Strach z řízení auta

Pauzáci se představují

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod krtenek 18. 10. 2006 16:54

Michal P píše:Já pouštím spojku a když jde do záběru tak přidávam plyn.a/quote]
Já taky.

Edit: Tak dneska cca 70 km: město, vesnice, pole, silnice I. třídy, celkem v pohodě.

Ale to couvání, to mi nejde! :?
krtenek
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ally 18. 10. 2006 16:56

Nezoufej, to se časem spraví. :wink:
~ Proti blbosti i bohové bojují marně. Jan Werich
~ Once upon a time ...
~ Pauza: *11.2.2006 - †10.11.2009
Ally
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod krtenek 18. 10. 2006 16:59

No počkej, já se ještě nejdu pověsit na větev.
krtenek
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ally 18. 10. 2006 17:06

To je jasný. Manžel plno let nejezdil a měl začít jezdit s dodávkou Ford (do té doby řídil jen osobní auto a to ještě dávno) a měl z toho taky hrůzu, že je to velký, že neodhadne vzdálenosti a po pár dnech byl úplně v pohodě. I to couvání rychle zvládl.
~ Proti blbosti i bohové bojují marně. Jan Werich
~ Once upon a time ...
~ Pauza: *11.2.2006 - †10.11.2009
Ally
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod christian 18. 10. 2006 20:52

2Pix: no jo vy bohaty prazaci :)

krtenek: to couvani na to casem prijdes. muzu ti rict,ze v tom nejsi sam. videl jsem hodne lidi co to nezvladaj vubec :)
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pade 18. 10. 2006 21:46

no, mame novy FORD MONDEO a ten ma max 4000 otacok, takze tu sa budem rozbiehat asi pri 1200 :)
Pade
Přeborník

Odeslat příspěvekod 2Pix 18. 10. 2006 22:18

couvani je v pohode ... mne nejlip pomohlo ze mi upadlo prostredni zpetny zrcatko .. tak sem se naucil couvat podle bocnich :-) ...
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Přeborník

Odeslat příspěvekod KOSŤA KOSTIČ 19. 10. 2006 04:14

Chce to praxi, nebo pořádný auto. V autoškole jsem v osobáku seděl jestli minutu a pak jsem šel rovnou na náklaďák. A když z té výšky vidíte, jak se ostatní profíci klepou strachy z náklaďáku s L na všech stranách, tak získáte úžasnou pohodu a jistotu!!! I tramvajáci radši zastaví! Proto čím dál víc neumětelů jezdí ve velkých autech...
Jsem gastrosexuál, takže mi každá může akorát tak uvařit...
Je lepší mrtvej frajer, než živej sráč?
KOSŤA KOSTIČ
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod christian 19. 10. 2006 14:13

KOSŤA: a zastavi ti i tramvaj s Lkem? :D
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod crashpc 19. 10. 2006 17:39

do tý doby než sem udělal řidičák sem se bál a ještě pár dní po tom. dnes jezdim absolutně hladce, plynule, ve městě dodržuju rychlost, mimo moc ne.. myslim že je to o pocitech a o kilometrech.
A proč to dělá? ; Přežírám se do bezvědomí ; To se budeš dvit i vočima!
crashpc
Nadšenec

Odeslat příspěvekod krtenek 19. 10. 2006 17:39

Pade: Můžeš mi říct jak se rozjíšdíš na rovině a jak do kopce? Prosím přesný popis.
krtenek
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jannnn 19. 10. 2006 17:44

musis pockat az prijde domu tatinek, aby mohl nas Padik zas zamachrovat :)

jinak na couvani bych si treba zaplatil kondicku v autoskole. a rict jim, ze chces couvat. budes mit mnohem vetsi pocit jistoty a tipy od instruktora se taky hodi...
jannnn
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod krtenek 19. 10. 2006 18:11

jannnn píše:musis pockat az prijde domu tatinek, aby mohl nas Padik zas zamachrovat
Bez komentáře. :mrgreen:


quote="jannnn"]jinak na couvani bych si treba zaplatil kondicku v autoskole. a rict jim, ze chces couvat. budes mit mnohem vetsi pocit jistoty a tipy od instruktora se taky hodi...
No vidíš, začátkem roku mě chlapík řekl, že to chce stejně větší praxi, a že za tohle ze mě tahat peníze nebude. On největší problém je, že při couvání nějak ztrácím prostorovou orientaci nebo co... :?
krtenek
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jannnn 19. 10. 2006 18:30

mno hele, ja delam autoskolu (teda uz ji mam, ted jen cekam na termin zaverecek) a tak musim priznat, ze me taky couvani dela problemy. Ne zas nejak velky, ale vetsinou to musim dat na 2x. Ale asi to je jen o cviku a odhadu. rozhodne ted couvam lip nez pri prvnim pokusu. A i instruktor rikal, ze to chce zkouset a zkouset...mam v planu az budu mit papiry jit nejak na parkoviste k supermarketu a couvat a couvat dokat mi to nepujde jedna basen. (Nerad totiz neco umim jen castecne, v aute obzvlast.)

Pro Tebe "navrhuji" podobny postup :)
jannnn
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 19. 10. 2006 18:40

No tak nejak. Kdyz sem jezdil v autoskole tak jsem si nedovedl predstavit ze bych treba zacouval do volneho mista mezi dvema autama na parkovisti... je to jen o cviku.
Dobre cviceni je na tohle najit si nejakou silnici kde stoji auta podel cesty a maji mezi sebou mezeru tak akorat na auto a neco malo k tomu a snazit se tam zajet. Takze ne popredu, ne po zadu ale aby to auto stalo rovnobezne se silnici. Nebo to mi aspon povidal instruktor v autoskole a ted kdyz se snazim zaparkovat treba v centru pardubic nebo jen u skoly tak sem mu za to vdecnej
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Přeborník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků