Festival/koncert bez placeni

Festival, koncert, nebo veřejná párty: Podělte se s námi o vaše plány a zážitky, dejte nám vědět o akcích konaných ve vašem okolí

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod suk 3. 7. 2010 17:36

Tak zacina RFP v HK, a vidim to, ze se tam pujdeme podivat, samozrejme, pres plot nebo tak (jako minulej rok :) ). Zajimalo by me, co mi vlastne tak vsecko muzou udelat, az me chytnou - predevsim teda z pohledu zakona, ze mi muzou rozbit drzku a zlamat hnaty to je mi jasny, ale to nejspis neudelaj, bo by meli problemy sami...
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010

Odeslat příspěvekod mtmccox2 4. 7. 2010 18:35

Začneš lístek hledat po kapsách, baťohu, v botách a s túze překvapeným a vystrašeným obličejem řekneš, žes ho někde tady ještě před půl hodinou měl :D
Nemyslím, že by ti kromě pokuty hrozilo něco tvrdšího..
Jesus Christ made changes to your life. Do you want to save it?

|Yes||No|
mtmccox2
Chachumbábův

Odeslat příspěvekod suk 4. 7. 2010 19:00

Spis ten "nerozbitnej" pasek na ruku. A i ta pokuta neni zrovna nic potesujiciho.... to uz radsi dostat do drzky, protoze tu pokutu mi pak zaplati ten sekuritak a jeste mi prida, az mi bude platit odskodny za ruku, kterou si radsi zlomim nekde mimo :D
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
suk
Sherlock Noha 2010

Odeslat příspěvekod mtmccox2 4. 7. 2010 19:04

No jo, nedošlo mi, že na tyhle akce se cvakají ty barevný nesmysly..

Tak když si tu ruku ulomíš předem, budeš moct tvrdit, že jsi pásek ztratil i s rukou..

Taky by možná stálo za to pouvaovat nad výrobou na dálku nerozeznatelné jednoduché napodobeniny :)

|Yes||No|
mtmccox2
Chachumbábův

Odeslat příspěvekod Jack111 4. 7. 2010 19:39

A nebo si vem mikinu. Sice bude 30 stupňů ve stínu, ale zase si nikdo nevšimne, že máš holé ruce.
Jack111
Přeborník

Odeslat příspěvekod suk 4. 7. 2010 21:07

Jack: maj tam termokamery a naslapny miny. Neptam se, jak bejt nenapadnej. To zvladam. Spis me zajima, co vsecko se me muze (ze zakona) stat a kolik to bude stat :D
----
suk
Sherlock Noha 2010

Odeslat příspěvekod Slonik 4. 7. 2010 21:29

Co si koupit lístek? A pokud na něj nemáš, tak tam prostě nejít. Návštěva koncertu není žádná životní nutnost. Já vím, vypadám jako suchoprd... ;-)
Naposledy upravil Slonik dne 4. 7. 2010 21:50, celkově upraveno 1
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert

Odeslat příspěvekod Jack111 4. 7. 2010 21:31

Třicet korun za doktora.
Jack111
Přeborník

Odeslat příspěvekod suk 4. 7. 2010 22:16

slonik: dekuju, ale za jednu dve kapelky nedam dva litry a navic si neuziju tu srandu....
----
suk
Sherlock Noha 2010

Odeslat příspěvekod mtmccox2 4. 7. 2010 23:06

Jo, to je problém těhle fesťáků, když by tam člověk chtěl kvůli jedné skupině, tak má smůlu..

|Yes||No|
mtmccox2
Chachumbábův

Odeslat příspěvekod Jack111 5. 7. 2010 00:19

mtmccox2: To není žádný problém. Pokud chce člověk jednu skupinu, může jít jindy na její koncert...až bude.
Jack111
Přeborník

Odeslat příspěvekod mtmccox2 5. 7. 2010 00:27

Obrázek

|Yes||No|
mtmccox2
Chachumbábův

Odeslat příspěvekod suk 5. 7. 2010 00:33

Jack111: zrovna minulej rok tu byla kapela, ktera byla v cesku poprvy a videl bych to, ze i naposled :P
----
suk
Sherlock Noha 2010

Odeslat příspěvekod Jack111 5. 7. 2010 09:44

Aha tak v tom případě se tam může chodit zadarmo :roll: :hm
Jack111
Přeborník

Odeslat příspěvekod suk 5. 7. 2010 11:29

To tu nikdo nerek...
----
suk
Sherlock Noha 2010

Další stránka