Na co máte řidičák?

Pauzáci se představují

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod jezek 19. 6. 2007 20:20

aquarkko píše:No já mám řidičák asi 4 roky a moc nejezdím, ale sednout se za to nebojím...myslím, že tohle se nezapomíná, asi jako lyžování, i když na tom dlouho nestojím, jedna jízda a už zas valím :-Dp/quote]

Nazapomíná.Spíše mám problémy,zvykat si na různá auta...
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Přeborník

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 19. 6. 2007 20:53

ja jsem zacal jezdit vlastne hned po tom co jsem si papiry udelal. Nastesti mi to nasi obcas pujcili a dohlidli na me. Pak jsem cely leto jezdil se Stodvacitkou a troufam si rict ze jak se nauci clovek s tim, tak umi se vsim :-D
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Přeborník

Odeslat příspěvekod Lukasoj 19. 6. 2007 20:57

[quote="Ťuhýk"tja jsem zacal jezdit vlastne hned po tom co jsem si papiry udelal. Nastesti mi to nasi obcas pujcili a dohlidli na me. Pak jsem cely leto jezdil se Stodvacitkou a troufam si rict ze jak se nauci clovek s tim, tak umi se vsim :-D[/quote]Tak to velký kulový :pozor2 Se 120cou se naučíš prd. Právě je nejlepší mít co nejsilnější auto a pokud se stím nezabiješ, tak se to naučíš hodně dobře :wink: To je jako s Fabii. Já nejvíc jezdím s 1,2 HTP a právě když si sedám do O2 77kW tak mám vždycky problémy na výjezdy ze zatáček, protože sem zvyklej z Fabie že můžu s plným plynem, kdež to tady to nejde :pozor2 :pozor2 :pozor2
Lukasoj
Přeborník

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 19. 6. 2007 20:59

Tak to v zadnym pripade. V aute ktery jezdi samo (veskery novy), se opravdu ridit nenaucis. A to mi nikdo nevymluvi. Stodvacitka te nauci radit, hlidat ten motor a kdyz mas smulu/stesti (podle toho jak to beres) tak i opravovat, coz je k nezaplaceni :wink:

Ono je hodne lidi, kteri tvrdi ze umi ridit, ale pak se se starsim autem, ktery neco vyzaduje, ani nerozjedou...
Ťuhýk
Přeborník

Odeslat příspěvekod Anonymni 19. 6. 2007 21:07

B v ktere jsou ted zahrnuty pry i mopedy nebo tak nejak ale B staci bo stejne v nicem jinem nez auto se nevyblbnu :)
Anonymni

Odeslat příspěvekod Lukasoj 19. 6. 2007 21:14

120tka tě naučí maximálně správě řadit, ale správně projíždět zatáčky, případně když přepískneš zatáčku, tak vyjet dveřma napřed už nikoliv :pozor2 A hlavně do 120tky bych už nesed jenom z důvodu chabé bezpečnosti :hm Po silnici jezdí hodně hovad...
Lukasoj
Přeborník

Odeslat příspěvekod MarkFX 19. 6. 2007 21:32

LukasKoudak píše: To je jako s Fabii. Já nejvíc jezdím s 1,2 HTP T/quote]

HTP -> Ho*no To Pojede :mrgreen: :mrgreen:
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost...

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod Lukasoj 19. 6. 2007 21:44

MarkFX píše:
LukasKoudak píše: To je jako s Fabii. Já nejvíc jezdím s 1,2 HTP T/quote]
HTP -> Ho*no To Pojede :mrgreen: :mrgreen:
Kámo. Největší sranda je že je to 40kW a ještě větší je stím jezdit ve městě se zapnutou klimoškou :mrgreen: To musím mít furt plyn na podlaze, aby to jakž takž jelo :lol: A co teprv dálnice :D To musím jet max do 110 abych se vešel do 6ti litříků s klimoškou, jinak při rychlosti kolem 130-150 to žere tak 9 :mrgreen:
Lukasoj
Přeborník

Odeslat příspěvekod Lukecz 19. 6. 2007 23:02

já trénoval se 130 (pětikvalt) a myslím, že na naučení opravdu nic lepšího není. Hezky všechno mechanicky, žádné asistenty...A hlavně to neodpojuje vstřikování, takže si člověk vyzkouší brždění levou, v zimě u supermarketu řízený smyk apod :mrgreen:

Ad bezpečnost - právě proto, že je to houby chráěné, tak to odrazuje jezdit jako prase(ikdyž člověk může jezdit sebelíp a nějaké hovado si ho najde :oboze )

Nejlepší zkušenost co můžu doporučit - amatérská rally, taková Valašská stopa mmmm :mrgreen:
Barman v Nočním klubu* Pauza.cz

šťastně vdaný za Snížka
Call of Duty :UO player
Lukecz
Barman v Nočním klubu

Odeslat příspěvekod Wracker 19. 6. 2007 23:13

_maty_ píše:B v ktere jsou ted zahrnuty pry i mopedy nebo tak nejak ale B staci bo stejne v nicem jinem nez auto se nevyblbnu :)
jj je to tam..sice nevim naco, kdyz na mopedu si nezajedes ani pro pivo :D by chtelo aby davali tech 25kw k tomu :-)))
Wracker
Nadšenec

Odeslat příspěvekod aquarkko 20. 6. 2007 00:43

[quote="LukasKoudak"][/quote]
Na škodovce se naučíš nejlíp :wink: I já se učila na škodovce...*nostalgicky vzpomíná*
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda

Odeslat příspěvekod jezek 20. 6. 2007 07:25

Blbost,já se učil na žigulíku a o je teprve vůz(byl,už je sešrotovaný).Tlumiče jako na vodě,když byl problém,tak se do toho bouchlo kladivem,někdy větším.Něšel prakticky rozbít.Jenom v létě hodně topil a v zimě v něm byla zima :mrgreen:
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
jezek
Přeborník

Odeslat příspěvekod jezek 20. 6. 2007 10:01

jezek
Přeborník

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 20. 6. 2007 10:23

76/80 :oops: Hloupy tramvaje, u nas nejsou
Ťuhýk
Přeborník

Odeslat příspěvekod Lukasoj 20. 6. 2007 10:30

90%
Lukasoj
Přeborník