CzechTek (2005)

Festival, koncert, nebo veřejná párty: Podělte se s námi o vaše plány a zážitky, dejte nám vědět o akcích konaných ve vašem okolí

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Peshi 1. 9. 2005 19:28

Zkracene receno: Policie to prehnala.
Peshi
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Heady 3. 9. 2005 01:03

schm20 píše:všechno bych to domlátil proč nepoužili třeba zbraně já bych pozval armádu aby to trochu poskládala na zem, normálně drze bych to všechno odprásknulo/quote]

ty hovado, ty idiot, somar sprostyyyyy !!! nevies o com tocis !!! drz nabuduce <> !!! ok ?? si precitaj moje prispevky na tuto temu a som zvedavy, ze co potom povies, magor jeden...
Keby aspon 1 z 1 000 slnk malo planetu, keby aspon 1 z 1 000 planet ma zivot a keby aspon 1 z 1 000 zivotov bol zivot inteligentny, tak su vo vesmire miliony inteligentnych zivotov !!!
Heady
Návštěvník

Odeslat příspěvekod karinaut 16. 6. 2006 20:07

[quote="Jiří Pešek"oZkracene receno: Policie to prehnala.[/quote]

To si nemyslím. Technaři nadávají, jak jim bylo ublíženo. A i kdyby to tak bylo, nemůžu si pomoct, ale jestliže, čistě teoreticky bych tam byl (napůl zfetlej a vožralej), tak když mě policie vyzve, abych se zdekoval a já je neuposlechnu, tak musím počítat, především s ohledem na probíhající nevraživou atmosféru mezi tábory, že prostě jasně dostanu přes držku. Ty policajti toho měli taky plný kecky, a když se dívaj na zfetovaný roštěnky a individua, kteří jsou totálně mimo, tak se jim vůbec nedivím. :pozor2

Je mi jasný, že nic není jenom černý nebo bílý a i tady není právo/pravda jen na straně policie, ale spíše se přikláním na jejich stranu.

PS: jak už bylo dříve řečeno, nezažil jsem takový bordely na žádným festu, kde se hrál metal/rock.

Mno, a teď mě můžete ukamenovat. :twisted:
Kdo lituje,že chyboval,je téměř nevinný.
SENECA
karinaut
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Fuck8r 25. 6. 2006 01:43

karinaut píše: tak když mě policie vyzve, abych se zdekoval a já je neuposlechnu, tak musím počítat, především s ohledem na probíhající nevraživou atmosféru mezi tábory, že prostě jasně dostanu přes držkud/quote]

... měli pronajaté pozemky a jezdili tam veřejnýma komunikacema = nikdo neměl právo je vyzívat k odchodu
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Přeborník

Odeslat příspěvekod Ally 25. 6. 2006 11:49

Nevím proč má vždy problémy jen tato akce. Jiné a mnohdy i větší akce probíhají bez problému. Policie to asi přehnala, ale z leteckých snímků bylo vidět, že jsou nasáčkovaní i mimo povolené pozemky.
~ Proti blbosti i bohové bojují marně. Jan Werich
~ Once upon a time ...
~ Pauza: *11.2.2006 - †10.11.2009
Ally
VIP uživatelka

Odeslat příspěvekod Adam Bernau 25. 6. 2006 12:11

a na jinych - vyvolenych - festivalech nejsou lide nasackovani i mimo areal festivalu? A taky proc byli nasackovani jinde? Nebylo to hlavne diky policii?
Adam Bernau
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Fuck8r 25. 6. 2006 16:34

ally píše:Nevím proč má vždy problémy jen tato akce. Jiné a mnohdy i větší akce probíhají bez problému. Policie to asi přehnala, ale z leteckých snímků bylo vidět, že jsou nasáčkovaní i mimo povolené pozemky.i/quote]

... část lidí poruší pravidla a jsou za to vymlácený všichni bez rozdílu!!! i ti kteří se snažili nedělat problémy a jen si zapařit ... :tleskani
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Přeborník

Odeslat příspěvekod Ally 25. 6. 2006 17:43

Holt policajti když se už jednou rozjedou (většinou nedělají nic), tak nehledí vlevo, vpravo a zmlátí vše, co jim vleze pod ruce. Musí si někde vybít svoje mindráky.
~ Proti blbosti i bohové bojují marně. Jan Werich
~ Once upon a time ...
~ Pauza: *11.2.2006 - †10.11.2009
Ally
VIP uživatelka

Odeslat příspěvekod Peshi 25. 6. 2006 18:35

Tento zasah byl ciste z politickych duvudu, aby Paroubek ukazal, jakou ma moc v tomto state. Pokud si dobre pamatuju, technari udelali skody za par desitek, mozna stovek tisic, ale policejni zasah financovany z penez danovich poplatniku stal nekolik desitek milionu korun. Bublan mel okamzite odstoupit.
Peshi
Návštěvník

Odeslat příspěvekod xmickey 1. 6. 2007 15:25

Nevim jestli to tady bylo, ale jako je to hnus... :cry:
http://static.policejnistat.cz/video/cz ... 05-gun.avi
2010 VW Golf VI 1.4 TSI & 1992 Suzuki DR 350 S
xmickey
Návštěvník

Odeslat příspěvekod -pb- 2. 6. 2007 16:51

xmickey: tak nevím, nějaká ludra klade odpor při zadržení, ze strany policie se rozhodně nejedná o žádnou brutalitu.
-pb-
Návštěvník

Předchozí stránka