Strach z řízení auta

Pauzáci se představují

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod mtmccox2 15. 7. 2010 02:51

roxor: Tak snad policajt není úplný ťululum a pozná, že jeho řečí nemluvíš, tudíž mu neodpovíš. Nevidím v tom nic zlého, přece nebudeš stát a čumět, alespoň pár slov ve svém jazyce proneseš, aby bylo jasno, že nerozumíš.
Jesus Christ made changes to your life. Do you want to save it?

|Yes||No|
mtmccox2
Chachumbábův
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jannnn 15. 7. 2010 22:03

Aneb opakování "ich bin dojč" při přestupku v USA .. a nakonec bez pokuty..radši asi :D to byla komedie století :D
jannnn
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jack111 16. 7. 2010 00:00

Tak hlavně na takovouto otázku bych mu neodpověděl ani v u nás. Bude mě stavět kvůli upadlé značce a já na něj vybalím rychlost, přejíždění plné a nebo prošlou lékárničku.
V zahraničí platí jediné. Nerozumět ani dobrý den.
Jack111
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 16. 7. 2010 07:51

To mi připomíná, že bych si měl pořídit novou lékárničku, odpovídající vyhlášce i době expirace, ale hlavně...na rozdíl od té staré, zachrání lidský život.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod roxor 17. 7. 2010 05:36

jannnn píše:Aneb opakování "ich bin dojč" při přestupku v USA ..:D

...alebo v Izraeli :mrgreen:
Neberme život príliš vážne ... aj tak to nikto neprežije.
roxor
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod michal-20 9. 7. 2011 00:19

Čeho se bojíte při řízení auta? Já už jsem způsobil tolik vypjatých situací, ale ten druhý vždycky uhnul a tak to zachránil. A už dlouho nejezdím, takže pořád bez nehody. :-)
michal-20
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod roxor 22. 11. 2011 07:44

Najväčší strach mám pred stretom s vodičom mikrospáčom, opilcom, feťákom, či niekým, kto má v dezolátnom stave auto.
Pri bežnej jazde môžte predvídať, byť opatrný pri vjazde do križovatky, mať v poriadku technický stav, ovládať predpisy, ale pred čelným stretom s vyššieuvedenými účastníkmi niet šance.
Neberme život príliš vážne ... aj tak to nikto neprežije.
roxor
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rollsroyce 24. 11. 2011 02:56

Mi na strach pomaha alkohol, zejmena slivovice.
rollsroyce
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kniter 24. 11. 2011 20:59

Kto sa neboji, strati opatrnost, tak by na cestu nemal ist.
Ak pojdem autom vrazim do audi a nikdy to nesplatim, ak vrazim do zigulika, tak jeho sofer z kamaratmi ma hned zabiju. Ak vrazim do stromu, zabjem sa, alebo zostanem na voziku. Ked som si dal jazdy na pocitaci, tak som aj vmalej rychlosti narazil alebo som spravil chybu - ohrozil dalsieho sofera a ten ma zvalcoval.
za alkohol a drogy za volantom by som daval dozivotny zakaz jazdit. za jazdu bez vlastnenia vodicaku tiez aj ked by nespravili ziadnu nehodu.
Podla ezoterickeho okultizmoveho clanku, co som kedysi cital - mikrospanok je ked na ceste niekto zomrie a zostane tam jeho duch, ktory este nemal zomriet. Preto ten duch naskoci do tela sofera a ten dostane mikrospanok aj ked je cesta rovna, bez poladovice a malo aut a maximalka 40km.
Niekedy je tam duchov viac.
K♥N♥I♥T♥E♥R loves Galaxy S5 neo+32GB

Zoznam aplikácií pre Nokiu :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=6&t=1093900
Kniter
Návštěvník
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků