Strach z řízení auta

Pauzáci se představují

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 20. 10. 2006 17:17

Mě zase automat vadí. Nikdy bych nechtěl auto s automatem, ani limuzínu.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pade 20. 10. 2006 19:45

jaj prepacte, christian ma upozornil, zle som napisal... ked zaradim jednotku, spojku mam stlacenu stale. o par dni vam poslem video, aby ste verili ze soferujem auto.
Pade
Přeborník

Odeslat příspěvekod vizitix 20. 10. 2006 19:49

Hele, Pade, radči už v tom nepokračuj, ještě to auto nabouráš. Škoda auta.
Unknown Pleasures
vizitix
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod krtenek 20. 10. 2006 20:09

Pade píše:o par dni vam poslem video, aby ste verili ze soferujem auto.
:shock: Ježíš, napřed otázky, pak obrázky a teď video! :shock: Kde to skončí!?
krtenek
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jannnn 20. 10. 2006 20:10

Jen v tom pokracuj, auta sice skoda, ale aspon bude o jednoho blba min. Na tvy video neni nikdo zvedavej, machrovat muzes jinde.
jannnn
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 21. 10. 2006 10:13

Nenamáhej se, Pade... Sám vidíš, jaký je zájem.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod crashpc 21. 10. 2006 11:24

Michal P: řikal sem jen že to jde a vim o tom a ne že to aplikuju běžně a neustále!!!! mimochodem neni to tak hrozný jak si myslíš. jde to šetrně a věř že kdybych to udělal 100X tak to stejně nepoznáš. je to jako vyzkoušet si na svim dýzláku jet na volej - vyzkoušíš, zjistíš že to jde a pak jezdíš zas normálně... ale s tim volejem bys klidně desítky tisíc km ujel...
A proč to dělá? ; Přežírám se do bezvědomí ; To se budeš dvit i vočima!
crashpc
Nadšenec

Odeslat příspěvekod krtenek 26. 10. 2006 19:39

Pade:
Hej, kde je to video, jak kočíruješ Mondeo?

Edit: Aha, má Dočasný ban...
krtenek
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod crashpc 27. 10. 2006 15:53

taky bych se rád podíval :-)
A proč to dělá? ; Přežírám se do bezvědomí ; To se budeš dvit i vočima!
crashpc
Nadšenec

Odeslat příspěvekod krtenek 2. 11. 2006 20:22

Tak dneska nám napadl první sníh, tak jsem si musel dát svých 140km. Jinak bych měl absťák...(kecám)
krtenek
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Louis 2. 11. 2006 21:04

crashpc píše:a nejen dvojka. já si na fábii kvrdlám všechny kvalty bez spojky :lol: ale při jízdě jí radši používám. mimochodem opravdu neni velkej problém vyřadit bez ní.
Louis
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod crashpc 3. 11. 2006 17:41

louis: no a nevíš snad jak to dělali se starejma autama bez synchronizace???? velmi podobně - musel dycky pomalinku čekat než se ty "kola" roztočili jedno o druhý a pak to teprve zapadlo.... neni v tom moc velká věda. momochodem po několikátý řikám že to normálně neaplikuju. jen to že se mi to na fábii zdárně daří.
A proč to dělá? ; Přežírám se do bezvědomí ; To se budeš dvit i vočima!
crashpc
Nadšenec

Odeslat příspěvekod NMS 26. 11. 2006 10:19

Takového "Barum-rallye experta" máme v práci, ten mačká spojku, jen když fakt musí ...
Automat má otec, a to fakt nemusím, nemusííím ... potom sednete do obyčejného auta a znova se učíte mačkat pedály. :oops:
I see dumb people ... they are everywhere ...
NMS
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod roxor 14. 7. 2010 17:27

V cudzine ... tam kde sa neviem dohovoriť.
V Čechách a na Morave túto obavu,či neistotu nepociťujem.Ešte v Rakúsku som trochu ľaknutý,ale v Hungárii,tam som jak trotl 8-P .
Jedná sa mi hlavne o situáciu,keď urobím priestupok a zastavivší polda sa ma zvoptá,či viem,akéhože priestupku som sa dopustil.Ak sa viem dohovoriť tak poviem,ospravedlním svoje počínanie,zaplatím pokutu a fachčím ďalej.Ale predstavte si situáciu,keď ani neviete,čo sa vás pýtajú,tudíž neviete,čo odpovedať :hm .Polda môže z toho vydedukovať,že ani neviete,aký priestupok ste vyvviedli ... a vtedy teprva môže nastať big problém.
Čo poviete? Nevnímate to takto?
Neberme život príliš vážne ... aj tak to nikto neprežije.
roxor
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 14. 7. 2010 19:00

Ja Roxor, revokuješ mi Upomene, když jsem se počítal ke,,Svobodnejm občanům,,s Útom, že(i když len Š105S...)...Dávno tomu nazad, neměl sem nikde problema a ukecal jsem vždy vše (i v Maďarošu, Romanii, Blgárii či na Balkáně nebo v Taliansku, v Dojču a Austrii...)co šlo, ale většinou ma při mých Hříchách nenachytali(5 let ježdění bez řidičáku), hech. A všude mi všichni cestou a na kreucrech dávali přednost, asi měli strach o své lepší plechy, hehe...Chce to nebát se a nedat se nachytat( Targa Florio Marčello, garage Zvon.
Marcel Kudlvasr
Přeborník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků