CzechTek (2005)

Festival, koncert, nebo veřejná párty: Podělte se s námi o vaše plány a zážitky, dejte nám vědět o akcích konaných ve vašem okolí

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod AndrewJ 29. 7. 2005 10:45

Co si o něm myslíte??? Já jsem se tam chtěl je t podívat, i když tu hudbu neposlouchám, ale jsou mi blízké názory freetekno komunity... Ale nejvíc mi vadí, co dělá policie, že zablokovala zcela legální přístup na legálně zapůjčenou louku... to mi přijde jako nehoráznost...
AndrewJ
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod homomorfismus 29. 7. 2005 10:50

pokud jsem dobře informován, tak přístup na tu louku je možný jen přes jiné pozemky, jejichž majitelé souhlas k přístupu na ně nedali
homomorfismus
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Goci 29. 7. 2005 10:52

jojo slyšel jsem to taky, proto policie nechce nikoho pustit, pač by museli jít přes jiný pozemek, který nemaj pronajatý
Největší chyba na Internet Exploreru je ta, že jde spustit
Goci
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AndrewJ 29. 7. 2005 10:56

To tvrdí policie.... freetekno tvrdí, že součástí pozemků je i příjezdová cesta a i kdyby ne, tak mohou používat cesty, které patří někomu jinému podle jakéhosi zákona, aby mohli vykonat svá vlastnická práva... Právě nevím komu věřit, ale po svých zkušenostech s policíí věřím víc teknařům..
AndrewJ
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AndrewJ 29. 7. 2005 11:00

Navíc policie tvrdí, že pronajímatel svůj souhlas odvolal... ale to taky teknaři dementují... uvidíme, jak to dopadne.. třeba to budou severní čechy.... Proč ne jižní morava? Já jsem svoji louku nabízel (zdědil jsem ji po babičce, ale nemám kapacity, abych se o ni staral, a nestojí mi za to, to pronajímat... dělám tam občas kalby...
AndrewJ
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod homomorfismus 29. 7. 2005 11:01

no, ono to zas tak jednoduchý nebude. jasně, taky jsem si matně vědom nějaké takové normy. nicméně jsem si taky matně vědom toho, že něco jinýho je, když ti přes pozemek přejede traktor, aby posekal louku a něco jinýho je, když se ti přes něj přežene deset tisíc lidí v autech. ono vykonávání vlastnických práv má taky nějaký hranice
homomorfismus
Návštěvník

Odeslat příspěvekod AndrewJ 29. 7. 2005 11:04

no jednoduché to není určitě, ale stejně podle katastru, mají na tu cestu nárok... to jen policisti dezinformují, už je to skoro jasné...
AndrewJ
Přeborník
Uživatelský avatar


Odeslat příspěvekod homomorfismus 29. 7. 2005 11:14

huh, tak to je na mě až moc tendenčně napsanej komentář :)
homomorfismus
Návštěvník

Odeslat příspěvekod AndrewJ 29. 7. 2005 11:15

tendenční to je, ale o nic míň, než to co dělají policisti...

Pravda bude jako vždy někde uprostřed...
AndrewJ
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AndrewJ 29. 7. 2005 11:18

AndrewJ
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod homomorfismus 29. 7. 2005 11:35

nevim, zatim nevěřim nikomu. uvidíme, co se z toho vyklube

edit: přečti si třeba tohle: http://www.novinky.cz/domaci/61806-poli ... matum.html .
homomorfismus
Návštěvník

Odeslat příspěvekod AndrewJ 29. 7. 2005 13:34

Policie ČR lže... Vyjádřil se majitel pozemku, že žádný souhlas neodvolal.... aspoň to tvrdí idnes.cz, to už je fakt humus... ASi to vidím na nějakou další demonstraci, tohle by Bublan neměl ustát. Tohle je absolutní porušení demokracie. Fuj, humus...
AndrewJ
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod adamek.jan 29. 7. 2005 13:37

Ja si myslim, ze je to super akce a i to, ze vlastne predem nikdo nevi kdy to bude je luxus!
adamek.jan
Nadšenec

Odeslat příspěvekod AndrewJ 29. 7. 2005 13:39

adamek. jan: ne kdy, ale kde...
AndrewJ
Přeborník
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků