Co jste dělali, budete dělat nebo děláte? III

Pauzáci se představují

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod hobitt 15. 12. 2010 21:21

Raduji se z maličkostí.
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
2000 Fiat Punto 1.2i ELX
2007 Citroën Berlingo 1.4i X
2017 Dacia Dokker 1.6 LPG
hobitt
Přeborník

Odeslat příspěvekod suk 15. 12. 2010 21:21

MgX: no, jestli jsi za routerem, tak nevim, k cemu firewall... ja mam verejnou IP a nemam firewall (to je teda trosku risk), nicmene zatim v pohode...
Sattero: bys byl z prahy, tak reknu, at vemes nastroj a des si zahrat :)
Hobbit: koukas do kalhot a radujes se?
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010

Odeslat příspěvekod Sattero 15. 12. 2010 21:34

Suk: No jo, ale nejsem a nástroj potřebuje nutně vyměnit prasklou strunu, ale zatím jsem se nedostal do obchodu :D
Sattero
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Tukatkat 15. 12. 2010 21:34

Co se stalo hobittkovi? :D

Sattero, suk: Nebejt zadana, tak vam povim, at vemete nastroje a jdete mi zahrat :mrgreen:
Don't trust a perfect person and don't trust a song that's flawless.
Tukatkat
Miss Páníček 2010

Odeslat příspěvekod suk 15. 12. 2010 21:37

Sattero: kdybys byl z prahy a sel za mnou, tak kytary.cz maj obchod asi 500 metru odsud... i kdyz, asi uz bude zavrino... (ale jestli to je Gcko, tak bych ti daroval jednoho akustickyho Gorcika;) edit: ted si uvedomuju, on by byl asi kratkej, co?)
Tukatkat: kdybys nebyla blba, tak si mi ted mohla nahradit Sattera ;)
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
suk
Sherlock Noha 2010

Odeslat příspěvekod Sattero 15. 12. 2010 21:47

Už je zavřeno a je to tenké Eéčko na basce :) Já už dneska šel kolem obchodu tady v Brně, ale pospíchal jsem na bus a tak sem to zase nestihl :D

-- 15. 12. 2010 21:48 --

Tukatko, tak já ti zahraju jednu klasickou basovou linku... E-E-E-E-E-E-E-E-A-A-A-A-A-A-A-A-E-E-E-E-E-E-E-E :D
Sattero
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Tukatkat 15. 12. 2010 21:50

suk: Jak ti dam blba! :-P

Sattero: Ooo dekuji,jsi tak mily a pozorny :D
Tukatkat
Miss Páníček 2010

Odeslat příspěvekod suk 15. 12. 2010 21:51

Tukatkat: to dofuam, ze mi das :))))))))))))))
Sattero: no, ona holka ma rada punk, takze si myslim, ze timhle vyslovene technickym postupem jsi ji doopravdy potesil :D
A tenky Ecko na basce? To mas nejakou sedmistrunku nebo co to je? Ja myslel, ze basovka je (H)EADG(C)
----
suk
Sherlock Noha 2010

Odeslat příspěvekod Tukatkat 15. 12. 2010 21:53

suk: Muzes si vybrat i kam.. jestli mezi voci nebo vlevo/vpravo :-P
Tukatkat
Miss Páníček 2010

Odeslat příspěvekod MgX 15. 12. 2010 21:55

suk píše:MgX: no, jestli jsi za routerem, tak nevim, k cemu firewall... ja mam verejnou IP a nemam firewall (to je teda trosku risk), nicmene zatim v pohode...

Nemám náladu na riskování a následné přeinstalace PCčka. Firewall hlídá aplikace, které se připojují k netu atp. Tudíž vím, co, kdy, kde a jak chce jít ven, popř. dovnitř.

Názory se mohou lišit a někteří říct, že jsem paranoik, ovšem mám rád věci raději předimenzované, než podceněné.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor

Odeslat příspěvekod Sattero 15. 12. 2010 21:57

Ale já už taky kecám z hladu Suku, toho si nevšímej, jasně že je to Géčko :) Mám tu ještě strata, tak se mi to už plete :D

-- 15. 12. 2010 21:58 --

MgX: Kvalitní hardware firewall ti udělá mnohem větší službu než software firewally. A to stačí i obyčejný hw firewall ve wifi routeru za 1500 :)
Sattero
Návštěvník

Odeslat příspěvekod suk 15. 12. 2010 21:59

Dobry, dobry... jeste tak blbej nejsem a jidlo jsem mel dneska ve skole, takze ani hladovej nejsem :D

MgX: ja jsem silne paranoidni, nicmene firewall ani antivirus nepouzivam a verim radsi sam sobe a kdyz uz, tak sandboxu :))
----
suk
Sherlock Noha 2010

Odeslat příspěvekod Sattero 16. 12. 2010 22:07

Podíval jsem se na Hercula (zase zahradník!) a na HIMYM s cz prasingem na Coolu. Děs...
Sattero
Návštěvník

Odeslat příspěvekod suk 16. 12. 2010 22:52

Ja myslel, ze jsi slusny chlapec co neposloucha zadnou tu osklivou muziku a hraje na nastroj... a vono houno, on je to maso-chysta... bude grillovacka?
----
suk
Sherlock Noha 2010

Odeslat příspěvekod Sattero 17. 12. 2010 08:27

Jednou za čas oční a ušní bdsm musí být... Safra, ale nějak sem se blbě vyspal, leze na mě chřipka nebo cosik a asi sem si zase skřípl nerv pod pravými žebry, kure**ky to bolí.
Sattero
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka