Festival/koncert bez placeni

Festival, koncert, nebo veřejná párty: Podělte se s námi o vaše plány a zážitky, dejte nám vědět o akcích konaných ve vašem okolí

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Kirkwood 5. 7. 2010 15:18

Nejlepší je si zajít na koncík, kde hraje ta kapela, kterou chceš vidět + ještě jedna.. V sobotu kamarád pořádal koncík s 8-mi kapelami, stejný žánr (akorát jedna byla trochu mimo a i propadákem). Skvělá akcička za málo peněz a s možností konzumace svého pití..
Kirkwood
Přeborník

Odeslat příspěvekod suk 5. 7. 2010 15:24

kirk: tak jasne ze maly koncertiky sou nejlepsi, taky na ne chodim (a platim! :D ), ale stejne koncerty zajimavejsich kapel bejvaj daleko a za sileny penize :-/
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010

Odeslat příspěvekod hobitt 5. 7. 2010 18:26

Kirkwood píše:Nejlepší je si zajít na koncík, kde hraje ta kapela, kterou chceš vidět + ještě jedna.. V sobotu kamarád pořádal koncík s 8-mi kapelami, stejný žánr (akorát jedna byla trochu mimo a i propadákem). Skvělá akcička za málo peněz a s možností konzumace svého pití..

Jj, taky chodím na takovéhle koncerty. Cca. 2x do měsíce je v jednom místním klubu koncert 4-6 kapel podobných žánrů plus fajn místo, otevřený bar, zábava od osmi až do rána, to vše za padesát kaček...co víc si přát. :)
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
2006 Škoda Fabia Combi 1.4 16V LPG
2007 Citroën Berlingo 1.4i X
2017 Dacia Dokker 1.6 LPG
hobitt
Přeborník

Odeslat příspěvekod suk 5. 7. 2010 18:43

Se neboj, taky tu jednou do roka, kdy ze postesti, neco takovyho je :D
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
suk
Sherlock Noha 2010

Odeslat příspěvekod hobitt 5. 7. 2010 19:23

Jenom jednou do roka? :shock: Tak to Tě zvu do karvinského klubu Baron, tady je to o dost častějc. :)
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
2006 Škoda Fabia Combi 1.4 16V LPG
2007 Citroën Berlingo 1.4i X
2017 Dacia Dokker 1.6 LPG
hobitt
Přeborník

Odeslat příspěvekod mtmccox2 5. 7. 2010 19:47

Já bohužel nebyl na Maidenech, když tu byly v 2k8, a letos hrajou jenom tři ***** daleko ve Wackenu, a nebo zas někde v Budapešti. Tak si vyber. Zatím to vypadá, že nikam nejedu, protože by jízdenka byla dvakrát dražší než lístek na akci.. A u starých kapel je to o to smutnější, protože už pomalu "důchodoví" a možná že mají naplánován odchod na odpočinek.. Modlím se ale, abych je ještě někdy stihl, snad i v ČR.
Jesus Christ made changes to your life. Do you want to save it?

|Yes||No|
mtmccox2
Chachumbábův

Odeslat příspěvekod suk 5. 7. 2010 20:23

cox: no, Wacken... na ten by byl listek stejne drahej jako cena, navic si ho stihnout objednat je taky docela pruser :D
----
suk
Sherlock Noha 2010

Odeslat příspěvekod trent 6. 7. 2010 06:16

Nejlepší jsou Rolling Stones. Byl jsem na jejich "posledním koncertu kariéry" a od té doby tu byli ještě jednou, dvakrát. Také na posledních koncertech.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter

Odeslat příspěvekod mtmccox2 6. 7. 2010 15:57

No, tohle hraní na city sice není úplně správný, ale furt je to lepší, než aby fakt přestali a hotovo :-(
Jesus Christ made changes to your life. Do you want to save it?

|Yes||No|
mtmccox2
Chachumbábův

Odeslat příspěvekod Bungo 8. 7. 2010 14:20

Přesunuto do sekce festivaly a koncerty... Bungo
Excuse me, is this the Society for Asking Stupid Questions ?
Bungo
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Kirkwood 8. 7. 2010 18:07

suk: tak já si na menší koncík klidně do tý Prahy zajedu ;-) navštívíme kamaráda, prohlídneme si části Prahy, kde jsme ještě nebyli a máme to i s průvodcem a doprovodným komentářem :-D
Kirkwood
Přeborník

Předchozí stránka