Jaky nejvetsi TRAPAS se Vam povedl?

Pauzáci se představují

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Jílke 23. 7. 2007 13:18

Když jsem spadl paní učitelce pod sukni.
phone N70 + 2GB karta :D
Dává pozor, jestli dávám pozor, a když si myslí, že nedávám
pozor, tak > nedává pozor.
Jílke
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bombul 23. 7. 2007 19:08

// prispevky obsahujuce iba smilov budu odstrenene
Admin na pauze
bombul
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod L.O.T.G. 23. 7. 2007 19:11

bombul píše:// prispevky obsahujuce iba smilov budu odstrenene


A není to ve smetišti jedno? :hm :nenapadne

// bombul : neni
Hello losers, bite my shiny metal ass.
Whoever wins... We lose
Přeborník diskuzního fóra Pauza.cz™ :-)
L.O.T.G.
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod iwigirl 23. 7. 2007 19:15

ne, není, ani smetiště není mr***k (omlouvám se za výraz, nic lepšího mě v tuto chvíli nenapadlo).
iwigirl
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod L.O.T.G. 23. 7. 2007 19:27

Ten výraz je v poho, já jsem ho stejně nepřelouskal :-))

Abych nebyl uplně OT: největší trapas asi nebudu schopný říct... Mně to vždycky připadá nehorázně trapné tak týden, pak mě to nějak přejde. :-)
Hello losers, bite my shiny metal ass.
Whoever wins... We lose
Přeborník diskuzního fóra Pauza.cz™ :-)
L.O.T.G.
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod madeleine 23. 7. 2007 22:03

aj ja si spominam na jeden zo skoly... prisla ucitelka s vysledkami z polrocnej pisomky... stala som takmer prva v hluciku a ked som sa zbadala a na papieri cervena jednotka, vyskocila osm radostou a... rozbila spoluziakovi hubu... stál nado mnou a nakláňal sa k výsledkom... este hodnú chvíľu na mňa krivo kukal a potom sa z toho stala prvotriedna sranda o tom, ako 2m chlapa knockoutovala 40 kilova zaba... :oops:
Zrušme sáčky! Slobodu gumeným medvedíkom!
Smrť katastru!
madeleine
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod chemistry 23. 7. 2007 22:11

ženu ani kvetinou neudrieš, ale ona môže zabiť 2-metrového chlapa čo ? :mrgreen: :mrgreen:
chemistry between us
chemistry
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod averton 24. 7. 2007 20:37

no mne sa stal trapas minuly tyzden. Bol som na nakupoch v jednom centre a dost som mal naponahlo. Tak som dorazil na parkovisko a zacal som otvarat auto. Stukam a nic. Tak som zacal cpat kluce do zamku naco som pocul za sebou chlapa jak vravi; mate problem s tym autom? Ja na to ze mam a ze k**va vam je do toho. On na to ze jemu do toho k***va je lebo je to jeho auto. Az vtedy som si vsimol ze moje auto stalo o ulicku dalej v tom istom rade. Je pravda ze tie auta boli na vlas rovnake az na posledne pismenka SPZky. Som sa mu ospravedlnil a nastastie chlap to vzal s humorom :mrgreen:
it´s all about priorities :D
averton
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod btw 24. 7. 2007 22:53

L.O.T.G. píše:Ten výraz je v poho, já jsem ho stejně nepřelouskal :-))-/quote]


Já bych řekl že to je *****ík :D
Употреблю ваш алкоголь, недорого.
btw
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 24. 7. 2007 23:19

kefish píše:Vecer se celkem dost pilo a slo se spat asi ve ctyri. V sest jsem se probudil s celkem jednoznacnymi pocity v zaludku, a jak jsem na probihal na zachod pres telocvicnu, ve ktere jsme spali, tak jsem vypalil prvni salvu. Dal jsem si tudiz ruku pred usta, coz ale melo nezadouci efekt ten, ze doslo k opravdu dukladnemu rozptyleni salvy po hromade s veskerym kamosovym oblecenim, ktery se rano nestacil divit:)

jojo, to taky kamoš zdrhal přes celou Lopu (music hall) na hajzly, ruku přes pusu, stříkalo to přes prsty... :mrgreen: no víc to držet nemohl :lol:
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Najja 29. 7. 2007 00:50

No, já moc trapasů nemívám (asi jsem tak hrozná osoba, že se mi i trapasy vyhýbají... :hm )... krom takových těch trapásků, kdy padám ze schodů, vrážím do lidí, kradu (omylem!) věci, prskám na lidi, přeříkávám se, koktám, huhňám, strkám je na zdi, přiskřípavám dveřma, šlapu na nohy, bouchám loktem do hlavy, tahám za vlasy, postíkám je vodou, zapomenu co jsem jim řekla a pak řeknu něco, co tu předchozí informaci samozřejmě vyvrací, atd... jinak jsem bezproblémový člověk :lol:
„Copywriter je prodavač za psacím strojem.“ – Judith Charles
Najja
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 29. 7. 2007 11:03

tou kradezi si mi neco pripomela ;)
Byl jsem na soustredeni a tam jsem omylem vzal kamosovy boty... on je cely dny nemoh najit, skoro nadaval... ale nejlepsi bylo kdyz jsem se snazil rozdelat uzel na bote a on na me "to nech, ja tam mam taky uzel"... a jeste tam byla dira tak on rikal ze taky ma v bote diru a ze mu to nevadi... a pak kdyz to zjistil tak me chtel skoro zabit.. ale spis nez trapas to je takovej vtipnej omyl :)
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 27. 6. 2009 18:47

Dobré téma, jsem se zasmál :-))

Mě se podařil jeden v práci. Jel jsem v lokomotivě a chtělo se mi na záchod, tož co teď. tak jsem si otevřel dveře a jelikož jsem jel na svážném pahrbku pomalu, tak se nic nemohlo stát. Takže mašinka jede, já chčiju ze schodků za jízdy, začnu oklépávat a pomalu zdvednu hlavu a tam dvě holky v záchvatu smíchu :-))
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod delong 17. 7. 2009 20:47

mne sa stala taka vec ked som bol raz s mojou zenskou v kniznici chytila ma sračka, tak som sa porucal na WC. a spustilo sa take strasne bombardovanie (uplne hlasne prdy), no lenze potom ked to prestalo zrazu niekdo vo vedlajsej kabinke zakaslal. cakal som tam este pol hodinu a potom som vysiel von. fuuf ale bolo mi vtedy riadne horko. :-)
delong
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 17. 7. 2009 21:24

delong: no to je hrozny, nekdo na zachode ***** :D :D
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků