Kolik koncertů jste za svůj život zatím navštívili?

Festival, koncert, nebo veřejná párty: Podělte se s námi o vaše plány a zážitky, dejte nám vědět o akcích konaných ve vašem okolí

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod SuperhollymaN 27. 8. 2007 09:18

helehele... vchod 25. tam sme měli sraz s ostatníma :lol: no tak to je dobrý... hej to se divim páč na mě i ostatní emaři čuměli jak na debila :lol: jj a threee cheers je asi nejlepší... hele jsem někde zaslechle že tu maj bej Funeral For a Friend.... šla bys? :D :mrgreen: 8)
A bude hůř...
SuperhollymaN
Sexoš Fároš 2009

Odeslat příspěvekod Biggi 28. 8. 2007 12:50

A neměl si na zádech třeba i batoh? :D
Na Funeral For a Friend se nechystám, ale mají tady být někde v říjnu nebo listopade, ne? :D
Já se spíš snažím, abych se dostala do Bratislavy.. na MCR :lol: :mrgreen:
Biggi
Návštěvník

Odeslat příspěvekod SuperhollymaN 29. 8. 2007 12:19

mcr... no .... já radši mlčim :mrgreen:
A bude hůř...
SuperhollymaN
Sexoš Fároš 2009

Odeslat příspěvekod Biggi 29. 8. 2007 12:24

No jo, tak každej má rád něco jinýho.. :mrgreen:
Biggi
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Matik 29. 8. 2007 13:32

No já byl asi tak na deseti.
Koho chleba jíš, toho píseň zpívej.
Matik
Nadšenec

Odeslat příspěvekod includes 18. 10. 2007 00:59

V sobotu - Horkýže Slíže a Vypsaná FiXa - velmi povedený koncert :)
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod suk 18. 10. 2007 12:53

Minulou sobotu - NVU, Totalni nasazeni, Znouzectnost, Znicehonic + jeste neco co jsem uz nezvladnul a odesel (nebyl tam nikde vzduch, uz jsem tam sebou malem seknul.. )
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010

Odeslat příspěvekod K1LL 19. 10. 2007 18:12

na Totáče se zanedlouho taky chystám
Aces High
K1LL
Návštěvník

Odeslat příspěvekod dejvidek 29. 11. 2007 16:01

Jako koncert beru něco velkýho, ne club plnej lidí - toho bylo nespočet. Z těch větších Chemical Brothers, Underworld, The Orb, Massive Attack, U2 a z DJs toho byly mraky, Boy George, Roger Sanchez, Timo Maas, Oakenfod, Dyk, Tiesto, Buuren, ATB, Sasha, Cox, Guetta, Marco V, Picotto, Sinclair, Liebing, a mnoho dalších.
Chybí mi Fatboy Slim a Ferry Corsten :-)
dejv
dejvidek
Čtenář

Odeslat příspěvekod jannnn 16. 12. 2007 00:52

Já jsem v tomdle lůzr. Jen na Kunčicích a Strahov Open Airu...

A už se takovou dobu chystám na Totální Nasazení, Tleskače a 100zvířat.
jannnn
Přeborník

Odeslat příspěvekod lu.kas 16. 12. 2007 13:07

Celkem hafec rekl bych, za posledni rok to muze bejt tak 10-15, z toho jeden festival.
Ale tech, kam jsem sel skutecne rad a libilo se mi tam bylo tusim tak 7... Na ostatni jsem sel jenom treba z nudy, radsi nez abych sedel doma.
Podpis -> klik na 'www'
lu.kas
Přeborník

Odeslat příspěvekod Koby 19. 12. 2007 00:33

Chodím jenom na kvalitní a zahraniční koncerty, česká tvorba mi nic neříká. krom Celuly New York, ale to není moc česká tvorba.

několikrát Rolling Stones ( Praha, brno, Mnichov ) , Robbie Williams ( Berlin), u2 ( Katowice ), Bon Jovi ( Mnichov ), Madonna ( Praha ), Phil Collins ( praha ), Genesis ( praha), Anastacia ( praha ), Elton John ( Viden ), Ozy Ozbounre ( Praha ), naposledy Joe Cocker v Sazce, hodne velký překvapení

Chystám se příští rok navštívit joe Satrianiho a Iron Maiden, ty mi chybí :) A jednou snad Pink Floyd...

Určitě pudu znovu na U2, to bylo výtečný, určitě pudu v červnu do Mnichovana Bon Jovi, abych si ověřil, jestli minulej rok byly unavený nebo je to nebavilo, protože koncert na mě nepusil nikterka skvele, a kapelu studiovou hodne mužu... A už mám koupneý lístky na celine Dion taky na Olympiastadion, na tu jsem hodne zvedavej.

Na festivalu jsem byl jednou V ostravě a skončilo to přesně jak jsem čekal: Hrozný zvuk, každý hraje chvíli ale hlavně tam hrají kapely, nakterý si mužu kdykoliv kamkoliv za 150 doběhnout :) A to celé se opakuje nekolikrát za léto. Nehlede na to,ž e víkedn mě se všim všudy vyšel tenrkát asi na 2500,- :)
Takže festival už nikdy, resp. nikdy u nás, kde máme Chinaski, anetu, kabát. kryštof a pár jiných kapel + občas nekdo nový.
Mazda MX5 NC1 2.0i expression - Bilstein podvozek, samosvor LSD, 6kvalt, xenony, Bose sound, Keyless systém, kůže + výhřev atd.. = opravdová RADOST Z JÍZDY
Koby
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 19. 12. 2007 11:25

I u nás jsou festivaly, kde na Chinaski fakt nenarazíš :-D
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Přeborník

Odeslat příspěvekod Koby 19. 12. 2007 18:43

[quote="Ťuhýk"tI u nás jsou url=http://www.brutalassault.cz]festivaly[/url], kde na Chinaski fakt nenarazíš :-D-/quote]

To jistě jo,ale co tam hraje za kapely? Myslíš že ti celej tenhle festival vynahradí jeden koncert System of a down, Slayer, Korn nebo Slipknot? Na všech 4 jsem byl a bylo to skvělý a myslim si, že tihle partičky, což je z 90% většinou jenom pel pel odkaždýho trochu a nic svojeho, ti prostě nic nenabídnou, alesponn já to tak vidim.

Třeba včera jsem byl na kapele kámoše, My own story.. docela se o tom píše, jak je to dobrý. Ano, na čeksý pomery dobrý a celkem dobře zahraný, ale je třeba si uvedomit, že ti kluci nevymysleli zatim nic novýho, pouze si vzali od každýho svýho vzora špetku nečeho a vzniklo z toho toto a takových kapel je po svete tisíce. Ale to jsem odbočil... Zkrátka chci říct,, že festivali taky nemám rád kuli tomu, že tam hraje drtivá vetšina kapel strašně si podobných. A mám radši originální a nečím typické kapely.
Mazda MX5 NC1 2.0i expression - Bilstein podvozek, samosvor LSD, 6kvalt, xenony, Bose sound, Keyless systém, kůže + výhřev atd.. = opravdová RADOST Z JÍZDY
Koby
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 19. 12. 2007 21:15

Z těch kapel co jsi jmenoval bych uznal jen Slayer (ty jsem ještě bohužel živě neviděl, mám je v seznamu na prvním místě). To je prostě o hudebním vkusu. Ale to je jedno, hlavní přednost festivalů vidím v tom, že přijdeš do kontaktu i s jinou hudbou, můžeš objevit nové kapely, rozšířit si obzory, což na koncertu Slipknot teda rozhodně nehrozí.

Navíc, můžeš si tu kapelu zároveň proklepnout, jak jsou na tom v živém provedení. Na festivalech často bývají docela bojové podmínky, takže se docela lehce pozná opravdu dobrá kapela od toho zbytku.

Zbytek je pouze o hudebním vkusu, to sem nepatří. BA jsem uvedl trošku s nadsázkou, ale chtěl jsem ukázat, že i u nás jsou kvalitní festivaly (co se kapel týká - to nikdo Shindymu nemůže upřít).
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Přeborník

Předchozí stránkaDalší stránka