Kolik koncertů jste za svůj život zatím navštívili?

Festival, koncert, nebo veřejná párty: Podělte se s námi o vaše plány a zážitky, dejte nám vědět o akcích konaných ve vašem okolí

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod includes 15. 10. 2006 22:17

Na kolika živých koncertech jste byli? A na kom?

Tak já chodím dost na koncerty a o prázdninách dost jezdím na hudební festivaly, takže jsem slyšel např. tyto skupiny a zpěváky(čky): Aneta Langerová, No Name 3x, Chinaski, Divokej Bill, Čechomor 2x, Ready Kirken, Wohnout 2x, 4LYN, Polemic, Julia, Taxi to the Ocean, The Transmitter, Jaksi Taksi 3x, Kryštof, ŠkWor, ZNC, Ine Kaffe 2x, Clou, Cocotte Minute, Post-It, Krucipusk, Lety Mimo, Prohrála v Kartách, Harlej, Doga, Volant 4x, Visací zámek, Gaia Mesiah 2x, a pak ještě mnoho dalších.... a vy?
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Weslo 15. 10. 2006 22:41

každoročně jezdím na Reggae Ethnic Session pak jsem byl taky na ranec lokálních hip hop párty(Česká Lípa represent)....taky jsem by na X-Massacre 2005..sem tam navštívím Los Tekkenos v Crossu..takže asi tak
Weslo RepRezent® vegetarián a odpůrce týrání zvířat ©
Weslo
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jim 15. 10. 2006 23:23

moc tam nechodím, ale jednou jsem dosatl lístky na Scooter, nebylo to špatný...ale moc to prostředí koncertů nemám rád, tlačeníce apod..
Fabia RS Dieselpower - 274PS@578Nm - EX
BMW 335Cd Dieselpower - 340PS@707Nm
Jim
Návštěvník

Odeslat příspěvekod johnnym 16. 10. 2006 15:26

Rád bych chodil, ale nemam na to peníze a když jsem letos chtěl jít v lednu na Anti-flag, tak jsem byl na horách a pak, když tu byli asi o měsíc později Good Riddance, na který bych býval rád taky zašel, tak jsme byli na horách pro změnu se školou.
"Citliví lidé hudbu milují."
Punk's not dead!
Mac user
johnnym
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 16. 10. 2006 16:54

Aaa to se neda spocitat. Moc rockovejch a metalovejch koncertu. Mezi ty nejlepsi ale radim tri rocniky Brutal Assaultu, Iron Maiden v praze v T-mobile Arene pri turne k desce Dance of Death nebo koncert Haemorrhage a Hypnos v Pardubicich...
Mno a pak spousta konciku v Pardubicich a Chrudimi. Vesmes rock a metal a pak taky troska punku :)
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SuperhollymaN 23. 10. 2006 06:51

mno za tenhle rok toho moc nemám, byl sem v T-Mobilu na Transmission 2 (zadarmo proč ne... ale pivo za 40?!? už tam nevlezu :lol: ) pak z těch významějších to byli Aiden a Vypsaná Fixa, jinak se chystám ve středu na Tři Sestry, v říjnu na Roe-Deer a Southpaw, v prosinci do Zlína na Cradle Of Filth a v březnu na Manowar do Pardubic... :mrgreen:
A bude hůř...
SuperhollymaN
Sexoš Fároš 2009
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 23. 10. 2006 07:06

ad Manowar: Myslis ze uz to v breznu fakt vyjde? Ja se na ne chystam do tech Pardubic uz rok a porad se jim sem nejak nechce :mrgreen:
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dani-Filth 23. 10. 2006 13:05

No já byl v Praze tehdy na Judas Priest a pak ve Zlíně - CoF, Apocalyptica, The Haunted atd.. Bylo to fajn.. Plánuju Brutal Assault. Daleko to nemám :-D
Dani-Filth
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Musiqueda 23. 10. 2006 13:21

Nespočet :D ne, tak pár jich bylo... mám radši festivaly :)
Musiqueda
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Michal P 23. 10. 2006 13:55

Dřív jsem chodil pořád, nějaká stovka to byla, teď co mám rodinu už nechodím skoro vůbec.
...
Michal P
Přeborník

Odeslat příspěvekod kodl 23. 10. 2006 15:10

Nevím proč to má přídomek Důležité, ale budiž.

Chodím spíše na festivaly. Z koncertů si namátkou vzpomínám na Mňágu&Žďorp, Kabáty, Brutus, ... Vše opakovaně. Kolikrát to bylo si fakt nevzpomenu
Jsem z Plzně, tak hádejte co piju ...

"Může se vám to nelíbit, můžete s tím nesouhlasit… ale to je tak asi všechno, co s tím můžete dělat." Jára Cimrman
kodl
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SuperhollymaN 23. 10. 2006 17:10

[quote="Ťuhýk"tad Manowar: Myslis ze uz to v breznu fakt vyjde? Ja se na ne chystam do tech Pardubic uz rok a porad se jim sem nejak nechce :mrgreen:[/quote]
já doufám :oboze nic jinýho mi nezbejvá, já si myslim že odložení o tři měsíce by jim snad mohlo stačit a když ne tak halt budu muset čekat dál noo, co se dá dělat... :D
A bude hůř...
SuperhollymaN
Sexoš Fároš 2009
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vencos 27. 10. 2006 20:46

Tak byl jsem akorát na 2x <III>... Jednou v T-mobile aréně(zničilo mi to uši-pískááááá...) a teď ve středu taky na <III> v Lidovém domě ve kbelích
Sex & Drugs & Rock & Roll
Vencos
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Godoy 27. 10. 2006 20:56

jen 3 :( ale kdybych měl čas a dopravní prostředek tak jezdím po celym světě jen po koncertech :)
Godoy
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod icikus 27. 10. 2006 22:01

Moc jsem ještě nebyl ;)

Ale kdysi, tuším před čtyřma rokama jsem byl na Landovi, Vltava Tour (v té době jsem byl jeho velký fanoušek a dosud si to pamatuju), to mi bylo deset :D

Pak jsem jednou byl na Olympicích, Čechomorech a na Divokým Billovi, ten byl teďka před prázdninama. Ale moc mě to neláká, možná si raději stáhnu dvdčko ze záznamem.. Teď raději chodím na Kometu :P
icikus
Návštěvník

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků