Na co máte řidičák?

Pauzáci se představují

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod jezek 19. 6. 2007 19:20

aquarkko píše:No já mám řidičák asi 4 roky a moc nejezdím, ale sednout se za to nebojím...myslím, že tohle se nezapomíná, asi jako lyžování, i když na tom dlouho nestojím, jedna jízda a už zas valím :-Dp/quote]

Nazapomíná.Spíše mám problémy,zvykat si na různá auta...
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 19. 6. 2007 19:53

ja jsem zacal jezdit vlastne hned po tom co jsem si papiry udelal. Nastesti mi to nasi obcas pujcili a dohlidli na me. Pak jsem cely leto jezdil se Stodvacitkou a troufam si rict ze jak se nauci clovek s tim, tak umi se vsim :-D
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 19. 6. 2007 19:57

[quote="Ťuhýk"tja jsem zacal jezdit vlastne hned po tom co jsem si papiry udelal. Nastesti mi to nasi obcas pujcili a dohlidli na me. Pak jsem cely leto jezdil se Stodvacitkou a troufam si rict ze jak se nauci clovek s tim, tak umi se vsim :-D[/quote]Tak to velký kulový :pozor2 Se 120cou se naučíš prd. Právě je nejlepší mít co nejsilnější auto a pokud se stím nezabiješ, tak se to naučíš hodně dobře :wink: To je jako s Fabii. Já nejvíc jezdím s 1,2 HTP a právě když si sedám do O2 77kW tak mám vždycky problémy na výjezdy ze zatáček, protože sem zvyklej z Fabie že můžu s plným plynem, kdež to tady to nejde :pozor2 :pozor2 :pozor2
anonymni

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 19. 6. 2007 19:59

Tak to v zadnym pripade. V aute ktery jezdi samo (veskery novy), se opravdu ridit nenaucis. A to mi nikdo nevymluvi. Stodvacitka te nauci radit, hlidat ten motor a kdyz mas smulu/stesti (podle toho jak to beres) tak i opravovat, coz je k nezaplaceni :wink:

Ono je hodne lidi, kteri tvrdi ze umi ridit, ale pak se se starsim autem, ktery neco vyzaduje, ani nerozjedou...
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymni 19. 6. 2007 20:07

B v ktere jsou ted zahrnuty pry i mopedy nebo tak nejak ale B staci bo stejne v nicem jinem nez auto se nevyblbnu :)
Anonymni

Odeslat příspěvekod anonymni 19. 6. 2007 20:14

120tka tě naučí maximálně správě řadit, ale správně projíždět zatáčky, případně když přepískneš zatáčku, tak vyjet dveřma napřed už nikoliv :pozor2 A hlavně do 120tky bych už nesed jenom z důvodu chabé bezpečnosti :hm Po silnici jezdí hodně hovad...
anonymni

Odeslat příspěvekod MarkFX 19. 6. 2007 20:32

LukasKoudak píše: To je jako s Fabii. Já nejvíc jezdím s 1,2 HTP T/quote]

HTP -> Ho*no To Pojede :mrgreen: :mrgreen:
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 19. 6. 2007 20:44

MarkFX píše:
LukasKoudak píše: To je jako s Fabii. Já nejvíc jezdím s 1,2 HTP T/quote]
HTP -> Ho*no To Pojede :mrgreen: :mrgreen:
Kámo. Největší sranda je že je to 40kW a ještě větší je stím jezdit ve městě se zapnutou klimoškou :mrgreen: To musím mít furt plyn na podlaze, aby to jakž takž jelo :lol: A co teprv dálnice :D To musím jet max do 110 abych se vešel do 6ti litříků s klimoškou, jinak při rychlosti kolem 130-150 to žere tak 9 :mrgreen:
anonymni

Odeslat příspěvekod Lukecz 19. 6. 2007 22:02

já trénoval se 130 (pětikvalt) a myslím, že na naučení opravdu nic lepšího není. Hezky všechno mechanicky, žádné asistenty...A hlavně to neodpojuje vstřikování, takže si člověk vyzkouší brždění levou, v zimě u supermarketu řízený smyk apod :mrgreen:

Ad bezpečnost - právě proto, že je to houby chráěné, tak to odrazuje jezdit jako prase(ikdyž člověk může jezdit sebelíp a nějaké hovado si ho najde :oboze )

Nejlepší zkušenost co můžu doporučit - amatérská rally, taková Valašská stopa mmmm :mrgreen:
Barman v Nočním klubu* Pauza.cz

šťastně vdaný za Snížka
Call of Duty :UO player
Lukecz
Barman v Nočním klubu
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Wracker 19. 6. 2007 22:13

_maty_ píše:B v ktere jsou ted zahrnuty pry i mopedy nebo tak nejak ale B staci bo stejne v nicem jinem nez auto se nevyblbnu :)
jj je to tam..sice nevim naco, kdyz na mopedu si nezajedes ani pro pivo :D by chtelo aby davali tech 25kw k tomu :-)))
Wracker
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aquarkko 19. 6. 2007 23:43

[quote="LukasKoudak"][/quote]
Na škodovce se naučíš nejlíp :wink: I já se učila na škodovce...*nostalgicky vzpomíná*
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 20. 6. 2007 06:25

Blbost,já se učil na žigulíku a o je teprve vůz(byl,už je sešrotovaný).Tlumiče jako na vodě,když byl problém,tak se do toho bouchlo kladivem,někdy větším.Něšel prakticky rozbít.Jenom v létě hodně topil a v zimě v něm byla zima :mrgreen:
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 20. 6. 2007 09:01

Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 20. 6. 2007 09:23

76/80 :oops: Hloupy tramvaje, u nas nejsou
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 20. 6. 2007 09:30

90%
anonymni

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků