, asi na žádným... Ja su spíš na jinou hudbu a jiné akce, ale vloni když sme byli na Beerfestu v Olmiku tak tam hráli Horkýže Slíže a nějaké kapely a náhodou to bylo dost v pohodě, pokalovat různá pivka, do toho hudba, fakt v pohodě..

a tenhle tyden asi pujde na Majáles, tam budou hrát Tataboys, Vypsaná Fixa, Skyline a ještě jakási kapela :)
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod chemistry 13. 5. 2007 18:07

koncerty ak ovšem nerátam psytrance party tag len 2 a to:

Pavol Hammel- komorné príjemné
Karol Mikloš - fantastické úžasné a málokto ho pozná ale robí kvalitnú hudbu na štýl legendárnych The Smiths
chemistry between us
chemistry
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 13. 5. 2007 19:00

Tři Sestry, Divokej Bill 2x, Avril Lavigne, Shakira :)
anonymni

Odeslat příspěvekod MarkFX 13. 5. 2007 20:12

za posledních 14 dní sem navštívil 3 festivaly (2 Majálesy a jeden Beerfest)... Tolik sem jich nenavštívil za cely život a ted najednou za tak krátkou dobu :o Ale bylo to v pohodě :)
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lu.kas 13. 5. 2007 20:56

MarkFX: A jaka je na takovychle open-air festivalech atmosfera? Ja mam pocit ze tam lidi delaj vsechno jinyho nez aby si uzivali hudbu ktera jim hraje. Kdyz jsem koukal na videa z nakych takovyhle koncertu - deset lidi poguje pred podiem a zbytek postava s kelimkem v ruce a keca. To ja radsi kdyz celej sal jede s kapelou.
Podpis -> klik na 'www'
lu.kas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 13. 5. 2007 21:21

heh... ja zas nevím jak to chodí na takových tvojích koncertech ale myslím že ty mé nebyly špatné 8)

a taky samozřejmě sem si dal pár pivek už ze startu a v průběhu... to k tomu patří jak k Benderovi anténka :D
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod droopy 13. 5. 2007 21:39

ehm, co je kurňa na tomto vlákne dôležité? btw. to nerátam. za koľko koncertov sa ráta týždňový festival?
droopy
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fahrman 16. 5. 2007 07:33

vylozene koncerty byly (chronologicky): Dalibor Janda, Rammstein, Monkey Business, Kabat, Rammstein ... plus parkrat vazna hudba, koncerty na festivalech apod
fahrman
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Skinny 19. 5. 2007 00:08

teď jsem dorazil ze Slížů, bylo to parádní, akorát jsem uřícenej jako blázen
Skinny
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 20. 5. 2007 20:02

Skinny: kdepakze to byli? btw kdyz jsem byl minule tak ze me lilo jako bych spad do bazena... :D
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků