Jaky nejvetsi TRAPAS se Vam povedl?

Pauzáci se představují

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Bungo 20. 9. 2006 22:02

Zazili jste nekdy poradny trapas, ktery jste bud vyvedli Vy, nebo jste byli jejim ucastnikem? povidejte, prehanejte...
Excuse me, is this the Society for Asking Stupid Questions ?
Bungo
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Ally 30. 9. 2006 09:52

Právě dnes. Syn začal mluvit o rozvodech a manžel do toho zahlásil, že jde do koupelny. Tak říkám synovi (s tím, že jsem myslela, že manžel opravdu odešel), že jsem dřív nechápala, jak se mohou lidé rozejít po dvaceti letech manželství, když jsou spolu tak dlouho. Ale teď, že to chápu, že je to právě proto, že jsou spolu tak dlouho a mají jeden druhého už plné zuby (my jsme spolu skoro 19 let). A syn se zlomil smíchy v pase. Manžel stál za mnou. Kdyby oči zabíjely, už tu nejsem.
~ Proti blbosti i bohové bojují marně. Jan Werich
~ Once upon a time ...
~ Pauza: *11.2.2006 - †10.11.2009
Ally
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod crashpc 1. 10. 2006 18:57

nemá bejt nervák. nikdy sem to nepochopil a nedokážu se rozčílit jen z toho že někdo něco řekl. jednám těžce diplomaticky.
trapasů asi plno ale nedělám si z toho nic...
A proč to dělá? ; Přežírám se do bezvědomí ; To se budeš dvit i vočima!
crashpc
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Revan 1. 10. 2006 20:12

To ja kdyz vidim holku na kterou chci zapusobit tak se mi stane vzdy nejaka blbost, napr vjedu do obchodu, uvidim holku, koukam po ni ona po me a najednou sem vozejkem narazil do zdi a malem sem do toho vozejku prepad. Dalsi nejaka holka stoji v obchode a neco hleda, ja jedu okolo - uzka ulicka za mnou se uz tlaci nejakej deda, tak reknu zdovolenim, ona se nalepi na regal, usmeje se na me, ja se usmeju na ni, prejedu ji obe nohy, reknu promin, prejedu ji nohy jeste zadnim koleckem a ujizdim, protoze po tomhle se s nekym nemuzu seznamovat.
Revan
Návštěvník

Odeslat příspěvekod iwigirl 1. 10. 2006 20:15

Revan píše:ona se nalepi na regal, usmeje se na me, ja se usmeju na ni, prejedu ji obe nohy, reknu promin, prejedu ji nohy jeste zadnim koleckem a ujizdim, protoze po tomhle se s nekym nemuzu seznamovat.


právě jsem se málem udusila smíchy :lol: :lol:
iwigirl
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod johnnym 1. 10. 2006 20:37

2iwigirl: jo, to já taky :D
"Citliví lidé hudbu milují."
Punk's not dead!
Mac user
johnnym
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kindrman 1. 10. 2006 20:49

tak Revan zatim bezkonkurenčně vede :D
Kindrman
Návštěvník

Odeslat příspěvekod tark 1. 10. 2006 21:07

Revan píše:To ja kdyz vidim holku na kterou chci zapusobit tak se mi stane vzdy nejaka blbost, napr vjedu do obchodu, uvidim holku, koukam po ni ona po me a najednou sem vozejkem narazil do zdi a malem sem do toho vozejku prepad. Dalsi nejaka holka stoji v obchode a neco hleda, ja jedu okolo - uzka ulicka za mnou se uz tlaci nejakej deda, tak reknu zdovolenim, ona se nalepi na regal, usmeje se na me, ja se usmeju na ni, prejedu ji obe nohy, reknu promin, prejedu ji nohy jeste zadnim koleckem a ujizdim, protoze po tomhle se s nekym nemuzu seznamovat.


Proc bys nemohl? Vyuzij prilezitost a zacni vtipkovat ;)
tark
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod van vren 1. 10. 2006 21:27

Revan píše:To ja kdyz vidim holku na kterou chci zapusobit tak se mi stane vzdy nejaka blbost, napr vjedu do obchodu, uvidim holku, koukam po ni ona po me a najednou sem vozejkem narazil do zdi a malem sem do toho vozejku prepad. Dalsi nejaka holka stoji v obchode a neco hleda, ja jedu okolo - uzka ulicka za mnou se uz tlaci nejakej deda, tak reknu zdovolenim, ona se nalepi na regal, usmeje se na me, ja se usmeju na ni, prejedu ji obe nohy, reknu promin, prejedu ji nohy jeste zadnim koleckem a ujizdim, protoze po tomhle se s nekym nemuzu seznamovat.

:D :D :D :D :D :D díky Revan, takhle dobře sem se už dlouho nezasmál :D :D :D :D
be obscene... be be agressive
van vren
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Revan 2. 10. 2006 16:39

No tak hodte taky nejaky vy, ja se chci zasmat taky
Revan
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Ally 5. 5. 2007 21:23

Tak někdo přihoďte nějaký trapas. Neříkejte, že jste žádný nezažili.
~ Proti blbosti i bohové bojují marně. Jan Werich
~ Once upon a time ...
~ Pauza: *11.2.2006 - †10.11.2009
Ally
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod iwigirl 5. 5. 2007 21:34

Tak mně naposledy v národním muzeu minulý pátek, když jsem se u vitrínky s Věston.venuší šla zeptat ostrahy, jestli je z hlíny nebo z kovu (byla totiž hrozně nablejskaná,to mě zmátlo)... Koukal na mě jak na magora. A pak jsem si navíc všimla, že u ní je na cedulce napsáno: Pálená hlína..... Takže asi tak.
iwigirl
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ally 5. 5. 2007 21:38

Občas se člověku zadaří :tleskani:
Měla ses asi zeptat anglicky, snad by pochopil, že cizinka to neví.
~ Proti blbosti i bohové bojují marně. Jan Werich
~ Once upon a time ...
~ Pauza: *11.2.2006 - †10.11.2009
Ally
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zero_Cool 6. 5. 2007 00:50

Trapasy se mi moc nedějí, ale na jeden docela solidní si vzpomínám. Asi před jedenácti lety jsem se jednoho chlapíka zeptal, jestli člověk vedle něj je jeho syn. Nebyl, byla to jeho manželka... :oops:
Zymysli se nad sebou..
Zero_Cool
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod snowboarder 6. 5. 2007 01:55

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :lol: neskutečné, Revan byl úplně dokonalej a tys to ještě dorazil :D já si své trapasy raději nepamatuju, stydím se vždycky :)
::: Vyzkoušejte aplikaci SuperFórum pro Android http://goo.gl/3OyV6 :::
snowboarder
SuperDatel 2009

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků