Co jste dělali, budete dělat nebo děláte? III

Pauzáci se představují

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Kirkwood 1. 4. 2009 17:46

Jsem zpět, večeřím a konečně jsem dosáhla toho, čeho jsem chtěla :-D
Kirkwood
Přeborník

Odeslat příspěvekod Slonik 1. 4. 2009 17:48

Připravuju si DVD na večer ... a pak půjdu dom
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert

Odeslat příspěvekod Unleaded 1. 4. 2009 20:45

Slonik píše:Unlead: Proč je to utopie? Vzdálenost je směšných 400 km a to jako statný Pěšák musíš za týden dát po svých (nebo 4 dny na kole) a pokud budeš měkkej tak za za necelých 8 hodin vlakem případně 6 hodin autem. Gymnázií je tam hafo a nájem garsonky poblíž centra města stojí okolo 4k, což je částka, kterou si (až ti bude za pár měsíců 16 celkem snadno můžeš vydělat na brigádě. Čili pokud chceš, opravdu v tom není problém ;-). No a kdybys mermomocí chtěl (a někdo plnotelý ti to "přikryl"), tak kousek od Budějek (do 20 km) se dají koupit krásné byty 3+1 okolo 80 m2 za necelý 1M (což odpovídá zhruba splácení 5k na dobu 25 let). :-) Neříkám, že to máš udělat - jen se snažím vyvrátit tvrzení, že je to utopie :-)

btw. doporučuji změnit si ten podpis ála "Jan Nedvěd". Dojemně to vypadá od pánů 50+ :D

Tak ono jde o to, že bych se dřív, nebo později musel do Ovy vrátit. Jako je to relativně kousek, rodinné zázemí tam mám taky, když jsem viděl gympl na břehu Vltavy, tak jsem jen hořce polkl při vzpomínce na naši budovu ve vyrabované romské čtvrti. No a město je to krásné, narozdíl od Karviné (což mi potvrdí každý, kdo v KA někdy byl, že, Marku? :-))) . A pořád lepší mít za zadkem Rakušáky, než Poláky.

// k tématu: jsem rozladěn a tak se pro uklidnění prolívám citronovou Mattonkou

A na podpis mi nešahej ;)

btw. co máš proti Janu Nedvědovi?

//edit. tak jsem si ho změnil ;)
Unleaded
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Slonik 1. 4. 2009 21:00

Na podpis ti nesahám. Z hlediska toho co vím mi jen přijde pitomý. Proti Nedvědovi nemám nic. To že si o něm myslím, že je to pozérský *****, je čistě moje věc. Říkal jsi, že bydlení v ČB je nereálné. Já se Ti jen pokusil ukázat, že se mýlíš :-)
Slonik
Expert

Odeslat příspěvekod Unleaded 1. 4. 2009 21:15

K těm Budějkám jsem se vyjádřil pozitivně ;)

Slonik píše: Z hlediska toho co vím mi jen přijde pitomý.

ty toho o me víš asi fakt docela dost :-))
Unleaded
Nadšenec

Odeslat příspěvekod MarkFX 1. 4. 2009 21:18

Karvinou nebrat... :D to je hnusny město, zlatá Ova

Slonik: ty si z budějovic?? :-))
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost...

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod Unleaded 1. 4. 2009 21:33

Mark má pravdu, předsedo :-) stačí říct, že nejlepší městská čtvrť je zamořená feťáky a varnami. To mluví za vše :-) .
Marku, tvoje mladá je na těch oranžovejch kolejích kousek od vlakovýho nádraží, nebo na Kosmosu (u Kauflandu)?
Unleaded
Nadšenec

Odeslat příspěvekod MarkFX 1. 4. 2009 21:39

Na Předvoji a pak na Vyhlídce... Tam vedle domova důchodců či co tam bylo.. Docela pěkny to tam měli, asi 2x sem tam spal..

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod Unleaded 1. 4. 2009 21:49

Jó, Vyhlídka...jj, je to hned u domova důchodců, kousek od gymplu. Každej pátek jezdím do školy na 10, to se vždycky u univerzity narve do busu strašně moc lidí a všechno to vylejzá u domova důchodců :D

je to fakt kousek, takovejch cca. 400 m?
Unleaded
Nadšenec

Odeslat příspěvekod MarkFX 1. 4. 2009 22:12

Jo ja sem blbě přečetl, ona už na kolejích není, ale byla na tom Předvoji a pak na Vyhlídce...

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod Slonik 2. 4. 2009 07:41

MarkFX: ee... Narodil jsem se v Praze, studoval jsem tady, žiju tu i pracuju. V Budějkách a vlastně v celém jihočeském kraji mám spoustu přátel.
Slonik
Expert

Odeslat příspěvekod suk 2. 4. 2009 11:52

Unleaded píše:ty toho o me víš asi fakt docela dost :-))
pokud vsecko vsude vykecas, nediv se :P (a obzvlast ne u slona :P )
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010

Odeslat příspěvekod Kirkwood 2. 4. 2009 17:44

Byla jsem u mamky, pokecala s bráchou a teď se snažím navečeřet a čekám na přítele.
Kirkwood
Přeborník

Odeslat příspěvekod Unleaded 2. 4. 2009 20:00

jsem naprosto vyčerpán...a to mě ještě čeká myčka nádobí :roll: :-S
Unleaded
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Kirkwood 3. 4. 2009 14:23

Konečně lenoším :-D
Kirkwood
Přeborník

Předchozí stránkaDalší stránka